جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
تعمیرات یخچال فریزر در تهران

نمایندگی تعمیر  یخچال فریزر 

یخچال به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دستگاه‌ها در میان تمام لوازم‌ خانگی به شمار می‌رود که در خانه و آشپزخانه هر فردی می‌توانید آن را مشاهده کنید. اما ممکن است بنا به یک سری دلایل مختلف، قطعات یخچال نیز دچار مشکل شود که در چنین شرایطی راهی به جز تعمیر آن باقی نمی‌ماند. پیشنهاد ما برای شما این است که  شخصاً اقدامی برای تعمیرات انجام ندهید و در عوض با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران و حومه، مشهد و کرج تعمیراتو ۲۴  تماس حاصل فرمایید تا خدمات را با ضمانت نامه ۶ ماهه دریافت کنید!

تعمیرکار
برای کسب اطلاعات لطفا مشخصات یخچال را انتخاب نمایید

درباره نمایندگی تعمیراتو ۲۴

بیش از ۲۰ سال در کنار شما هستیم!

تعمیراتو ۲۴ از سال ۱۳۸۲ کار خود را آغاز کرد و طی این ۲۰ سال همواره توانسته رضایت شما را حفظ کند. شما نیز برای تعمیرات تمامی لوازم خانگی خود از هر برندی، می‌توانید به مهارت دستان تکنسین‌های ما اعتماد کنید!

تعمیر یخچال ساید بای ساید

سرویس و تعمیر لوازم خانگی شما حتی با قطعات کمیاب

قابلیت های نمایندگی تعمیر یخچال ما

خدمات منحصر به فرد تعمیراتو ۲۴

تکنسین های باتجربه

متخصصین مجموعه ما به صورت اختصاصی آموزش دیده‌اند و به دقت، تایید صلاحیت شده‌اند.

قیمت منصفانه

هزینه تعمیر یخچال فریزر شما براساس قیمت اتحادیه و میزان آسیب دیدگی دستگاه شما تعیین خواهد شد.

کیفیت بالا

تکنسین‌های ما کاملا برای تعمیرات یخچال آموزش دیده‌اند و تنها از قطعات اصل در تعمیر یخچال شما استفاده می‌کنند.

سرعت انجام کار

پس از تماس و یا پر کردن فرم، در حداکثر ۲ ساعت تکنسین در منزل شما حاضر شده و در سریع‌ترین زمان، مشکل یخچال‌تان را رفع می‌کند.

ضمانت ۶ ماهه

ما به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم و برای راحتی خیال شما، ۶ ماه ضمانت‌نامه کتبی ارائه می‌دهیم!

مراحل تعمیر یخچال فریزر شما

خدمات منحصر به فرد تعمیراتو ۲۴

۱

درخواست نصب، سرویس و تعمیر یخچال‌تان را با پر کردن فرم یا تلفنی ثبت کنید.

۲

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیریم و زمانی را برای تعمیر هماهنگ می‌کنیم.

۳

تکنسین تا حداکثر ۲ ساعت بعد در منزل شما حضور یافته و سرویس را انجام می‌دهد.

۴

در پایان تعمیرات، پس از تست دستگاه و رضایت‌سنجی از شما، ضمانتنامه ۶ ماهه به شما اعطا می‌گردد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید 

زمانی که یخچال‌ فریزر شما دچار نقص یا عیب و ایرادی می‌شود اولین و مهم‌ترین قدم شما تماس با نمایندگی مربوطه در این زمینه است.

یکی از موارد مهمی که از نظر تمام افراد اهمیت بسیار زیادی به دنبال دارد، معتبر بودن نمایندگی مدنظر است. قطعاً برای آنها مهم است که نمایندگی بتواند تمام اصول تعمیر یخچال را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارد و خسارت بیشتری به آنها وارد نکند. پس باید دررابطه‌با ویژگی‌های مهم نمایندگی اطلاعات درستی در دست داشته باشید تا بتوانید این موارد را به‌درستی تشخیص دهید.

ما در ادامه قصد داریم برای شما دررابطه‌با نمایندگی معتبر تعمیر لوازم‌ خانگی در تهران و ویژگی‌های آن موارد مهمی را بیان کنیم تا از این طریق آشنایی لازم را با خدمات ارائه‌شده از سوی شرکت ما پیدا کنید و با خیال آسوده‌ای تعمیر یخچال در منزل را به متخصصین مجموعه ما بسپارید.

پس از مشاوره کارشناسان با مشتری، هماهنگی های لازم جهت حضور در محل انجام می شود و در اولین فرصت و با توجه به درخواست مشتری تکنسین در محل حضور می یابد.

با حضور در محل، کارشناس در ابتدا به شناسایی عیب و مشکل دستگاه می پردازد، برآورد هزینه انجام می شود و در صورت تعمیر یخچال ساید و یا جایگزینی قطعات نو به جای قطعه معیوب، کار تعمیرات انجام می شود.

پس از انجام تعمیر یخچال سامسونگ، ال جی، بوش و... شما، تست کامل دستگاه انجام می شود و در آخر فاکتور رسمی و ضمانت به مشتری ارائه می شود.

خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل

یکی از مهم‌ترین و حائز اهمیت‌ترین ویژگی‌های نمایندگی تعمیر یخچال در تهران ما، اعزام تکنسین و تعمیرکار خبره و باتجربه به محل موردنظر است.

همان‌طور که به‌خوبی مطلع هستید ترافیک و شلوغی در تمام قسمت‌های مختلف شهر وجود دارد و همین امر باعث شده تا جابه‌جایی و ارسال یخچال برای شهروندان به‌شدت سخت و در بسیاری از مواقع غیرممکن باشد.

 مجموعه تعمیراتو۲۴ این قابلیت را به دنبال دارد تا جهت رفاه حال مشتریان در صورت تماس کاربران، سریعاً به محل مورد نظر مراجعه نمایند.

پس شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با نمایندگی معتبر ما تماس حاصل کرده و درخواست خود را ارسال و یا برای کارشناسان مجموعه ما مطرح فرمایید. قطعاً این اطمینان برای شما وجود دارد که تعمیرکار خبره و بامهارت ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به لوکیشن تأیید شده می‌رساند.

نمایندگی تعمیر یخچال در تهران
لیست قطعات
اجرت تکنسین
تعویض فیلتر داخلی

از قیمت(تومان)

۱۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تعویض فیلتر بیرونی (کمکی)

از قیمت(تومان)

۱۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تعویض نوار دور درب (یک درب)

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

ریگلاژ درب

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تنظیم پایه

از قیمت(تومان)

۱۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تنظیم فن

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض سنسور

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تعویض لامپ

از قیمت(تومان)

۱۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۱۵۰,۰۰۰

تعویض المنت

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

سرویس مسیر تخلیه

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

سرویس دوره یخچال

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

سرویس کندانسور

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۲۵۰,۰۰۰

تعویض کمپرسور

از قیمت(تومان)

۷۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۱,۸۰۰,۰۰۰

رفع نشتی

از قیمت(تومان)

۱,۰۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۲,۵۰۰,۰۰۰

باز بستن برد

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

باز بستن یخساز

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض پدال (آب یا یخ)

از قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض دمپر

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض شلنگ آب

از قیمت(تومان)

۱۵۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض استوپر

از قیمت(تومان)

۳۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض دستگیره درب

از قیمت(تومان)

۱۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۴۰۰,۰۰۰

باز بستن دیس پلی

از قیمت(تومان)

۲۰۰,۰۰۰

تا قیمت(تومان)

۵۰۰,۰۰۰

خدمات منحصر به فرد نمایندگی تعمیر یخچال  

  • ارائه گارانتی جهت خدمات

یکی دیگر از ویژگی‌های خاص نمایندگی تعمیر یخچال در تهران، ارائه گارانتی جهت انجام تعمیرات و حتی خدمات پس از فروش است.

تیم حرفه‌ای ما به این دلیل که نسبت به تعمیر و کارهای انجام شده خود اطمینان لازم دارند، می‌تواند تضمین و گارانتی لازم جهت انجام تعمیرات یخچال را به شما ارائه دهند. علاوه بر این مورد، می‌توانید اطمینان داشته باشید که اگر دستگاه شما دچار مشکلی شود نمایندگی می‌تواند به آنجا مراجعه و به طور دقیق مشکل به وجود آمده را رفع کند. تیم حرفه‌ای و خبره ما در هر شرایطی تلاش می‌کند که بهترین خدمات و باکیفیت‌ترین آن را به مشتریان خود عرضه نماید.

  • مورد استفاده قرار دادن قطعات اصلی و اورجینال

نمایندگی معتبر تعمیراتو ۲۴ در تهران، در هر شرایطی استفاده از قطعات اصلی و اورجینال را به‌عنوان یکی از اولویت‌های مهم و پر اهمیت در نظر می‌گیرد. در چنین شرایطی مشتری‌ها با اطمینان خاطر کامل تعمیر یخچال بوش، دوو، ال جی و... خود را به شرکت می‌سپارند. همان‌طور که می‌دانید، اصولاً یخچال‌ها از فناوری بسیار حساس و دقیقی برخوردار هستند، چنانچه برخی از تعمیرکاران یا حتی نمایندگی‌ها جهت تعمیر یخچال از قطعات فیک و غیر اصلی استفاده نمایند، ممکن است آسیب‌های جبران‌ ناپذیری ایجاد شود. پس این نکته را فراموش نکنید که در هر شرایطی استفاده از قطعات فیک علاوه بر دو چندان کردن آسیب ایجاد شده، باعث خرابی بقیه قسمت‌های مختلف یخچال نیز می‌شود.

  • تعمیر یخچال در تهران با تعمیرکاران و تکنسین‌های مجرب

نمایندگی مجرب تهران در هر زمانی با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و تکنسین‌های مجرب سعی در ارائه خدماتی باکیفیت برای مشتریان خود دارد. تخصص و تجربه بالای کارشناسان ما باعث شده تا بتوانند در هر شرایطی بهترین عملکرد خود را برای تعمیر یخچال در تهران به کار گیرند. تمام تعمیرکاران یخچال فریزر و تکنسین‌هایی که در نمایندگی تهران مشغول به فعالیت هستند دارای گواهینامه رسمی بوده و از سابقه کاری خوبی نیز برخوردار هستند. علاوه بر این موارد در طول دوره خدمت و در زمان‌های مختلف برای هر یک از تعمیرکاران دوره آموزشی متفاوت برگزار می‌شود که می‌تواند اطلاعات آنها را دررابطه‌با تعمیر یخچال و لوازم‌خانگی به‌روز نگه دارد.

تعمیر یخچال در تهران به‌عنوان یکی دیگر از خدمات ویژه و منحصربه‌فرد نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی تعمیراتو۲۴ در تهران و حومه محسوب می‌شود که تکنسین‌های ما می‌توانند آن را به بهترین نحو ممکن و بدون هیچ‌گونه نقصی انجام دهند.

 

امکانات نمایندگی تعمیرات یخچال‌ فریزر در تهران تعمیراتو ۲۴

نحوه ارائه خدمات از سوی نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی در تهران (تعمیراتو۲۴) جلب رضایت کامل مشتری‌ها را به دنبال دارد. معمولاً به دلیل پیچیدگی قطعات و حساسیت یخچال‌ فریزرها، اکثر افراد ترجیح می‌دهند به‌جای آنکه کار را به افراد غیرحرفه‌ ای بسپارند، از مزیت‌های ویژه نمایندگی تعمیر لوازم‌ خانگی در تهران بهره‌ مند شوند. در ادامه سعی داریم به توضیح و معرفی برخی از این مزیت‌های مهم مجموعه تعمیراتو۲۴ بپردازیم.

  • یکی از مزایای ویژه و منحصربه‌فرد نمایندگی تعمیر یخچال در تهران عدم جابه‌جایی دستگاه برای تعمیر آن است. این امکان فراهم است تا پس از تماس شما، تکنیسین با تجربه به محل مراجعه کند و این مزیت باعث می‌شود تا دغدغه و نگرانی برای حمل‌ و نقل یخچال‌ فریزر یا ساید بای‌ ساید خود نداشته باشید. در برخی مواقع این امکان وجود دارد که در اثر پیچیدگی مشکل و تشخیص تعمیرکار احتیاج باشد که دستگاه شما به کارگاه و نمایندگی انتقال پیدا کند. دراین‌رابطه نیز جای هیچ نگرانی وجود ندارد، چرا که هماهنگی‌های لازم از طرف کارشناسان ما به‌صورت دقیق انجام می‌شود.
  • معمولاً ساختار یخچال‌هایی که امروزه به بازار عرضه می‌شود، از تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای هستند.  برای ساخت و تولید یخچال‌ها، دقت فوق‌ العاده بالایی به کار گرفته می‌شود؛ بنابراین اگر احتیاج به تعمیر یخچال ال جی، دوو، بوش وسایر برندها در تهران باشد تخصص و تجربه حرف اول را در این زمینه می‌زند. آن دسته از افرادی که فاقد مهارت و دانش کافی در این زمینه هستند، باعث ایجاد خسارت‌های شدید به دستگاه خواهند شد. از مزیت‌های ویژه‌ای که باعث شده اکثر افراد نمایندگی شناخته شده ما را در تهران را اولویت قرار دهند، آشنایی تکنسین‌های ما با تمام مراحل انجام تعمیرات به بهترین نحو ممکن است.
  • با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال در تهران ما، این اطمینان برای شما وجود دارد که تمام هزینه‌ها بر اساس نرخ‌نامه مصوب تعیین خواهد شد. به عبارتی، زمانی که تکنسین‌های ما به محل موردنظر مراجعه می‌کنند، پس از بررسی دقیق در وهله اول تمام تلاش آنها بر این است که بتوانند مشکل به وجود آمده را به‌وسیله تعمیر قطعات رفع کنند. در چنین شرایطی هزینه نهایی برای شما کمتر می‌شود. اما چنانچه به این نتیجه برسند که قطعه آسیب‌دیده باید تعویض شود، هزینه برای شما اندکی افزایش پیدا می‌کند. اما در هر شرایطی نمایندگی ما در تهران مناسب‌ ترین هزینه ممکن را برای مراجعه‌ کنندگان در نظر می‌گیرد. جهت ارتباط با تعمیرکار یخچال فریزر مجموعه تعمیراتو۲۴ از طریق راه‌های ارتباطی زیر اقدام کنید:
  1. شعبه شمال : ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸
  2. شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱
  3. شعبه جنوب : ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷
  4. شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵

نظرات مشتریان ما

شما درباره ما گفتید:

سوالات متداول

سوالاتی که شما می‌پرسید:

هزینه و قیمت تعمیر یخچال فریزر چگونه محاسبه می شود؟

در ابتدا ایراد دستگاه بررسی می شود،در صورتی که برای تعمیر نیاز به قطعه نباشد با هزینه توافقی (اجرت و ایاب ذهاب) تعمیر صورت می گیرد. اگر کارشناس تشخیص دهد که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات وجود دارد، حدود هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات قبل از انجام کار به مشتری اعلام می گردد و در صورت توافق اقدام به انجام کار می شود.

پس از ثبت ادرس، تکنسین مربوطه با مشتری تماس میگیرد و زمان انجام کار مشخص می شود. کارشناس در زمان هماهنگ شده در منزل مشتری حاضر می شود و پس از عیب یابی دستگاه، قیمت حدودی آن را اعلام می‌نماید. در صورت توافق مشتری، تکنسین کار خود را شروع می‌کند.

بله، کلیه مراحل تعمیرات در محل انجام می شود و کارشناس و تکنسین مربوطه به آدرس مشتری می رود و تعمیرات صورت می گیرد و به هیچ عنوان نیازی به حمل دستگاه به خارج از محل نیست.

خدمات توسط تیم با تجربه تعمیراتو با کیفیت بالا صورت می گیرد و خدمات ارائه شده دارای ۶ ماه گارانتی و ضمانت می باشد. در صورت بروز مشکل هیچ هزینه ای از طرف مشتری پرداخت نمی شود.

 

آخرین مقالات

مقالات آموزشی ما

تعمیراتو ۲۴

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ ۳۸

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک ۴۰

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک ۱۰

درخواست سرویسکار فوری