تعمیرات فوری ظرفشویی پاکشوما در تهران ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸

نمایندگی تعمیراتو۲۴، تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران ، یکی از معتبرترین مراکز برای نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما شما می باشد. این مرکز دارای شعب متعدد برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران بوده و سرعت خدمات رسانی بالایی دارد. تکنسین های نمایندگی تعمیراتو۲۴ تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران، آماده تعمیر تمامی مدل دستگاه های پاکشوما PAKSHOMA با هر مشکلی، آن هم با قیمت منصفانه و کیفیت بالا هستند. برای استفاده از خدمات ما، کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید و یا در سایت فرم پر کنید تا تعمیرکار های تعمیر ظرفشویی پاکشوما ما در کمتر از ۲ ساعت در منزل شما حضور یابند. تمامی خدمات پس از فروش تعمیر ظرفشویی پاکشوما در منزل شما صورت می گیرد و دستگاه به تعمیرگاه انتقال پیدا نمی کند. در صورتی که نیاز به تعویض باشد، تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین اگر نیاز به راهنمایی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید.

ما از شرق تا غرب تهران همراه شماییم

شعبه شرق

نارمک، خیابان طاهری، خیابان ملایری، پلاک ۱۰

شعبه شمال

ولیعصر، نرسیده به پارک وی، کوچه افق، پلاک ۴۰

شعبه جنوب

شهر ری، خیابان دستواره، خیابان رضاییان، ساختمان صدرا

شعبه غرب

خیابان کارون شمالی، پلاک ۳۸

حل مشکل شما

ضـمـــــانــت

اصـــالـــت کـــــــالا

با ما در ارتباط باشید

کدامیک از لوازم خانگی پاکشوما شما نیاز به نصب ، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

قابلیت های ما

تکنسین های با تجربه

قیمت های منصفانه

کیفیت بالای خدمات

سرعت انجام کار

ضمانت ۶ ماهه

پیشرو در ارائه خدمات با کیفیت

۰
موارد تعمیر شده:
۰
مشتریان راضی:
۰
درخواست کل:

بهترین های پاکشوما

مدیریت بخش های مختلف (تیم پشتیبانی محصولات پاکشوما)

محسن میر اسماعیلی

مدیریت لوازم برودتی و سرمایشی

مسعود فخریان

مدیریت لوازم شوینده

حسین حسینی

مدیریت لوازم ماکروویو و جاروبرقی

بهزاد فخریان

مدیریت اجرایی و مدیریت سرویس

هزینه تعمیر ظرفشویی پاکشوما PAKSHOOMA در تهران

اگر ماشین ظرفشویی پاکشوما شما با مشکل مواجه شده است، می توانید با یکی از شعبات مرکز تخصصی خدمات پس از فروش تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما تعمیراتو۲۴ در تهران تماس بگیرید. متخصصان ما در اولین تماس شما سعی می کنند با مشاوره تلفنی مشکل دستگاه را پیدا کنند. در صورتی که دستگاه مشکل جزئی داشته باشد، شما قادر خواهید بود مشکل دستگاه را خودتان برطرف کنید؛ در غیر این صورت می توانید برای رفع ایراد درخواست تکنسین کنید تا یکی از متخصصان ما را در محل یا منزل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت تکنسین  ما ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه خدمات و سرویس می‌پردازد. توجه کنید که کلیه قیمت تعمیر ظرفشویی پاکشوما و هزینه های قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده است و برای آنکه خیالتان از بابت پرداخت پایین ترین هزینه راحت باشد، لیست قیمت و هزینه تعمیر ظرفشویی پاکشوما را برای شما آماده کردیم؛ شما می‌توانید بعد از مشاهده کردن هزینه، از نمایندگی تعمیراتو۲۴ مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران درخواست تکنسین کنید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیش از هرچیزی نیاز است عوامل تعیین کننده هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما PAKSHOOMA را بدانید. بعضی از عواملی که بر هزینه تمام شده تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تاثیر می گذارد، عبارتند از:

 • هر تعمیرکاری بر اساس چهار عامل تجربه، سابقه، نوع کارکرد و ضمانت نامه تعیین قیمت خواهد کرد.
 • نوع قطعاتی که برای ماشین ظرفشویی شما به کار می رود در قیمت تمام شده خدمات تاثیر گذار می باشد.
 • معمولا می توان گفت هزینه تعمیرات ظرفشویی با کیفیت انجام خدمات تعمیر رابطه مستقیم دارد و هرچه هزینه بیشتری پرداخت کنید، دستگاه با اطمینان بیشتری سرویس و یا تعمیر خواهد شد.

از آنجا که تعمیراتو ۲۴ یک تعمیرگاه تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران می باشد، این تعهد را به شما خواهد داد تا دستگاه شما را با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت تعمیر کند. تکنسین های ما در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش، ال جی، سامسونگ، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تهران و دیگر برندها نیز با سابقه و مجرب می‌باشند.

لیست قطعات

اجرت تکنسین

تعویض پمپ

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۵۰,۰۰۰

تعویض المنت

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض اکوا استواپ

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

باز بستن منبع آب

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

باز بستن جت واش

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۶۰۰,۰۰۰

باز بستن برد

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

سرویس دوره ای

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۵۰,۰۰۰

تعویض فن موتور

از قیمت (تومان)

۲۵۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض لاستیک زیر درب

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۸۰۰,۰۰۰

ریگلارژ درب

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

رفع نشتی آب از سینک

از قیمت (تومان)

۱,۰۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲,۰۰۰,۰۰۰

تعویض لاستیک های داخلی

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض سنسور

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

چه زمانی با مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس بگیریم؟

برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما خود لزوما نباید منتظر نشانه ای واضح بمانید، خیلی وقت ها همین که دستگاه تان مانند قبل کار نمی کند، دلیلی کافی برای تماس با تعمیرکار ظرفشویی پاکشوما است! با این حال، بسیاری از مشتریان ما برای رفع مشکلات زیر، با مرکز خدمات پس از فروش ظرفشویی پاکشوما تعمیراتو۲۴ تماس می گیرند:

 • ماشین ظرفشویی پاکشوما روشن نمی شود.
 • ماشین ظرفشویی پاکشوما کار نمی کند.
 • کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • نشانگرهای ماشین ظرفشویی پاکشوما دائما چشمک می زنند.
 • ماشین ظرفشویی پاکشوما هنگام کار سروصدای زیادی ایجاد می کند.
 • آب وارد ماشین ظرفشویی پاکشوما نمی شود.
 • آب ماشین ظرفشویی پاکشوما تخلیه نمی شود.
 • آب ماشین ظرفشویی پاکشوما داغ نمی شود.
 • ماشین ظرفشویی پاکشوما ظروف را خشک نمی کند.
 • کنترل پنل ماشین ظرفشویی پاکشوما کار نمی کند.
 • سنسورهای آب ظرفشویی پاکشوما کار نمی کنند.
 • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی پاکشوما کار نمی کند.
 • نمایش ارورهای E1، E2، E4، OE، E8 و … در ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • و هر مشکلی که شما با آن رو به رو هستید.

نمایندگی تعمیراتو۲۴، مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما PAKSHOOMA در تهران

برند پاکشوما، برندی ایرانی است که محصولات با کیفتی را تولید می کند که علاوه بر بازار ایران، توانسته اند خود را در مارکت های خارج از کشور نیز اثبات کنند. لوازم خانگی های پاکشوما، از جمله ماشین ظرفشویی های آن از کیفیت خوبی برخوردار هستند و بسته به نحوه استفاده کاربر، می توانند سال های سال بدون مشکل کار کنند. با این حال، مشکلات در لوازم برقی ها غیر قابل اجتناب است و مواقعی پیش می آید که ماشین ظرفشویی پاکشوما شما خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

بسیار مهم است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما خود بعد از تمام شدن گارانتی، تنها سراغ مراکز معتبر بروید. شما می توانید برای نه تنها ظرفشویی، بلکه برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، یخچال پاکشوما و دیگر لوازم خانگی ها روی کمک تعمیراتو۲۴، حساب باز کنید. اگر فاقد دانش فنی هستید، اکیدا توصیه می کنیم شخصا ظرفشویی را تعمیر نکنید، چرا که همواره ریسک آسیب به خود و دستگاه وجود دارد. در عوض، با تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران تماس بگیرید تا از خدمات سریع، با کیفیت، مقرون به صرفه و همراه با ضمانت نامه آن ها استفاده کنید.

شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما خود در غرب ، شمال ، شرق و جنوب تهران می توانید با تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید.  برای تماس با نمایندگی های تعمیراتو۲۴، مرکز مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در غرب از شماره  ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵، شرق از شماره ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱، شمال از ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ و جنوب از شماره  ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷ استفاده کنید.

ویژگی مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

ما باور داریم که یکی از بهترین تعمیرگاه های ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران هستیم. این ادعا بی دلیل نیست و به سبب ارائه مزایای زیر، توانسته ایم اعتماد مشتریان خود را جلب کنیم.

 • قیمت منصفانه: بسیاری از تعمیرگاه ها، مبلغی سنگینی را از مشتریان دریافت می کنند و باعث بی اعتمادی آن ها شده اند. برای رفع نگرانی شما، ما جدول هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در مجموعه خود را آورده ایم تا مبلغ حدودی تعمیرات را برآورد کنید. همچنین تکنسین های ما پس از عیب یابی دستگاه، مبلغ حدودی را به شما اعلام کرده و در صورت رضایت شما، شروع به تعمیر می کنند.
 • سرعت بالا: پس از ثبت فرم در سایت و یا تماس با کارشناسان ما، تکنسین های ما در زیر ۲ ساعت خود را به منزل شما می رسانند. مهم نیست که منزل شما در کدام ناحیه تهران واقع شده، ما شعب متعددی در سراسر تهران داریم که سرعت خدمات رسانی ما را بالا برده است.
 • کیفیت بالا: تعمیرکار های ظرفشویی پاکشوما مجموعه ما، تحصیل کرده هستند و به صورت اختصاصی برای تعمیر لوازم خانگی PAKSHOOMA آموزش دیده اند. آن ها با شناسایی سریع مشکل دستگاه، در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کنند.
 • ضمانت ۶ الی ۱۲ ماهه: برای آرامش خاطر مشتریان عزیزمان، پس از پایان پروسه تعمیرات، به شما ضمانت نامه ۶ ماهه الی ۱ ساله تقدیم می کنیم. اگر در طول این مدت مشکل دستگاه شما بازگشت کرد، مسئولیت توسط مجموعه پذیرفته می شود.
 • تعمیر تمامی مدل ماشین ظرفشویی های پاکشوما : برای تعمیر ماشین ظرفشویی های جدید و قدیمی پاکشوما خود شامل مدل های MD 14302، MDF 15406، MDF 14302، MDF 15310، MDF-15301، MDF-15303، ۱۵۳۰۲، ۱۵۳۱۰ و … می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران : شما در هر یک از مناطق ۲۲ گانه تهران که باشید، می توانید از خدمات پس از فروش تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما برخوردار شوید. برای تماس با نمایندگی تعمیراتو۲۴، مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در غرب با شماره  ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵، شرق با شماره ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱، شمال با ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ و جنوب با شماره  ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷ تماس بگیرید.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی پاکشوما

بسیاری از مشتریان ما، درحالی با ما تماس می گیرند که ظرفشویی پاکشوما آن ها پر از آب شده است و تخلیه نمی شود. در این زمان ها چند احتمال پیش روست؛ گیر بودن فیلتر تخلیه، خرابی پمپ ، گیر بودن شلنگ تخلیه، خرابی سنسور سطح آب و معیوب شدن سیم کشی داخل دستگاه.

پیشنهاد می کنیم ابتدا برسی کنید که آیا فیلترها دچار گرفتگی شده اند یا خیر. اگر هیچ مانعی وجود نداشت، شلنگ تخلیه را برسی کنید؛ مطمئن شوید چیزی آن را مسدود نکرده و مسیر تخلیه باز است. در صورتی که مشکل شما ادامه پیدا کرد، مشکلاتی مانند خرابی پمپ تخلیه و یا معیوب شدن قطعات و سیم کشی های داخلی، ممکن است علت تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی پاکشوما شما باشد. در این مواقع باید با تکنسین تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس بگیرید.

 • سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی پاکشوما

صداهای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی پاکشوما می تواند به علت وجود شیء خارجی در پمپ و یا خرابی جت پمپ باشد.

اگر در شروع چرخه سروصدا به گوش می رسد، احتمالا جسمی خارجی در پمپ گیر کرده است و به پروانه آن برخورد می کند. اگر دانش لازم را دارید، پمپ را باز کرده و جسم را خارج کنید.

اگر در هنگام شستشو با سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی پاکشوما رو به رو هستید، احتمالا مشکلی در پمپ گردش یا موتور شستشو به وجود آمده است. فراموش نکنید که اگر فرآیند نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط افراد غیر حرفه ای صورت گیرد، دستگاه تراز نشده و هنگام کار کردن صدا می دهد.

برای رفع سروصدای زیاد دستگاه خود با نمایندگی تعمیراتو۲۴، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما  تماس بگیرید.

 • ارور E1 ماشین ظرفشویی پاکشوما

ارور E1، یکی از جدی ترین ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما است. این کد خطا نشان دهنده مشکل در موتور دستگاه است. زمانی که این کدخطا را می بینید، سریعا ظرفشویی را خاموش کرده و با تکنسین تماس بگیرید.

اگر موتور ظرفشویی خراب شده و یا سوخته باشد، موتور قفل کرده و یا سوکت های آن آسیب دیده باشند، ارور E1 در ماشین ظرفشویی پاکشوما رخ می دهد. هرگز به تنهایی برای تعمیر ارور E1 ماشین ظرفشویی پاکشوما اقدام نکنید؛ در عوض با تکنسین های حرفه ای تماس بگیرید تا از احتمال آسیب خودتان و دستگاه، جلوگیری کنید.

 • ارور E6 در ماشین ظرفشویی پاکشوما

ارور E6 در ماشین ظرفشویی های پاکشوما، نشان دهنده مشکل در تخلیه آب است. در اثر سوختن پمپ تخلیه، گرفتگی فیلتر و مسدود شدن شلنگ تخلیه، با ارور E6 رو به رو می شوید. همچنین اگر مسیر تخلیه با باقی مانده های غذا و چربی ها مسدود شود، آب امکان تخلیه ندارد و کد خطا نمایش داده می شود.

پیشنهاد می کنیم ابتدا از عدم گرفتگی مسیر تخلیه اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید شلنگ پیچ خوردگی و پارگی ندارد. اگر با برسی فیلتر متوجه شدید گرفتگی در آن وجود ندارد، باید با تکنسین حرفه ای برای تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران

 •  تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمال تهران : ساکنین مناطق تجریش، چیذر، سوهانک، دربند، ولنجک، آجودانیه، ازگل، جوزستان، جماران، اوین، شهرک نفت، قیطریه، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه، دزاشیب، محمودیه، اقدسیه، شهرک محلاتی، الهیه، زعفرانیه، فرشته، نیاوران، اوین، فرمانیه، نیاوران و… می توانند با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شعبه شمال تهران ما تماس بگیرند.
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شرق تهران : ساکنین مناطق خاک سفید، احسان، گلشن، سه راه استخر، دلاوران، اتوبان شهید باقری، محله دماوند، میدان شقایق، هنگام، فرجام، بلوار پروین، سراج، شمیران نو، لویزان، مهران، تهرانپارس، رسالت، نارمک، مجیدیه شمالی، شمس آباد، اتوبان صدر، حکیمیه، شهرک شهید بهشتی و… برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شعبه شرق تهران ما با شماره ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱ تماس بگیرند.
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در غرب تهران : ساکنین مناطق گیشا، سعادت آباد، همیلا، مرزداران، شهرک غرب، چیتگر، مرزداران، شهر زیبا، حصارک، فرحزاد، شهران، فردوس، شهرک هما، طرشت، ورد آباد، شهرک هما، صادقیه، پونک، شهرک اکباتان، ستارخان، تهرانسر، دریان نو، جنت آباد، آزادی، کوی فراز و… می توانند برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شعبه غرب تهران ما با شماره ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵ تماس بگیرند.
 •  تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در جنوب تهران : ساکنین مناطق شوش، راه آهن، مولوی، ، نعمت آباد، فلاح، نازی آباد، کوی سیزده آبان، تختی، بازار تهران، خزانه، افسریه، دروازه غار، شهرک مسعودیه، شهرک بروجردی، کیانشهر و … می توانند برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شعبه جنوب تهران ما، با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷ تماس بگیرند.

آموزش تعمیر ظرفشویی پاکشوما در منزل

ما در بخش مقالات سایت، به صورت اختصاصی برای تعمیر لوازم خانگی های مختلف، از جمله ظرفشویی های پاکشوما آموزش تعمیر تهیه کردیم. پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدام، به بخش آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما سر بزنید. شاید توانستید مشکل خود را بدون کمک فرد دیگری حل کنید!

 
 
 
پخش ویدیو

متن سربرگ خود را وارد کنید

نظرات مشتریان ما

اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
Read More
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
Read More
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
Read More
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اسم شخص
اسم شخصخرداد۱۴۰۰
Read More
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

ایا خدمات انجام شده ضمانت داره ؟

بله تمامی خدمات انجام شده شامل ۶ تا ۱۲ ماه گارانتی شرکت میباشد.

مجموعه شما پیک داره که حضوری کالا را نیاریم ؟

بله بعد از ثبت مشخصات ،پیک اکسپرس برای تحویل کالا با شما هماهنگی لازم رو انجام میدهد.

ایا هنوز قطعات اورجینال وجود دارند؟

بله تمامی قطعات شرکتی و با ضمانت میباشد.

آدرس

خبرنامه

برای دریافت اخبار جدید تعمیراتو۲۴ ،‌تخفیف ها و به روزرسانی های جدید مشترک خبرنامه ما شوید.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تعمیراتو۲۴ می باشد.