جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تعمیر ماشین ظرفشویی

ظرفشویی یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی آشپزخانه‌ها است و ممکن است به دلایل مختلفی با خرابی مواجه شود. نمایندگی تعمیراتو۲۴ برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما از هر برندی آماده کمک است!

برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود در تهران و حومه، مشهد و کرج با ضمانت نامه ۶ ماهه با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار
برای کسب اطلاعات لطفا مشخصات ظرفشویی‌تان را انتخاب نمایید.

درباره نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیراتو۲۴

بیش از ۲۰ سال در کنار شما هستیم!

تعمیراتو ۲۴ از سال ۱۳۸۲ کار خود را آغاز کرد و طی این ۲۰ سال همواره توانسته رضایت شما را حفظ کند. شما نیز برای تعمیرات تمامی لوازم خانگی خود از هر برندی، می‌توانید به مهارت دستان تکنسین‌های ما اعتماد کنید!

تعمیرات ظرفشویی

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی شما حتی با قطعات کمیاب

قابلیت های نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ما

خدمات منحصر به فرد تعمیراتو ۲۴

تکنسین های باتجربه

متخصصین مجموعه ما به صورت اختصاصی آموزش دیده‌اند و به دقت، تایید صلاحیت شده‌اند.

قیمت منصفانه

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی شما براساس قیمت اتحادیه و میزان آسیب دیدگی دستگاه شما تعیین خواهد شد.

کیفیت بالا

تکنسین‌های ما کاملا برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش دیده‌اند و تنها از قطعات اصل در تعمیر لوازم شما استفاده می‌کنند.

سرعت انجام کار

پس از تماس و یا پر کردن فرم، در حداکثر ۲ ساعت تکنسین در منزل شما حاضر شده و در سریع‌ترین زمان، مشکل ظرفشویی را برطرف خواهد کرد.

ضمانت ۶ ماهه

ما به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم و برای راحتی خیال شما، ۶ ماه ضمانت‌نامه کتبی ارائه می‌دهیم!

مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی فریزر شما

خدمات منحصر به فرد تعمیراتو ۲۴

۱

درخواست نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی‌تان را با پر کردن فرم یا تلفنی ثبت کنید.

۲

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیریم و زمانی را برای تعمیر هماهنگ می‌کنیم.

۳

تکنسین تا حداکثر ۲ ساعت بعد در منزل شما حضور یافته و سرویس را انجام می‌دهد.

۴

در پایان تعمیرات، پس از تست دستگاه و رضایت‌ سنجی از شما، ضمانتنامه ۶ ماهه به شما اعطا می‌گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران، مشهد و کرج 

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران و حومه، مشهد و کرج به‌عنوان یکی از خدمات تخصصی و ویژه از سوی نمایندگی تعمیر لوازم‌ خانگی تعمیراتو۲۴ است که در هر زمانی آمادگی ارائه بهترین و مناسب‌ترین خدمات به تمام مشتری‌های خود را دارد. همان‌طور که می‌دانید، ماشین ظرفشویی نیز مانند دیگر لوازم برقی همچون ماشین لباسشویی، یخچال و غیره نقش و جایگاه بسیار مهمی در آشپزخانه منازل به خود اختصاص داده است. با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید حجم زیادی از ظرف‌ها را بدون زحمت زیاد شستشو دهید. در چندین سال گذشته استفاده از ماشین ظرفشویی با رشد بسیار زیادی روبرو بوده و همین مورد نیز باعث به‌وجودآمدن زندگی راحت و ساده‌تری برای افراد شده است.

در هر حال این امکان وجود دارد که به دلایل گوناگون و مختلف ماشین ظرفشویی نیز دچار یک سری مشکلات شود. مشکلات به وجود آمده باید به‌صورت درست و اصولی رفع شود تا بتوانید از کاهش عملکرد آن جلوگیری کنید. فراموش نکنید که این مورد کاملاً تخصصی است و برای رفع آن باید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر است؟

هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی بسته به میزان آسیب و قطعات مورد نیاز، می‌تواند از ۲۰۰.۰۰۰ تومان تا ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان فرق کند. در ادامه می‌توانید جدول قیمت تعمیرات ظرفشویی در نمایندگی ما را ببینید؛ لازم به ذکر است که تمامی اعداد، قیمت مصوبه اتحادیه می‌باشند و ما اعتقادی به دریافت هزینه‌ اضافی برای خدمات خود نداریم!

 

 

لیست قطعات
اجرت تکنسین
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۵۰,۰۰۰

تعویض المنت ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

از قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

باز بستن منبع آب ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

باز بستن جت واش ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۶۰۰,۰۰۰

باز بستن برد ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۲۵۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض لاستیک زیر درب ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۸۰۰,۰۰۰

ریگلارژ درب ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

رفع نشتی آب از سینک ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۱,۰۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۲,۰۰۰,۰۰۰

تعویض لاستیک های داخلی ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض سنسور ماشین ظرفشویی

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

ماشین ظرفشویی

خدمات منحصر به فرد نمایندگی تعمیر ظرفشویی ما

زمانی که برای ماشین ظرفشویی شما مشکلی رخ دهد یا به‌طورکلی دچار نقص فنی شود، دو راه‌ حل پیشروی شما قرار می‌گیرد؛ در قدم اول شما می‌توانید با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارید برای رفع مشکل به وجود آمده اقدام کنید. البته این موضوع را فراموش نکنید که اطلاعات شما در این زمینه باید کامل و دقیق باشد. اما راه دوم سپردن این کار به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران ما است. این امکان فراهم است با استفاده از خدمات تخصصی که تعمیرکاران نمایندگی ما ارائه می‌دهند، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران و یا سایر برندها را به آنها بسپارید.

شماره تماس جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران و حومه، مشهد و کرج:

 • شعبه شمال : ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸
 • شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱
 • شعبه جنوب : ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷
 • شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵

اکثر لوازم‌ خانگی که در منازل شما وجود دارند دارای سیستم‌های پیچیده‌ای هستند. اگر بخواهید شخصاً برای تعمیر آن‌ها اقدام کنید، ممکن است تعویض و تعمیر کلی قطعات بسیار سخت و زمان‌بر باشد؛ همچنین ممکن است آسیبی به دستگاه بزنید که اصلا قابل جبران نباشد. پس به همین دلیل مراجعه به تعمیراتو۲۴ و انجام این کار توسط تعمیرکاران ما می‌تواند گزینه ایده‌آلی به نظر برسد. اما در اینجا ممکن است برای بسیاری این سؤال به وجود آید که اصلاً مزیت مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران ما چیست؟ که ما در ادامه قصد داریم برای شما از چندین مورد مهم نام ببریم:

 • در اختیار داشتن پرسنل و تعمیرکارانی بسیار متخصص

اولین پارامتر مهم و حائز اهمیتی که مجموعه ما به بهترین نحو ممکن آن را رعایت کرده، داشتن مجموعه خدماتی و فنی فوق العاده حرفه‌ای است. این اطمینان برای شما وجود دارد که پرسنل و کادر ما در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کاملاً تخصصی عمل کرده و تجربه کافی حتی در زمینه تعمیر سایر لوازم‌، مثل تعمیر یخچال ساید، لباسشویی، مایکرویو و... را نیز دارند. در زمان مراجعه به‌ خوبی شاهد این موضوع خواهید بود که مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تشخیص داده و جهت رفع و برطرف‌ کردن آن نیز اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

 • ارائه مشاوره و راهنمایی‌های لازم به مشتری‌ها

هنگامی که مشکل جدی برای ماشین ظرفشویی شما رخ دهد تعمیرکاران ظرفشویی ما آماده کمک به شما هستند تا در کمترین زمان ممکن، دستگاه را عیب یابی نمایند. این موضوع می‌تواند کمک کند مشکل به وجود آمده به‌صورت مجدد تکرار نشود. علاوه بر این مورد هزینه نهایی تعمیر و هزینه قطعاتی که باید تعویض شود را به‌صورت حدودی به شما ارائه خواهند داد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیراتو۲۴ این است که می‌توانند زمان لازم جهت تعمیر دستگاه را به طور دقیق در اختیار شما قرار دهند. تمامی این موارد تنها جهت اثبات احترام و اهمیت به‌وقت مشتری صورت می‌گیرد.

 • استفاده از قطعات اورجینال

پس از مراجعه تعمیرکار ظرفشویی به محل مدنظر و شناسایی و تشخیص دقیق ایراد به وجود آمده در دستگاه، در مرحله بعد سعی می‌شود برای تعویض یا حتی تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی اقدامات لازم انجام شود. مهم نیست که نیاز به تعمیر ظرفشویی ال جی دارید یا بوش و سایر برندها، تکنسین‌های ما پس از تشخصیش مشکل با استفاده از قطعات اورجینال اقدام به تعمیر دستگاه می‌کنند.

 تعمیرگاه ظرفشویی ما جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران از قطعات استاندارد و اورجینال استفاده می‌کند. البته این امکان فراهم است زمانی که تکنسین ما قصد تعویض قطعه را داشت، دررابطه‌با کیفیت، اورجینال بودن و همچنین شرکت سازنده آن سؤالات مدنظر خود را مطرح بفرمایید تا از اصلی بودن قطعه مطمئن شوید.

 • پرداخت هزینه مناسب جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

یکی دیگر از مزیت‌های ویژه تعمیراتو۲۴، درنظرگرفتن هزینه کاملاً به‌صرفه و مناسب برای تعمیر ماشین ظرفشویی است. معمولاً زمانی که افراد برای تعمیر ماشین ظرفشویی با نمایندگی ما تماس می‌گیرند هزینه به‌عنوان یکی از پارامترهای مهم و حائز اهمیت برای آنها به‌حساب می‌آید. در حالت کلی باید این نکته را بیان کنیم نمایندگی‌های معتبر باید این قابلیت را به دنبال داشته باشند که برای تعمیر دستگاه هزینه اضافه و غیرمعقولی از مشتری دریافت نکند و در عوض هزینه انجام خدمات را به‌گونه‌ای تنظیم نمایند که پرداخت آن برای مشتری سخت نباشد و در نهایت بتوانند رضایت مشتری را به بهترین نحو ممکن جلب کنند به طور مثال نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی تعمیراتو۲۴ در تهران سعی می‌کند چنانچه تعویض قطعات برای مشتری با هزینه زیادی همراه باشد در صورت امکان برای تعمیرکردن آن اقدامات لازم را انجام دهد این مورد می‌تواند به‌مراتب هزینه کمتری را برای افراد به دنبال داشته باشد.

نظرات مشتریان ما

شما درباره ما گفتید:

مشکلات رایج  ماشین ظرفشویی 

زمانی که ظرفشویی‌تان به درستی کار نمی‌کند، احتمالا لحظات ناخوشایندی را تجربه می‌کنید؛ با این حال لازم است بدانید که شما تنها نیستید و کاربران زیادی نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند.

در ادامه چند مورد از رایج ترین مشکلاتی که افراد برای رفع آن‌ها از نمایندگی ما کمک خواسته‌اند را آورده‌ایم:

 • خرابی شیر برقی ظرفشویی

معمولاً آسیب‌دیدن شیر برقی یا آکوا استاپ ظرفشویی می‌تواند با نشتی و عدم تمیزشدن ظرف‌ها نمایان شود. در چنین شرایطی برای‌آنکه بتوانید عملکرد ماشین ظرفشویی را به حالت اولیه خود بازگردانید باید از یک قطعه جایگزین برای شیر برقی استفاده نمایید. البته به این موضوع نیز توجه داشته باشید که قطعه مدنظر شما اورجینال و باکیفیت باشد.

 • خراب‌ شدن تایمر ماشین ظرفشویی

تایمر ماشین ظرفشویی به‌ عنوان یکی دیگر از قطعات حساس و مهم این وسیله خانگی به‌حساب می‌آید که برخی مواقع ممکن است با توجه‌ به دلایل گوناگون دچار مشکل شود. معمولاً زمانی که برنامه شستشوی ماشین به‌صورت دقیق تکمیل نشود و یا کنترل زمان در حین شستشوی ظروف به‌درستی صورت نگیرد، می‌توانید متوجه خرابی تایمر ماشین ظرفشویی شوید. علاوه بر این مورد چنانچه بازه زمانی لازم برای شستشوی ظرف‌ها بیش از حد معمولی طول بکشد و هیچ نوع همخوانی با تنظیمات انجام شده از سوی شما نداشته باشد، ممکن است سیستم ماشین ظرفشویی دچار اختلال شده باشد. در چنین شرایطی تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی تعمیراتو۲۴ آماده خدمات رسانی در سریع‌ترین زمان ممکن به شما هستند.

 • خراب شدن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی

معمولاً ماشین‌های ظرفشویی در حالت عادی و نرمال خود به میزان کمی سروصدا دارند. در بسیاری از مواقع ممکن است متوجه افزایش صدای عادی ظرفشویی شده باشید که این موضوع می‌تواند نشان از خراب‌شدن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی باشد. البته تخلیه‌ نکردن آب  ماشین ظرفشویی نیز به‌عنوان یکی دیگر از عوامل خرابی این قطعه به‌حساب می‌آید.

 • خراب‌شدن المنت ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات رایجی که در صورت ایجاد به تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران احتیاج پیدا می‌کنید، خرابی المنت ماشین ظرفشویی است.

معمولاً خراب‌شدن این قطعه با گرم‌ نشدن آب همراه است. در صورت قرار دادن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی و عدم تمیز شدن آنها پس از شستشو می‌توانید به این موضوع پی ببرید که المنت ظرفشویی دچار مشکل شده است. علاوه بر این مورد اگر در زمان باز کردن درب ماشین ظرفشویی هیچ خبری از بخار آب داغ نبود باز هم می‌توانید متوجه خرابی المنت شوید.

 • خراب‌شدن جت پمپ ماشین ظرفشویی

وظیفه اصلی جت پمپ ماشین ظرفشویی کنترل فشار آب ورودی است. معمولاً زمانی ماشین ظرفشویی می‌تواند عملکرد صحیح و مناسب با کارایی لازم را داشته باشد که این قطعه به‌صورت درست و دقیق عمل کند. چنانچه جت پمپ ماشین ظرفشویی دچار آسیب و مشکلی شود معمولاً آب با فشار و حجم بسیار بالایی وارد دستگاه خواهد شد.

چنانچه برای تعمیر و برطرف‌کردن این مشکل اقدامات لازم را انجام ندهید ممکن است مشکلات بسیار زیاد دیگری به دنبال داشته باشد و سایر قطعات ظرفشویی آسیب جدی‌تری ببینند.

 • انسداد فیلتر اصلی ماشین لباسشویی

در آخرین قسمت از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی به سراغ فیلتر اصلی آن می‌رویم. وظیفه اصلی این فیلتر جمع‌ آوری کثیفی‌های موجود در ظروف است. وجود فیلتر در ماشین ظرفشویی باعث می‌شود که در انتها ظروف شما کاملاً تمیز و فوق هرگونه آلودگی و غذای مانده باشد.

در زمان به‌وجودآمدن مشکل برای فیلتر می‌توانید با تمیزکردن آن این موضوع را حل کنید، اما چنانچه این کار نیز تأثیری نداشت باید جهت تعمیر آن اقدام کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شما می‌پرسید:

هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی چگونه محاسبه می شود؟

در ابتدا ایراد دستگاه بررسی می شود،در صورتی که برای تعمیر نیاز به قطعه نباشد با هزینه توافقی (اجرت و ایاب ذهاب) تعمیر ظرفشویی صورت می گیرد. اگر کارشناس تشخیص دهد که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات وجود دارد، حدود هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات قبل از انجام کار به مشتری اعلام می گردد و در صورت توافق اقدام به انجام کار می شود.

پس از ثبت ادرس، تکنسین مربوطه با مشتری تماس میگیرد و زمان انجام کار مشخص می شود. کارشناس در زمان هماهنگ شده در منزل مشتری حاضر می شود و پس از عیب یابی دستگاه، قیمت حدودی آن را اعلام می‌نماید. در صورت توافق مشتری، تکنسین کار خود را شروع می‌کند.

بله، کلیه مراحل تعمیرات در محل انجام می شود و کارشناس و تکنسین مربوطه به آدرس مشتری می رود و تعمیرات صورت می گیرد و به هیچ عنوان نیازی به حمل دستگاه به خارج از محل نیست.

خدمات توسط تیم با تجربه تعمیراتو با کیفیت بالا صورت می گیرد و خدمات ارائه شده دارای ۶ ماه گارانتی و ضمانت می باشد. در صورت بروز مشکل هیچ هزینه ای از طرف مشتری پرداخت نمی شود.

 

آخرین مقالات

مقالات آموزشی ما

تعمیراتو ۲۴

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ ۳۸

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک ۴۰

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک ۱۰

بدون تماس، از خدمات ما استفاده کنید!