خدمات پس از فروش دوو

خدمات پس از فروش دوو در تهران و حومه، مشهد و کرج

خدمات پس از فروش دوو نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی در جلب رضایت خریداران به همراه دارد. اگر به دنبال نمایندگی دوو هستید، شما می‌توانید نصب و راه‌اندازی آن را به تعمیراتو ۲۴ بسپارید و علاوه بر این مورد در هر شرایطی که برای هر یک از لوازم‌خانگی مشکلی به وجود آمد و دچار آسیب و خرابی شد با نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی ما تماس حاصل فرمایید و درخواست اعزام تکنسین و کارشناس به محل مدنظر را داشته باشید.

ما در نمایندگی دوو تهران، مشهد و کرج همراه شماییم!

شعبه شرق

نارمک، خیابان طاهری، خیابان ملایری، پلاک ۱۰

شعبه شمال

ولیعصر، نرسیده به پارک وی، کوچه افق، پلاک ۴۰

شعبه جنوب

شهر ری، خیابان دستواره، خیابان رضاییان، ساختمان صدرا

شعبه غرب

خیابان کارون شمالی، پلاک ۳۸

درخواست سرویسکار فوری

گارانتی تعمیر

ضـمـــــانــت

اصـــالـــت کـــــــالا

با ما در ارتباط باشید

کدامیک از لوازم خانگی دوو شما نیاز به نصب ، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

ویژگی‌های نمایندگی دوو تعمیراتو ۲۴

تکنسین

تکنسین های با تجربه

قیمت منصفانه

قیمت های منصفانه

کیفیت خدمات

کیفیت بالای خدمات

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

ضمانت ۶ ماهه

پیشرو در ارائه خدمات با کیفیت

موارد تعمیر شده:
۰
مشتریان راضی:
۰
درخواست کل:
۰

بهترین های لوازم خانگی دوو

مدیریت بخش های مختلف (تیم پشتیبانی محصولات دوو)

محسن میر اسماعیلی

مدیریت لوازم برودتی و سرمایشی

مسعود فخریان

مدیریت لوازم شوینده

حسین حسینی

مدیریت لوازم ماکروویو و جاروبرقی

بهزاد فخریان

مدیریت اجرایی و مدیریت سرویس

هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران و حومه، مشهد و کرج

لیست قطعات

اجرت تکنسین

شارژ گاز یخچال و فریزر ایرانی (با احتساب پول گاز)

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۵۰,۰۰۰

شارژ گاز یخچال و فریزر خارجی (با احتساب پول گاز)

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۵۰,۰۰۰

نکات مهم برای نگهداری لوازم خانگی دوو در منزل

علامت فیلتر روی یخچال ساید دوو
علامت فیلتر روی یخچال ساید دوو
ارور LE ماشین لباسشویی دوو
ارور LE ماشین لباسشویی دوو
ارور e14 یخچال دوو
ارور e14 یخچال دوو
ارور E7 در یخچال دوو و راه رفع آن
ارور E7 در یخچال دوو و راه رفع آن
چگونه پرش و توقف برنامه ماشین لباسشویی دوو را برطرف کنیم؟
چگونه پرش و توقف برنامه ماشین لباسشویی دوو را برطرف کنیم؟

مهم‌ترین دلایل خرابی ماشین ظرفشویی دوو

از جمله موارد مهمی که بنا به رخ‌دادن هر یک از آن‌ها برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تعمیراتو۲۴ تماس می‌گیرند عبارت‌اند از:

 • روشن‌نشدن ماشین ظرفشویی دوو

یکی از علت‌های مهمی که در بسیاری از مواقع باعث روشن‌ نشدن ماشین ظرفشویی دوو می‌شود، مربوط به پریز برق یا دوشاخه ظرفشویی خواهد بود. علاوه بر این امکان دارد که سیم‌کشی یا برد الکترونیک دستگاه آسیب‌دیده باشد که در چنین شرایطی نمایندگی دوو آمادگی ارائه خدمات لازم در این زمینه را خواهد داشت.

 • تخلیه‌نشدن آب توسط ماشین ظرفشویی دوو

در بسیاری از مواقع یکی از علت‌های مهم تخلیه‌نشدن آب ماشین ظرفشویی دوو به دلیل وجود شی خارجی مانند هسته خرما، پوست پسته، خلال‌دندان و غیره است. این موارد باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی خواهند شد. در چنین شرایطی احتمال خرابی سیم‌کشی یا حتی قطع‌شدن اتصالات نیز وجود دارد، پس لازم است که فیلترهای کف ماشین ظرفشویی را بازکرده و آن‌ها را تمیز کنید در صورت رفع‌نشدن مشکل به وجود آمده لازم است که تکنسین ماهر در این زمینه آن را چک کند.

 • به‌وجودآمدن صدای غیرطبیعی در ماشین ظرفشویی

رخ‌دادن چنین مشکلی می‌تواند مربوط به خرابی موتور شستشو یا همان جت پمپ ماشین ظرفشویی دوو باشد. در برخی مواقع نیز به دلیل قرارگرفتن یک شی خارجی داخل پمپ تخلیه، دستگاه دچار ایراد می‌شود که باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود.

 • عدم خشک‌شدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

علت‌های مهم خشک‌نشدن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی دوو به‌پایان‌رسیدن مایع جلادهنده دستگاه، خراب‌شدن قسمت جاپودری آن، آسیب‌دیدن فن خشک‌کن ماشین ظرفشویی دوو، عدم گرم‌شدن آب توسط المنت و غیره است.

 • عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی دوو

در بسیاری از مواقع مسدودشدن فیلتر شیر برقی یا حتی خوردگی شلنگ ورودی، آسیب‌دیدن شیر برقی شلنگی و بسته‌بودن شیر آب ورودی دستگاه از عوامل مهمی به‌حساب می‌آیند که هر یک از آن‌ها مانع از ورود آب به ماشین ظرفشویی دوو می‌شود.

مهم ترین دلایل خرابی یخچال دوو

این امکان وجود دارد که یخچال‌فریزر شما در دو قسمت یخچال یا حتی فریزر دچار آسیب یا افت برودت شود و نتواند؛ مانند روزهای اول کار کند.

این موارد می‌تواند بنا به دلایل متعددی همچون وجود برفک داخل اپراتور نشتی گاز سوختن کمپرسور خراب‌شدن فن و غیره باشد که هر یک از آن‌ها باید توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی دوو(تعمیراتو۲۴) بررسی شود.

 • صداهای غیرطبیعی یخچال فریزر دوو

مشکل سروصدای یخچال دوو ممکن است به دلیل مسائل فنی حدی پیش بیاید. این صداها می‌تواند بر اثر به‌وجودآمدن مشکل برای فن یا حتی خرابی کمپرسور یا تراز نبودن یخچال باشد. اگر با چند تکان به بدنه دستگاه متوجه شدید که صدای غیرعادی آن قطع شد، احتمالاً یخچال تراز نیست و لرزش لوله‌های متصل به موتور یخچال دوو باعث به‌وجودآمدن صدا می‌شود.

 • کارکردن مداوم یخچال‌فریزر دوو

چنانچه یخچال‌فریزر دوو شما به طور مداوم و یکسره کار می‌کند این موضوع ممکن است مربوط به نشتی گاز آن باشد و باعث ازبین‌رفتن سرمای دستگاه می‌شود. یکی دیگر از دلایل یکسره کارکردن یخچال دوو مربوط به خرابی ترموستات یا سنسورهای آن است که در صورت بروز چنین مشکلی تمام مواد غذایی موجود در داخل یخچال منجمد می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای پیشگیری از مشکلات جدی تر، برای تعمیر یخچال ساید خود با نمایندگی دوو تماس حاصل نمایید.

 • ازکار افتادن فن کندانسور یخچال

اگر فن کندانسور که همان فن کنار موتور یخچال است نتواند کار کند آسیب‌دیدن کمپرسور یخچال دوو را به همراه دارد. نشانه‌های مهم آسیب‌دیدن فن کندانسور صدای غیرطبیعی یخچال در قسمت پشت دستگاه و همچنین داغ‌شدن بیش از حد کنار درب یخچال دوو است.

 • روشن‌نشدن یخچال‌فریزر دوو

اگر متوجه این موضوع شدید که یخچال‌فریزر دوو روشن نمی‌شود، در قدم اول بهتر است که پریز برق و دوشاخه یخچال را به طور دقیق بررسی کنید. در برخی مواقع نیز این امکان وجود دارد که به دلیل خرابی برد اصلی یخچال‌فریزر دوو، دستگاه روشن نشود.

 • ازکار افتادن موتور یخچال‌فریزر دوو

در بسیاری مواقع دیده شده که موتور یخچال‌ فریزر دوو برای چندین ثانیه متوالی روشن و سپس قطع خواهد شد. در این مواقع ممکن است که کمپرسور یا همان موتور یخچال‌فریزر آسیب‌دیده یا سوخته باشد. البته در موارد دیگر نیز خراب‌شدن رله اورلود دستگاه نیز ازکارافتادن موتور یخچال‌فریزر دوو را به دنبال دارد.

 • خراب­شدن برد الکترونیکی یخچال‌فریزر دوو

برد الکترونیکی یخچال‌فریزر نقش مهم و اساسی دررابطه‌با عملکرد درست یخچال به همراه دارد و در حالت کلی می‌توان این‌گونه گفت که همچون مغز انسان عمل می‌کند. در برخی مواقع رخ‌دادن عواملی همچون نوسانات برقی یا شستن یخچال باعث خرابی برد الکترونیکی خواهد شد که در چنین مواقعی باید به تعمیر و در صورت لزوم به تعویض برد اصلی یخچال دوو بپردازید.

اشکالات رایج خرابی لباسشویی دوو

خدمات پس از فروش دوو شامل ماشین‌های لباسشویی نیز خواهد شد و در صورت به‌وجودآمدن هرگونه مشکل می‌توانید با نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی تعمیراتو۲۴ تماس حاصل بفرمایید و درخواست اعزام تکنسین داشته باشید، اما این علت‌های مهم عبارت‌اند از:

 • روشن ن­شدن ماشین لباسشویی دوو

روشن‌نشدن ماشین لباسشویی دوو می‌تواند به پریز برق یا حتی دوشاخه برق آن مربوط باشد. علاوه بر این مورد لازم است که خازن برق ورودی یا سیم‌کشی و برد الکترونیک لباسشویی نیز بررسی شود، چرا که درصد آسیب‌دیدن این قطعات در زمان روشن‌نشدن ماشین لباسشویی بسیار زیاد است.

 • عدم تخلیه آب توسط ماشین لباسشویی دوو

معمولاً در زمانی که متوجه شدید ماشین لباسشویی دوو نمی‌تواند تخلیه آب را انجام دهد در وهله اول ممکن است که وجود یک شی خارجی مانند دکمه و گیره داخل پمپ تخلیه دستگاه مانع از انجام این کار شود و حتی باعث خراب‌شدن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شود. مورد دوم خرابی سیم‌کشی یا قطعی اتصالات است. در این مواقع به شما پیشنهاد می‌دهیم که در صورت داشتن مهارت فیلتر تخلیه را بازکرده و به‌صورت دقیق آن را تمیز کنید. چنانچه مشکل به وجود آمده برای دستگاه رفع نشد لازم است که ماشین لباسشویی توسط تعمیرکار بررسی شود.

 • خشک‌نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی دوو

شاید برای شما هم این موضوع رخ‌داده باشد که در پایان چرخه شستشو متوجه شده باشید که لباس‌ها خشک نشده‌اند و هنوز هم مقدار زیادی آب درون آن‌ها باقی‌مانده است. می‌توان علت این موضوع را ریختن لباس بیش از حد در داخل ماشین لباسشویی دانست. ریختن بالش، عروسک، کیف، کفش، کوسن، پادری و سایر اجسام بزرگی که قابلیت باز شدن در ماشین لباسشویی دوو را ندارند می‌تواند باعث آسیب رسیدن به دستگاه شوند. علاوه بر این موضوع عدم تخلیه درست آب توسط ماشین لباسشویی دوو از دیگر عوامل مهم دررابطه‌با خشک‌نشدن لباس‌ها به‌حساب می‌آید.

 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو

در بسیاری از مواقع ممکن است تسمه ماشین لباسشویی دوو از جای اولیه خود درآمده با آسیب‌دیدن به‌طورکلی پاره شود. آسیب‌دیدن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی یا موتور دستگاه نیز از عوامل مهم نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو به‌حساب می‌آید.

 • نشت آب در ماشین لباسشویی دوو

این امکان وجود دارد که دلیل نشتی آب در ماشین لباسشویی دوو به قسمت جا پودری آن مربوط شود. در زمانی که بیش از اندازه در این قسمت پودر بریزید ممکن است دچار آسیب شود. علاوه بر این مورد پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی نیز نشتی آب را به دنبال خواهد داشت.

مورد مهم دیگر مربوط به شکستگی دیگ ماشین لباسشویی دوو است. پارگی اتصالاتی مانند خرطومی زیر دیگ یا حتی شلنگ تخلیه نیز از عوامل مهم و حائز اهمیت جهت نشت آب در لباسشویی دوو به حساب می‌آیند.

توجه!

در صورت به‌وجودآمدن هر یک از مشکلات نام‌برده‌شده می‌توانید از خدمات پس از فروش دوو بهره‌مند شوید و با نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی تعمیراتو۲۴ در این زمینه تماس حاصل بفرمایید.

با کدام نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو تماس بگیریم؟

 دررابطه‌با خدمات پس از فروش دوو و ایرادات احتمالی برای هر یک از لوازم‌خانگی دوو مواردی را در اختیار شما قرار دادیم، اما در اینجا باید این نکته را توضیح دهیم که نمایندگی لوازم خانگی دوو در تهران و مشهد این قابلیت را در اختیار دارند تا در زمان به‌وجودآمدن هر مشکلی برای لوازم‌خانگی شما سریعاً به محل اعزام شده و جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام دهند.

لازم به ذکر است این نکته را توضیح دهیم که تیم حرفه‌ای تعمیراتو۲۴ در هر شرایطی سعی می‌کند تا با استفاده از به ­روزترین روش‌های موجود به تعمیر لوازم‌خانگی شما بپردازد. پس در این زمینه جای هیچ نگرانی باقی نمی‌ماند چرا که شما می‌توانید با اطمینان کافی این کار را به تکنسین‌های شناخته شده و کاربلد ما بسپارید.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که شرکت ما با بیش از سه دهه تجربه در تعمیر لوازم‌خانگی دوو توانسته رضایت تمام افراد را به بهترین نحو ممکن به خود جلب کند. از ویژگی‌های بسیار برجسته و خاص نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی دوو می‌توان به در اختیار داشتن تکنسین‌های معتبر، رفع مشکل به وجود آمده در سریع‌ترین زمان ممکن، مشاوره‌های کارساز و کاربردی در صورت احتیاج، برخوردی مناسب با مشتری، اعزام تکنسین در زمانی کوتاه به محل مدنظر شما و غیره اشاره کرد.

تمامی این موارد باعث شده تا در هر مواقعی مشتریان ما را در اولویت قرار دهند. لازم به ذکر است بیان کنیم نمایندگی لوازم خانگی دوو در تهران و مشهد در هر شرایطی سعی می‌کنند که با ارائه خدمات مناسب باعث شوند لوازم‌خانگی شما همانند روزهای اول به طور دقیق کار کند.

 

ارائه بهترین خدمات برای تعمیر لوازم‌خانگی دوو توسط تیم حرفه‌ای تعمیراتو۲۴

در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم که در زمان خرید لوازم‌خانگی اولین و مهم‌ترین موضوع برای تمام افراد خدمات پس از فروش دوو یا هر برند دیگری است. معمولاً براین‌اساس است که افراد تصمیم می‌گیرند کدام برند را برای خرید انتخاب کنند، چرا که ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش دارای اهمیت بسیار زیادی است. در چنین شرایطی و در زمان به‌وجودآمدن هرگونه مشکل نمایندگی دوو این قابلیت را دارد تا با اعزام تکنسین معتبر و بامهارت خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را به بهترین نحو رفع کند.

می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن خدمات پس از فروش دوو (۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ تماس حاصل بفرمایید. کارشناسان ما در هر شرایطی سعی می‌کنندب پاسخگوی سؤالات شما در تمام زمینه‌های لازم باشند و در صورت نیاز تکنسین اعزام نمایند.

 

آموزش تعمیر لوازم خانگی دوو در منزل

همان‌طور که در مطلب فوق نیز اشاره کردیم برای تمام افراد این موضوع که لوازم‌خانگی دارای خدمات پس از فروش هستند یا خیر اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد و دررابطه‌با برند دوو باید بیان کنیم که هر یک از وسیله‌های تولید شده توسط این شرکت اعم از ماشین ظرفشویی، لباسشویی، جاروبرقی، مایکروویو و غیره دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است؛ شما می‌توانید در صورت به‌وجودآمدن هرگونه مشکل برای وسیله‌ها با خدمات پس از فروش دوو در تهران و مشهد تماس حاصل بفرمایید و درخواست اعزام تکنسین و کارشناس مربوطه برای رفع مشکل به وجود آمده داشته باشید، اما ممکن است برای بسیاری این سؤال به وجود آید که دلایل خرابی و نیاز به تعمیرات لوازم‌ خانگی دوو کدام موارد هستند که در ادامه سعی می‌کنیم آن‌ها را به طور دقیق توضیح دهیم.

نظرات مشتریان ما

اسدی
اسدیاسفند۱۴۰۰
ادامه مطلب
ممنون بابت راهنمایی و پاسخگویی مجموعه شما ، ساید دوو دارم که سرما یخچال کم شده بود و با مشاوره ای که دادن ایراد برطرف شد سپاس🙏🏻
عباسی
عباسیفروردین۱۴۰۱
ادامه مطلب
سلام و درود لباسشویی دوو دارم ک روی ۱۱ دقیقه استوپ میشد و دیگه کار نمیکرد که تکنسین شما تشخیص دادن تسمه ایراد داره که بعد از تعویض تسمه لباسشویی درست شد 🌹🌹🌹🙏🏻
لطفی
لطفیاردیبهشت۱۴۰۱
ادامه مطلب
ساید دوو دارم ک موتور سوخته بود و تکنسین شما در روز تعطیل اومدن و موتور عوض کردن بسیار راضی هستم از خدمات

سوالات متداول

ایا خدمات انجام شده ضمانت داره ؟

بله تمامی خدمات انجام شده شامل ۶ تا ۱۲ ماه گارانتی شرکت میباشد.

مجموعه شما پیک داره که حضوری کالا را نیاریم ؟

بله بعد از ثبت مشخصات ،پیک اکسپرس برای تحویل کالا با شما هماهنگی لازم رو انجام میدهد.

ایا هنوز قطعات اورجینال وجود دارند؟

بله تمامی قطعات شرکتی و با ضمانت میباشد.

برطرف کردن ارور IE در ماشین ظرفشویی ال جی

آدرس

خبرنامه

برای دریافت اخبار جدید تعمیراتو۲۴ ،‌تخفیف ها و به روزرسانی های جدید مشترک خبرنامه ما شوید.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تعمیراتو۲۴ می باشد.