تعمیر یخچال دوو

تعمیراتو۲۴، نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران و حومه، مشهد و کرج است و یکی از معتبرترین مراکز خدمات پس از فروش دوو ایران می باشد. این مرکز در سراسر تهران شعب متفاوتی دارد و خدمات تعمیر یخچال دوو را در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران و همچنین تمام شهر کرج و مشهد ارائه می کند. مهم نیست که دستگاه شما با چه مشکلی رو به رو شده است، تعمیرکار های تعمیرگاه یخچال دوو تعمیراتو۲۴، توانایی تعمیر آن را دارند.

کافیست با شماره تلفن های خدمات پس از فروش دوو زیر تماس بگیرید و یا فرم پر کنید تا تعمیرکار های ما در سریع ترین زمان در منزل شما حاضر شوند و بدون انتقال دستگاه به مرکز، آن را تعمیر کنند. اگر قطعه ای از یخچال شما خراب شده باشد، تنها همان قطعه به تعمیرگاه منتقل می شود و پس از تعمیر، در منزل شما نصب می گردد. لازم به ذکر است که شما به صورت آنلاین نیز می توانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات ضمانت دار ما بهره مند شوید.

ما در تهران، کرج و مشهد همراه شماییم!
شعبه شرق

نارمک، خیابان طاهری، خیابان ملایری، پلاک ۱۰

شعبه شمال

ولیعصر، نرسیده به پارک وی، کوچه افق، پلاک ۴۰

شعبه جنوب

شهر ری، خیابان دستواره، خیابان رضاییان، ساختمان صدرا

شعبه غرب

خیابان کارون شمالی، پلاک ۳۸

 

بدون نیاز به تماس، از خدمات ما استفاده کنید!

درخواست سرویسکار فوری

گارانتی تعمیر

ضـمـــــانــت

اصـــالـــت کـــــــالا

با ما در ارتباط باشید

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران و حومه، مشهد و کرج

در صورتی که یخچال دوو شما با مشکل مواجه شد، از تعمیر خودسرانه آن خودداری کنید؛ با این کار سلامت خود و دستگاه را به خطر می اندازید. در عوض، با مرکز خدمات پس از فروش دوو تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. تعمیراتو۲۴، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو شمرده می شود و تکنسین های آن توانایی تعمیر یخچال ساید بای ساید، دوقلو و معمولی دوو شما را دارند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو ما، سال ها تجربه تعمیر تمامی لوازم خانگی دوو را دارد و اکثر مشتریان آن از رضایت کامل برخوردار بوده اند. نمایندگی تعمیراتو۲۴، با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران، امکان خدمات رسانی سریع را دارد. به این معنی که شما چه در شمال، جنوب، شرق و یا غرب تهران باشید، در کمتر از ۲ ساعت، خدمات مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. همچنین خدمات ما در شهر مشهد و کرج نیز از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار است.

لازم به ذکر است که اشاره کنیم تکنسین ها ما قبل از اقدام به تعمیر، هزینه حدودی تعمیرات را برآورد می کنند و در صورت رضایت تان، تنها قیمت مصوب اتحادیه را از شما دریافت می نمایند.

کدامیک از لوازم خانگی دوو شما نیاز به نصب ، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

قابلیت های نمایندگی دوو تعمیراتو ۲۴

تعمیرکار یخچال دوو

تکنسین های با تجربه

قیمت منصفانه تعمیرات یخچال دوو

قیمت های منصفانه

کیفیت خدمات

کیفیت بالای خدمات

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

ضمانت ۶ ماهه

پیشرو در ارائه خدمات با کیفیت
موارد تعمیر شده:
۰
مشتریان راضی:
۰
درخواست کل:
۰

مدیریت بخش های مختلف (تیم پشتیبانی محصولات دوو)

محسن میر اسماعیلی

مدیریت لوازم برودتی و سرمایشی

مسعود فخریان

مدیریت لوازم شوینده

حسین حسینی

مدیریت لوازم ماکروویو و جاروبرقی

بهزاد فخریان

مدیریت اجرایی و مدیریت سرویس

هزینه تعمیر یخچال و فریزر ساید دوو

به طور خلاصه، بسته به میزان خرابی دستگاه، میزان هزینه تعمیر یخچال ساید دوو شما توسط تعمیراتو ۲۴ میتواند از ۱۰۰ هزارتومان تا ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان ادامه داشته باشد.

اگر یخچال دووی تان با مشکل مواجه شده است، می توانید با یکی از شعبات نمایندگی تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید. متخصصان ما در اولین تماس شما با مشاوره تلفنی سعی می‌کنند تا مشکل دستگاه را پیدا کنند. در صورتی که دستگاه مشکل جزئی داشته باشد، شما قادر خواهید بود ایراد دستگاه را خودتان برطرف کنید. در غیر این صورت می توانید برای رفع ایراد درخواست تکنسین کنید تا یکی از متخصصان ما را در محل یا منزل مورد نظرش شما حضور یابند. در این حالت تکنسین  ما ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه خدمات و سرویس می‌پردازد.

توجه کنید که کلیه قیمت و هزینه های قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده است و برای آنکه خیالتان از بابت پرداخت پایین ترین هزینه راحت باشد، لیست قیمت و هزیته تعمیر یخچال دوو را برای شما آماده کردیم؛ شما می‌توانید بعد از مشاهده کردن هزینه و قیمت تعمیر یخچال ، درخواست تعمیر دستگاه خود را به کارشناسان تعمیراتو ۲۴ بدهید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

از آنجا که تعمیراتو ۲۴ یک مرکز خدمات پس از فروش دوو در تهران، مشهد و کرج می باشد، این تعهد را به شما خواهد داد تا دستگاه شما را با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت تعمیر کند. تکنسین های ما حتی در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ، ال جی، پاکشوما و تعمیر یخچال بوش در تهران نیز، با سابقه و مجرب می‌باشند.

لیست قطعات

اجرت تکنسین

تعویض فیلتر داخلی

از قیمت (تومان)

۱۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تعویض فیلتر بیرونی (کمکی)

از قیمت (تومان)

۱۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تعویض نوار دور درب (یک درب)

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

ریگلاژ درب

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تنظیم پایه

از قیمت (تومان)

۱۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تنظیم فن

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض سنسور

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تعویض لامپ

از قیمت (تومان)

۱۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۱۵۰,۰۰۰

تعویض المنت

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

سرویس مسیر تخلیه

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

سرویس دوره یخچال

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

سرویس کندانسور

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲۵۰,۰۰۰

تعویض کمپرسور

از قیمت (تومان)

۷۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۱,۸۰۰,۰۰۰

رفع نشتی

از قیمت (تومان)

۱,۰۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲,۵۰۰,۰۰۰

باز بستن برد

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

باز بستن یخساز

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض پدال (آب یا یخ)

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض دمپر

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض شلنگ آب

از قیمت (تومان)

۱۵۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض استوپر

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض دستگیره درب

از قیمت (تومان)

۱۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

باز بستن دیس پلی

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

باز بستن دریچه دمپر

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

نکات مهم برای نگهداری یخچال دوو در منزل

ویژگی های نمایندگی تعمیر یخچال دوو تعمیراتو ۲۴

 • خدمات با کیفیت: تعمیراتو ۲۴، دارای تکنسین هایی می باشد که به صورت تخصصی برای تعمیر لوازم خانگی دوو آموزش دیده اند؛ بنابراین کیفیت خدمات بالا بوده و مشکل یخچال شما بازگشت نخواهد کرد.
 • خدمات رسانی سریع: چه به صورت آنلاین درخواست دهید و چه از شماره تلفن نمایندگی تعمیراتو۲۴  برای تعمیر یخچال دوو در تهران استفاده کنید، تکنسین ها با هماهنگی شما در کمتر از ۱ ساعت خودشان را به منزل شما می رسانند. همچنین پروسه تعمیر سریعا آغاز شده و در کمترین زمان ممکن به پایان می رسد.
 • ضمانت ۶ تا ۱ ساله: بسیاری نگران این هستند که در صورت عدم رضایت از تعمیر و بازگشت کردن مشکل، باید چه کنند؟ تعمیرگاه مجاز دوو، برای خدمات تعمیر خود ضمانت نامه کتبی بین ۶ تا ۱۲ ماهه ارائه می کند.
 • تکنسین های مجرب: همانطور که اشاره کردیم، تکنسین های ما به صورت اختصاصی برای تعمیر یخچال دوو آموزش دیده اند؛ بنابراین از نقاط قوت و ضعف یخچال ها آگاه اند و می توانند در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.
 • قیمت منصفانه: تکنسین های ما بعد از عیب یابی دستگاه، قیمت حدودی خدمات را برای شما برآورد می نمایند و در صورت رضایت تان، اقدام به تعمیر می کنند. هزینه ای که شما پرداخت می کنید، هزینه مصوب اتحادیه می باشد که در بالا نیز آورده شده است؛ بنابراین شما هیچ مبلغ اضافه ای پرداخت نخواهید کرد.
 • تعمیر تمامی مدل یخچال های دوو: تکنسین های ما توانایی تمامی مدل یخچال های ساید بای ساید ، دوقلو ، معمولی ، قدیمی و جدید دوو را دارند. بنابراین نیاز نیست نگران تخصص تکنسین باشید! 

تعمیر یخچال دوو در شمال تهران

نمایندگی تعمیراتو۲۴، مرکز تعمیر یخچال دوو در تهران و حومه، کرج و مشهد شعبات متعددی در سطح استان دارد. شما ساکن هر یک مناطق زیر باشید، می توانید با شعبه مرکز تعمیرات یخچال دوو در شمال تهران تعمیراتو۲۴ (۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸) تماس بگیرید.

 • تعمیر یخچال دوو در تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت
 • چیذر، دارآباد، ولنجک، جوزستان، شهرک محلاتی، فرشته، فرمانیه، قیطریه، کاشانک، دزاشیب، محمودیه
 • سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، باغ فردوس، کامرانیه

تعمیر یخچال دوو در شرق تهران

تعمیراتو۲۴، دارای شعبات متعدد در شرق تهران نیز می باشد. ساکنین نواحی زیر، می توانند از خدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال دوو در شرق تهران ( ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱) ما استفاده نمایند:

 • مرکز خدمات پس از فروش تهرانپارس، رسالت، نارمک، مجیدیه شمالی، شمس آباد، اتوبان صدر، حکیمیه، شهرک شهید بهشتی
 • خاک سفید، احسان، گلشن، سه راه استخر، دلاوران، اتوبان شهید باقری، محله دماوند، میدان شقایق
 • هنگام، فرجام، بلوار پروین، سراج، شمیران نو، لویزان، مهران و…

تعمیر یخچال دوو در غرب تهران

شما ساکن هر یک از مناطق غرب که باشید، می توانید از خدمات نمایندگی دوو در غرب تهران (۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵) استفاده کنید. برخی از مناطق تحت خدمات رسانی ما عبارتند از:

 • پونک، ستارخان، صادقیه، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر
 • شهرک اکباتان، تهرانسر، آزادی، حصارک، فردوس، وردآباد، سعادت آباد، شهرک غرب، شهرآرا
 • صادقیه، دریان نو، کوی فراز، فرحزاد، شهرک هما، همیلا، مرزداران و …

تعمیر یخچال دوو در جنوب تهران

گستره خدمات تعمیراتو۲۴ به وسعت کل تهران، از جمله جنوب (۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷) است. نمایندگی های تعمیراتو۲۴، در این مناطق در جنوب تهران خدمات رسانی دارد:

 • شوش، راه آهن، مولوی، دروازه غار، فلاح، نازی آباد، کوی سیزده آبان
 • تختی، بازار تهران، نعمت آباد، خزانه، افسریه، شهرک مسعودیه، شهرک بروجردی، کیانشهر و…

مشکلات رایج یخچال فریزرهای دوو

برخی از مشکلات رایجی که مشتریان نمایندگی دوو تعمیراتو۲۴ گزارش کرده اند را در پایین آورده ایم. این مشکلات به طور معمول در یخچال های دوو رخ می دهند و تکنسین های ما به سرعت می توانند آن ها را رفع کنند.

 • علت صدای یخچال دوو

صداها، بخشی از عملکرد طبیعی یخچال هستند؛ اما مشکل زمانی رخ می دهد که این صداها بسیار بلند و غیر طبیعی شده و از کنترل خارج می شوند! در برخی از موارد، صداهای بلند غیر معمول و حتی خطرناک هستند و نشانه ای عملکرد ناصحیح یک بخش می باشند. در پایین علت صدای یخچال دوو شما را آورده ایم.

 • صدای قلنج مانند: این صدا در یخچال های دوو معمولا به علت کیفیت پایین ساخت لوله ها و یا فوم داخل ان می باشد. از آنجایی که این لوله ها با نوعی فوم ساخته شده اند، زمانی که دما بالا یا پایین می رود دچار انبساط و انقباض شده و این صدا را تولید می کنند.
 • صدای قل قل: این صدا نیاز به مراجعه سریع تکنسین تعمیر یخچال دارد. گاهی اوقات به دلیل جابجایی یخچال، روغن و سیالات دیگر وارد کمپرسور می شود و صدایی قل قل مانند به گوش می رسد.
 • صدای تق تق: بدترین صدا همین تق تق است! علت شنیدن صدای تق تق از یخچال دوو شما، معمولا مشکل در کمپرسور است. زمانی که کمپرسورها این صدا را تولید می کنند، یعنی در شرایط سختی به سر می برند. برای جلوگیری از آسیب شدید در این موارد، پیشنهاد می کنیم سریعا با تعمیرکار یخچال دوو تماس بگیرید.
 • تعمیر خرابی برد یخچال دوو

اگر تا حدودی با قطعات یخچال آشنا باشید، اسم برد کنترل را شنیده اید. این برد، مانند مغز یخچال است و تمامی اجزا و عملکرد آن را کنترل می کند. 

اگر برد کنترل یخچال دوو خراب شود، با علائمی مثل سرد نکردن، خرابی آب سردکن و یخ ساز، عدم ثبات دما، احساس بوی سوختگی و… رو به رو خواهید بود.

تشخیص خرابی برد کنترل یخچال می تواند بسیار سخت باشد، اما با توجه کردن به علائم آن امکان پذیر است.

  برای تعویض برد کنترل یخچال دوو باید با خارج کردن سینی آب چکان، پیچ های محفظه دیسپنسر را در آورده و سیم های برد را جدا کنید. سپس برد کنترل را برداشته و قطعه جدید را جایگزین کنید. در انتها هم سیم و کانکتورها را به برد جدید وصل کرده و یخچال را مونتاژ نمایید.

 توجه داشته باشید که این پروسه می تواند زمان گیر باشد و با خطر خرابی یخچال همراه باشد؛ همچنین ممکن است خطر جانی برای شما داشته باشد و موجب برق گرفتگی شود. این پروسه تنها باید توسط افراد دارای دانش و تجربه صورت گیرد.

 به همین دلیل توصیه می کنیم اگر دانش فنی لازم را ندارید، کار را به نمایندگی تعمیر یخچال دوو بسپارید.

 • علت بوق زدن یخچال دوو

در یک کلام، علت بوق زدن یخچال دوو وجود مشکل است! اگر یخچال دووی شما احساس کند مشکلی غیر طبیعی در هر یک از قطعات و سیستم ها به وجود آمده است، آلارم و هشدار خود را روشن می کند.

 علاوه بر این، در صورتی که ارور یخچال رخ دهد، همزمان با نشان دادن کد خطا شروع بوق زدن می کند.

کم شدن گاز یخچال، کم شدن فشار کمپرسور، بروز خطا و …، از رایج ترین علت های بوق زدن یخچال دوو هستند. خطاهای D2، D3، F3، EI، EG، F4، F5، E1 و E2 می توانند سبب بوق شوند.

برای رفع بوق زدن یخچال دوو، باید مشکل دستگاه را عیب یابی و برطرف کنید. کدهای خطا، راهنمای خوبی برای شما خواهند بود. در صورت تدام مشکل، با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

 • علت سرد نکردن یخچال دوو

معمولا سرد نکردن یخچال، نه تنها در دستگاه های دوو بلکه در همه برند یخچال ها یک مشکل رایج است! پیش پا افتاده ترین دلایل سرد نکردن یخچال دوو معمولا این است که دستگاه به درستی به برق وصل نشده است، درب کاملا بسته نشده و یا باید تعویض لاستیک دور درب یخچال صورت بگیرد. این مشکل همچنین می تواند ناشی از خراب شدن دوشاخه دستگاه هم باشد؛ در این صورت خطر برق گرفتگی و شوک الکتریکی هم وجود خواهد داشت.

پیشنهاد می کنیم ابتدا لاستیک دور درب را برسی کنید، سپس از اتصال صحیح یخچال به برق مطمئن شوید و در انتها، به عملکرد درب و بسته شدن آن نظارت کنید. در صورتی که تنظیمات دمایی مشکلی نداشت و همچنان یخچال دوو سرد نمی کند، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یخچال دوو خوبه؟

آیا یخچال دوو خوبه؟ یکی از برندهای معتبر و عالی، برند دوو است. یخچال های کره ای دوو، دارای کیفیت بالایی هستند و نسبت به دیگر محصولات خارجی، از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار هستند.

یکی از مزیت های برند دوو این است که داخل ایران خدمات رسمی دارند. از آنجایی که برندهای سامسونگ و ال جی فعالیت رسمی خود را با ایران قطع کرده اند، یخچال های دوو می توانند انتخاب خوبی باشند. یخچال های این برند رضایت مشتری بالایی داشته و در انواع متنوعی ساخته می شوند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله یخچال چی بخریم را مطالعه نمایید.

تعمیراتو۲۴، به عنوان یکی از مراکز تعمیرات یخچال دوو مجاز در تهران و حومه، مشهد و کرج فعالیت می کند. شما می تواند برای تعمیر یخچال فریز ساید بای ساید، دوقلو و کمبی دووی خود، روی کمک ما حساب باز کنید.

تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر دوو

ما در نمایندگی تعمیر یخچال دوو برخی از رایج ترین مشکلاتی که مشتریان مان با آن‌ها رو به رو بوده‌اند را جمع آوری کرده‌ایم. این مشکلات عبارتند از:

 • یخچال فریزر دوو سرد نمی‌کند.

 اگر سرمای یخچال‌ فریزر دوو شما کم شده است، چند نکته وجود دارد که باید بررسی کنید. اولاً یخچال‌ فریزر نباید در نزدیکی وسایل مولد حرارت مانند بخاری یا اجاق‌ گاز قرار گیرد و البته نباید دستگاه را زیر نور مستقیم خورشید قرارداد. به‌ علاوه دستگاه باید حداقل ۱۰ سانتی‌متر از دیوار فاصله داشته باشد. از نظر فنی، علت سرما در یخچال دوو می‌تواند به دلیل خرابی کمپرسور، نشت گاز، تخلیه گاز یا سطح پایین گاز، مشکل دستگاه یخ‌ زدایی، خرابی فن، خرابی برد الکترونیکی، خرابی دیسک حرارتی، خرابی المنت و غیره باشد.

 • آب از آبریز یخچال فریزر دوو خارج نمی‌شود.

 درصورتی‌که آب از زهکشی دستگاه خارج نشود، باید با تعمیرات تخصصی تعمیرگاه‌ها و نمایندگی‌های تعمیرات یخچال دوو تماس گرفته شود. عواملی مانند خرابی شیر برقی، خرابی پدال آب‌ سرد‌کن و شکستگی یا بسته‌ شدن شلنگ‌های انتقال آب درون درب یخجال فریزر باید بررسی شود.

 • صدای زیاد فریزر دوو

اگر صداهای غیرمعمول و بلندی از دستگاه خود می‌شنوید، باید مواردی مانند ناهموار بودن دستگاه، صاف نبودن سطح، کار نکردن کمپرسور یخچال، کارن کردن فن کندانسور، کمک‌ فنر تراکمی (لاستیک پشتیبانی موتور) را بررسی کنید. برای مثال، اگر فن پخش کار نمی‌کند، باید این قطعه را تعویض کنید. برای خرید قطعات یخچال فریزر دوو می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در تهران تماس حاصل نمایید.

 •   اتومات نکردن یخچال فریزر دوو 

اگر دستگاه شما به طور خودکار روشن نمی‌شود، باید مواردی مانند سنسور یا ترموستات، لاستیک اطراف درب، میزان گاز، برد برق، وضعیت فن، وجود یخ در اواپراتور و غیره را بررسی کنید. اگر لاستیک درب از بین رفته باشد باید در جای خود مونتاژ شود و در صورت آسیب‌ دیدگی باید تعویض شود.

 • خطای F1 در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به این معنی است که سنسور فریزر مشکل دارد. این مشکلات معمولاً ناشی از جریان برق معیوب، اتصال کوتاه سنسور و مشکلات اتصالات الکتریکی است. اگر سنسور فریزر از کار بیفتد، باید آن را تعویض کنید. اما قبل از هر کاری بهتر است دستگاه را به مدت نیم ساعت خاموش کرده و روشن کنید، زیرا ممکن است خطا خودبه‌خود برطرف ‌شود.

 • خطای dr یخچال فریزر دوو

این کد خطا به این معنی است که میکروسوئیچ درب یخچال‌ فریزر از کار افتاده است. برای رفع ارور بهتر است قبل از هر کاری درب یخچال را به‌ آرامی باز و بسته کنید و در صورت برطرف‌ نشدن خطا باید کلید درب یخچال را چک کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. همچنین اگر درب یخچال بیش از یک دقیقه باز باشد این ارور نمایش داده می‌شود.

 • ارور C1 یخچال فریزر دوو

 این کد خطا به این معنی است که کمپرسور به مدت ۳ ساعت کارکرده است. در این حالت دمای سنسور کمتر از منفی ۵ درجه است. برای رفع اشکال می‌بایست ابتدا کمپرسور را خاموش کنید تا دمای دستگاه به حالت عادی خود برگردد و خطای C1 از بین برود.

در صورت برطرف‌ نشدن هر یک از خطاهای ایجاد شده در فریزر دوو یا مشکلات به وجود آمده می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو مراجعه کنید. 

·      ارور E7 یخچال ساید دوو

یکی از رایج‌ترین خطاهای یخچال دوو، ارور e7 است که مربوط به سرمایش ضعیف یخچال شما است. اگر با این ارور رو به رو شدید، باید آن را جدی بگیرید؛ چراکه ممکن است منجر به خرابی و فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال گردد.

ارور E7 یخچال دوو معمولا به دلیل کمبود و یا نشتی گاز یخچال، مشکل در کمپرسور، خرابی سنسور و … ممکن است ایجاد شود. از آنجایی که رفع این ارور نیاز به دانش فنی دارد، توصیه می‌شود در صورت نداشتن تجربه تعمیر یخچال، کار را به تعمیرکار یخچال دوو بسپارید.

لازم به ذکر است که فرسودگی و کهنگی موتور، استفاده بیش از حد از یخچال، قطعی مداوم برق، خرابی برد کنترل و ضربه خوردن یخچال نیز می‌تواند در بروز این خطا نقش داشته باشد.

·      ارور E14 یخچال دوو

یکی دیگر از دلایلی که بسیاری از مشتریان از ما درخواست تکنسین دارند، ارور E14 یخچال دوو است. این ارور معمولا با برد کنترل یخچال دوو مرتبط است و نشانه‌ای از خرابی و وجود مشکل در این قطعه می‌باشد.

علاوه‌بر خرابی برد کنترل، مسدود شدن لوله تخلیه و خرابی پمپ تخلیه آب یخ ساز نیز می‌تواند باعث بروز این کد خطا گردد. اگر طبق توصیه‌های مقاله آموزشی ما نتوانستید مشکل یخچال‌تان را حل کنید، می‌توانید از نمایندگی دوو درخواست تعمیر یخچال دوو داشته باشید. دریافت خدمات از ما به سادگی پر کردن یک فرم و یا تماس است!

 

همان‌طور که می‌دانید مشکلات زیادی دررابطه‌با یخچال و فریزر دوو وجود دارد و تنها به مشکلات ذکر شده ختم نمی‌شود. تعمیر قطعات یخچال فریزر دوو امری بسیار تخصصی است که لازم است در صورت نداشتن مهارت لازم، از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. مرکز تعمیراتو ۲۴ خدماتی شامل تعمیرات ویژه، تأمین قطعات اصلی و تعمیر یخچال دوو در منزل را برای انواع لوازم‌خانگی شما انجام می‌دهد. شما می‌توانید با کارشناسان ما از طریق شماره ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ تماس بگیرید و درخواست تکنسین جهت بازدید و تعمیر یخچال فریزر در منزل را در سایت ثبت کنید.

آموزش تعمیر یخچال و فریزر دوو در منزل

مطمئناً در نسل جدید یخچال‌ فریزرها مانند سایر صنایع شاهد رشد خواهید بود و شرکت دوو نیز از این قافله عقب نمانده و نسل جدید یخچال‌ فریزر با کیفیتی را روانه بازار کرده است و بدون شک این فناوری نیاز به آشنایی و دانش دارد.

بسیاری از مشکلات یخچال  دوو که با آن رو به رو می شوید، به سادگی در منزل برطرف می شوند. مثلا علت قرمز شدن چراغ فیلتر یخچال دوو، ریست کردن دستگاه، عمل نکردن دکمه های نمایشگر و … . با این حال، از طرفی بسیاری از مشکلات یخچال های دوو نیاز به رسیدگی حرفه ای دارند.

برای تعمیر یخچال فریز دوو در منزل، پیشنهاد می کنیم از بخش مقالات سایت ما استفاده کنید. برخی از مشکلات رایج یخچال های دوو عبارت است از:

 • سرد نکردن و ثابت نبودن دمای یخچال دوو
 • وزوز کردن یخچال
 • قرمز شدن چراغ فیلتر یخچال دوو
 • کار نکردن یخ ساز یخچال دوو
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • خرابی المنت یخچال دوو
 • نشتی یخچال دوو
 • کار نکردن نمایشگر و دکمه های روی یخچال
 • سر و صدای زیاد یخچال دوو
 • یکسره شدن بوق هشدار یخچال دوو
 • برفک زدن و یخ زدگی مواد غذایی
 • اتومات نکردن یخچال دوو
 • روشن نشدن یخچال دوو
 • کار نکردن کمپرسور یخچال
 • خراب شدن ترموستات یخچال دوو
 • کثیف بودن آب و یخ یخچال
 • روشن نشدن پنل یخچال
 • و مشکلات دیگر

نظرات مشتریان ما

اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
ادامه مطلب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
ادامه مطلب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
ادامه مطلب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
ادامه مطلب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

ایا خدمات انجام شده ضمانت داره ؟

بله تمامی خدمات انجام شده شامل ۶ تا ۱۲ ماه گارانتی شرکت میباشد.

گارانتی تعمیرات یخچال

مجموعه شما پیک داره که حضوری کالا را نیاریم ؟

بله بعد از ثبت مشخصات ،پیک اکسپرس برای تحویل کالا با شما هماهنگی لازم رو انجام میدهد.

ارسال قطعات یخچال دوو

ایا هنوز قطعات اورجینال وجود دارند؟

بله تمامی قطعات شرکتی و با ضمانت میباشد.

تعمیر یخچال دوو با قطعات اورجینال

آدرس

خبرنامه

برای دریافت اخبار جدید تعمیراتو۲۴ ،‌تخفیف ها و به روزرسانی های جدید مشترک خبرنامه ما شوید.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تعمیراتو۲۴ می باشد.