02126292028

مشاوره و درخواست تعمیر در تهران و حومه

قفل کودک یخچال دوقلو سامسونگ

تعمیراتو24 – نماینده تعمیرات مجاز لوازم خانگی در تهران

قفل کودک یخچال دوقلو سامسونگ چگونه کار می کند؟ یکی از مشکلاتی که خانواده ها امروزه به آن دچار هستند این است که کودکان درب یخچال را بی دلیل باز می کنند و حتی یادشان میرود درب یخچال را ببندند و این امر باعث می شود که سرمای داخل یخچال خارج شده و در نتیجه به موتور یخچال فشار زیادی وارد شود و یخچالتان دچار آسب های جدی می شود. همچنین در تمامی مدلهای یخچال فریزهای سامسونگ از مدل های ۲۰۰۸ به بعد سیستم قفل کودک در آن بکار رفته است. ما در این مقاله شما را با نحوه فعال کردن و غیر فعال کردن قفل کودک، یخچال سامسونگ آشنا خواهیم کرد. پس با تعمیراتو ۲۴ همراه باشید.

 

 

طریقه فعال سازی قفل کودک در یخچال دوقلو سامسونگ

 

ابتدا گزینه قفل کودک در صفحه نمایش یخچالتان انتخاب کنید، سپس ۲ بار روی دکمه اوکی را بزنید و در این هنگام صفحه مربوط به قفل کودک را خواهید دید. برای فعال سازی قفل کودک، کلمه ACTIVATE رابه مدت ۳ ثانیه نگه دارید و بعد قفل کودک یخچال سامسونگ شما فعال می شود.

 

 

قفل کودک یخچال دوقلو سامسونگ چگونه کار می کند؟

 

 

طریقه غیر فعال سازی قفل کودک در یخچال دوقلوی سامسونگ

 

ابتدا گزینه قفل کودک در صفحه نمایش یخچالتان را انتخاب کنید, مانند دفعه پیش روی دکمه  ok را دوبار بزنید. و این دفعه برای غیر فعال شدن قفل کودک, گزینه ACTIVATE رابه مدت ۳ ثانیه نگه دارید, هم اکنون قفل کودک یخچال شما غیر فعال میشود.

 

درب یخچال دوقلوی سامسونگ را چه جوری قفل کنیم؟

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی, یخچال فریزرهای سامسونگ دارای قفل کودک تولید شده اند. با استفاده از این ویژگی در یخچال فریزر سامسونگ کودکان خود را محدود کنید; تا از وارد شدن آسیب به یخچال تان جلوگیری کنید.

انواع قفل کودک در یخچال فریزر:

۱- قفل کردن درب یخچال فریزر.

۲- قفل کردن تنظیمات یخچال و صفحه نمایش.

۳- قفل کردن یخساز یخچال و آبسرد کن.

 

قفل کردن درب یخچال فریزر

 

کودکان ممکن است, مدام درب یخچال را باز و بسته کنند و این امرسبب آسیب جدی به یخچال فریزتان وهمچنین باعث خرابی کمپرسور یخچال میشود; و یا هم با فشار زیادی که کودکان به درب یخچال وارد می کنند, باعث خرابی درب یخچال می شود. برای جلوگیری این کار باید درب یخچال فریزر خود را, مانند درب مغازه های دیگر, قفل کنی. این موارد گفته شده از خطرات مهمی است که ممکن است, برای یخچال فریزتان رخ دهد.

 

 قفل کودک یخچال دوقلو سامسونگ

 

قفل کردن تنظیمات یخچال و صفحه نمایش

 

یخچال های فریزرها, دارای یک پنل تنظیمات و یک صفحه نمایش هستند; که با استفاده از آن تنظیمات مربوط به یخچال تان را انجام می دهید.
برای اینکه کودکانتان تنظیمات یخچال و تنظیمات دمای یخچال را دست کاری نکنند, قفل صفحه نمایش و تنظیمات آن را فعال کنید. برای انجام این کار می توانید از دفترچه راهنمای, یخچال فریزر خود کمک بگیرید.

 

 

 قفل کودک یخچال دوقلو سامسونگ

 

قفل کردن یخساز یخچال و آبسردکن

 

یکی از کارهای دردسرساز دیگر کودکان استفاده مداوم از یخساز یخچال و آبسردکن است. معمولا قفل یخساز و آب سرد کن کنار محفظه یخ قرار دارد و شما به راحتی میتوانید آن را قفل کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل و حتما با متخصص تعمیر یخچال مشورت نمایید.

 

 قفل کودک یخچال دوقلو سامسونگ چگونه کار می کند؟

 

کاربرد قفل کردن یخساز یخچال و آبسردکن:

 

زمانی که می خواهید یخچال خود را تمیز کنید, پدال قفل آبسردکن و یخساز را فعال کنید تا بتوانید, با خیال راحت یخچال تان را تمیز کنید.

اگر یخچالتان بو گرفته است و میخواهید آن را تمیز کنید پیشنهاد میکنم مقاله علت بوی بد یخچال ساید بای ساید را بخوانید.

 

 

 

 

دسته بندی ها

پربازدیدترین ها

نظرات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

مطالب مرتبط