02126292028

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

تعمیر یخچال ساید بای ساید برندهای مختلف در محل

برند یخچال خود را انتخاب کنید

ویژگی های ما

تکنیسین های باتجربه

مجموعه تعمیراتو۲۴ دارای تکنسین های باتجربه و کاربلد در حوزه تعمیر لوازم خانگی می باشد. افراد این مجموعه هرساله با فراگیری آموزش های جدید و مرتبط با حوزه تعمیرات لوازم خانگی تجربیات خود را به روز رسانی می کنند.

قیمت منصفانه خدمات

خدماتی که از طرف کارشناسان این مجموعه ارائه می‌شود به صورت منصفانه قیمت‌گذاری می‌شود. محدوده قیمت برای خدمات به مشتریان قبل از کار ارائه می‌شود و پرداخت هزینه ها پس از انجام کار صورت می گیرد.

کیفیت بالای خدمات

خدماتی که از طرف مجموعه تعمیراتو۲۴ ارائه می شود، با توجه به تجربه و مسئولیت پذیری  تکنسین ها دارای کیفیت بالا می باشد. در صورت تعویض قطعه، قطعه اورجینال دستگاه از انبار قطعات شرکت تهیه می گردد.

سرعت انجام کار

سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا و رضایت مشتریان از الویت های کارشناسان مجموعه ما می باشد.

تکنسین های باتجربه ما با هماهنگی و پیگیری سریع در محل حاضر می شوند.
تعمیرات لوازم خانگی سریع و در کمترین زمان را با تیم تعمیراتو۲۴ تجربه کنید.

ضمانت ۶ ماهه

الویت ما رضایت مشتریان است، تعمیراتو۲۴ جهت ارائه پشتیبانی قوی و منظم بودن کارها تیمی از کارشناسان متخصص در هر زمینه تشکیل داده که در صورت وجود هر مشکل سریعا مشکل مربوطه پیگیری و اقدام به رفع آن شود. ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مشتریان همراه با گارانتی ۶ ماهه انجام می شود.

تعمیر یخچال ساید با تعمیراتو۲۴

تیم کارشناسان باتجربه و فنی تعمیراتو۲۴، خدمات تعمیر یخچال ساید در محل را ارائه می دهند. همانطور که می دانید جابه جایی و حمل یخچال ساید بای ساید کار آسانی نیست، از این رو کارشناسان مجموعه با حضور در محل به صورت فوری و سریع اقدام به تعمیر یخچال ساید شما می کنند.برای تعمیر یخچال ساید خود حتما با تیم تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین بر روی سایت ثبت نمایید.
پس از مشاوره کارشناسان با مشتری، هماهنگی های لازم جهت حضور در محل انجام می شود و در اولین فرصت و با توجه به درخواست مشتری تکنسین در محل حضور می یابد.
با حضور در محل، کارشناس در ابتدا به شناسایی عیب و مشکل دستگاه می پردازد، برآورد هزینه انجام می شود و در صورت تعمیر یخچال ساید و یا جایگزینی قطعات نو به جای قطعه معیوب، کار تعمیرات انجام می شود.

پس از انجام تعمیر یخچال ساید بای ساید، تست کامل دستگاه انجام می شود و در آخر فاکتور رسمی و ضمانت به مشتری ارائه می شود.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران و کرج

 

نمایندگی تعمیراتو۲۴ وظیفه حود می داند که تمام سوال هایی که ذهن شما را حول محور تعمیر یخجال با برندهای مختلف مشغول کرده است را جواب دهد. میتوانید با خواندن مقاله های مربوط به تعمیرات یخچال مشکل یخچال خود را عیب یابی کنید. همچنین میتوانید با تیم تعمیراتو ۲۴ تماس بگیرید، تا در اسرع وقت به محل حاضر شوند و مشکل یخچال سامسونگ شما را در سریع ترین زمان برطرف کنند.

 

اهمیت تعمیر یخچال 

 

لوازم خانگی مانند یخچال های ساید بای ساید، یخچال فریزر دو قلو، یخچال فریزرهای ۴ درب و یخچال فریزر مدل فریزر بالا یا فریزر پایین همچون دیگر لوازم مورد استفاده به دلایل مختلف همچون کارکرد زیاد و یا استفاده نادرست از آن ها احتمال دارد دچار خرابی و یا مشکلاتی شوند. این یخچال ها دارای پیچیدگی های الکترونیکی زیادی هستند که اصلاح و تعمیر آن ها نیازمند دانش و تجربه کافی می باشد. 

تعمیر یخچال های مختلف  لازم است توسط افراد متخصص و فعال در این زمینه انجام شود. تعمیرکاران یخچال تیم تعمیراتو۲۴ آموزش های لازم برای تعمیر یخچال های مختلف با برندهای متفاوت همچون یخچال سامسونگ، یخچال ال جی، یخچال بوش، انواع یخچال های دوو، آ ا گ و پاکشوما را دیده اند و شما می توانید با خیال راحت تعمیرات خود را به آن ها بسپارید.

 

برای تعمیر یخچال ساید بای ساید برندهای مختلف تنها کافی است با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ تماس بگیرید.

 

زمان مناسب برای تعمیر یخچال ساید بای ساید چه زمانی است؟

 

اگر یخچال ساید بای ساید شما دچار مشکلات و عیب هایی از جمله موارد زیر :

و یا موارد تخصصی تری همچون:

 

برخی خدمات تیم باتجربه تعمیراتو۲۴ برای تعمیر یخچال ساید بای ساید برندهای مختلف

 • تعویض و تعمیر شیر برقی یخچال ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر دمپر یخساز
 • تعویض و تعمیر سنسور یخچال ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر ترموفیوز ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی
 • تعمیر برد اینورتر و تعویض در صورت نیاز
 • شستشوی مدار گاز برای بهبود عملکرد یخچال ساید بای ساید
 • ارائه سرویس و خدمات سالیانه کندانسور 
 • تعمیر رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر زبانه درب بار یخچال های ساید
 • تعویض فیلتر و تعمیر یخچال ساید بای ساید
 • تعویض کمپرسور و تعمیر  ساید 
 • تعویض و تعمیر فن کندانسور یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر و تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر و نشتی گیری اواپراتور ساید بای ساید
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید

 

تعمیراتو۲۴ تعمیر ساید بای ساید کدام برندها را انجام می دهد؟

 

تعمیرکاران مجرب تیم تعمیراتو۲۴ انواع مدل های یخچال های ساید بای ساید ایرانی و خارجی موجود و مطرح در بازار لوازم خانگی ایرانی را انجام می دهد. برندهای مختلفی چون:

 • تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعمیر یخچال های ساید بای ساید بوش
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید آ ا گ
 • تعمیر یخچال های ساید بای ساید دوو
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید پاکشوما
 • تعمیر یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعمیر یخچال های ساید بای ساید اسنوا
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید هیتاچی
 • تعمیر یخچال های ساید بای ساید بلومبرگ

 

هزینه تعمیر یخچال ساید چقدر است؟

 

برندهای مختلف یخچال ساید از یخچال ساید های خارجی موجود در بازار همچون سامسونگ و الجی گرفته تا برندهای داخلی و ایرانی همچون اسنوا و آبسال و امرسان، دارای سیستم داخلی و قطعات منحصر به فرد هر برند می باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر یخچال ساید متغیر است. هزینه خدمات و تعمیر یخچال ساید با توجه به نوع مشکل و  نحوه انجام خدمات، دوری و نزدیکی محل سکونت و یا احتمال استفاده از قطعات جدید متفاوت می باشد. تنها کافی است برای برآرود هزینه با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ تماس بگیرید تا کارشناسان برآرود قیمت را برای شما انجام دهند.

 

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید و فریزر

 

عیب یابی یخچال کار آسانی نخواهد بود و برای آن باید از شرکتهای معتبر کمک بگیرید. ابتدا قبل از انجام هر کاری باید عیب یابی یخچال فریزر و ساید بای ساید خود را انجام دهید و شروع به تعمیر کنید. برای عیب یابی یخچال خود باید اول مشکل یخچال خود را پیدا کنید؛ که معمولاً برفک زدن، صدای زیاد، لرزش غیر طبیعی و غیره میباشد‌.

یخچال فریزر در اکثر منازل وجود دارد. گاهی ممکن است مشکلات جدی برای آن به وجود آید. سایت تعمیراتو ۲۴ در ادامه به عیب یابی یخچال فریزر، همچنین راه حلی جهت برطرف کردن مشکل میپردازد.

 

۱- برفک زدن یخچال فریزر

 

چرا یخچال فریزر زیاد برفک میزند؟ یکی از مواردی که باعث اختلال در عملکرد یخچال می شود، برفک زدن یخچال است. جهت برطرف کردن مشکل باید، عیب یابی یخچال فریزر برای انجام آن انجام شود. وارد شدن هوای گرم و مرطوب محیط اطراف به داخل یخچال از علت برفک زدن یخچال می شود؛ که وقتی رطوبت و گرما با هم برخورد کردند، باعث برفک زدن داخل یخچال فریزر می شود.

جهت عیب یابی یخچال فریزر و برطرف کردن مشکل باید به مکان برفک زدن توجه کنید. اگر در برفک بزند ممکن است به خوبی بسته نشود؛ یا هم واشر درب پاره است. از سایر علت های برفک زدن می تواند، کم بودن دمای یخچال باشد. در این حالت در تمام قسمتهای یخچال برفک را مشاهده کردید.

 

۲- صدای زیاد یخچال فریزر

 

مشکل دیگری که ممکن است برای یخچال به وجود بیاید ، ایجاد صدای زیاد در آن باشد. که برای عیب یابی یخچال ساید، باید به نکات زیر توجه کنید. علت صدای زیاد یخچال شما می تواند، برخورد پره های فن اپراتور با برفک و یا کثیف بودن ، فن ها بخاطر سرویس انجام نشده آن را در مدت زمان لازم باشد. از دیگر عیب یابی یخچال فریزر ، خراب بودن موتور یخچال باشد.ایجاد صدای زیاد در موتور یخچال امکان دارد بخاطر روغن کاری نشدن آن و یا فرسوده بودن موتور باشد ؛ که برای برطرف کردن این مشکل ، یخچال خود را باید سرویس کنید.

 

۳- یخساز کار نمی کند و آب سرد کن آب نمی دهد

 

کار نکردن یخساز و آبسردکن از مشکلاتی است ؛ که برای یخچال ساید بای ساید شما امکان دارد به وجود آید. برای عیب یابی باید ، شیر آب متصل به دستگاه را کلیک کنید ؛ و در صورت قطع بودن آن ، دوباره آن را وصل کنید. در برخی از موارد ممکن است ، لوله آب متصل به آبسردکن و یخساز ، مسدود شود که باید آن را باز کنید.

 

۴- تنظیم نبودن دمای یخچال

 

تنظیم نبودن دمای یخچال از دیگران ، علتهای عیب یابی یخچال ساید بای ساید شما هستند. در صورت برخورد به این مشکل نگران نباشید. باز بودن درب یخچال به مدت طولانی یا گذاشتن غذای گرم ، داخل یخچال و راه اندازی یخچال به تازگی و … می تواند علت آن باشد. برای رفع این مشکل ، باید تا مدت ۲۴ ساعت یخچال ساید بای ساید ؛ خود را باز و بسته کنید و اجازه دهید تا دما داخل یخچال تنظیم شود.

 

جهت مشاوره و برآرود هزینه ها با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ تماس بگیرید.

 

۵- کار نکردن یخچال ساید بای ساید

 

چند مشکل در این حالت وجود دارد ؛ که باید عیب یابی آن را انجام دهد. از علتهایی که باعث کارکردن نشده اند ، یخچال شما می توانید تبدیل شوید ؛ خاموش بودن کنترلرها ، پریدن فیوز یخچال و قرار دادن یخچال ساید بای ساید روی حالت نمایشگاه ، اشاره کرد. بعد از عیب یابی دستگاه برای رفع مشکل می تواند ؛ برای خارج شدن یخچال از حالت نمایشگاهی ، یخچال را از برق بکشید و دوباره به برق بزنید. همچنین فیوز را وصل کنید و در صورتی که فیوز خراب بود آن را تعویض کنید.

 

۶- چشمک زدن درجه یخچال ساید بای ساید

 

برای دانستن علت چشمک زدن درجه یخچال ساید بای ساید ، باید یخچال شما عیب یابی شود. معمولاً علت چشمک زدن درجه یخچال در صورت ، ریست کردن آن و راه اندازی اولین بار است. در شکل که نتوانستید ، عیب یابی یخچال ساید بای ساید خود را انجام دهید ؛ می توانید از تعمیراتو ۲۴ ، برای نصب و سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید خود کمک بگیرید.

 

۷-بوی بد یخچال ساید بای ساید

 

بوی بد یخچال ساید بای ساید ، بیشتر از قرار دادن غذاها و مواد غذایی کپک زده و فاسد است. برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع مشکل آن ، باید یخچال را کامل تمیز کنید ؛ و داخل یخچال را یک ظرف بیشتر از جوش شیرین قرار دهید. بعد از ۳ ماه آن را عوض کنید ، حتماً مواد غذایی و ظروف را بسته بندی کنید.

سوالات متداول

تنها کافی است بر روی کلمه ثبت درخواست تعمیرات کلیک نمایید تا فرم درخواست برای شما باز شود. فرم مربوطه را پر نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

در سیستم یخچال گاز، داخل لوله های مسی و آلومینیومی و کمپرسور که سیستم، هر کدام از این قطعات را برای یک کار مخصوص طراحی کرده است. قطعاتی مانند: کندانسور، درایر لوله مویی و کمپرسور در حال گردش است. حال هر کدام از این قطعات که توسط جوش، بهم متصل هستند اگر سوراخ شوند، گاز از آنجا خارج می شود.

هوای ملایم و خنک در تمام قسمتهای یخچال فریزر، باید به صورت کاملا یکنواخت در حال جریان باشد. اگر درب یخچال به مدت طولانی باز باشد، هوای سرد بیرون می رود و هوای گرم وارد یخچال می‌شود و همچنین برفک را به وجود می آورد.‌ برای خواندن کامل دلایل برفک زدن یخچال مقاله علت برفک زدن یخچال چیست؟ را بخوانید.

علت بوی بد یخچال شما می تواند یکی ازاین ۸ دلیل مربوط باشد که عبارتند از: ریختن مواد غذایی درون یخچال، تجمع آب در سینی تخلیه یخچال، یخچال را برای مدت طولانی تمیز نکردن، یخچال را بیش از حد پر کردن و موارد دیگر که می توانید برای خواندن کامل پاسخ و راهنمایی های لازم برای رفع آن مقاله علت بوی بد یخچال ساید بای ساید را بخوانید.

 

 

نظرات کاربران

زینب خدا بخشی
زینب خدا بخشی۲۴ تیر ۱۴۰۰ - مشهد
Read More
با سلام ظرفشویی بوش دارم ارور e09 میداد که با شرکت تماس گرفتم و تکنسین خیلی سریع اومدن و ایراد دستگاه رو تشخیص دادن و برطرف کردن ، سپاس گزار بابت خدمات خوبتون
مریم جلالی
مریم جلالی۱۶ تیر ۱۴۰۰ - کرج
Read More
لباسشویی ال جی ۷ کیلویی دارم ارور CL میداد و اصلا کار نمی کرد، که بعد از تماس با شرکت و مشاوره ای کارشناس بهمون داد ،لباسشویی درست شد، واقعا ممنون از کادر خوبتون
علیرضا غلامی
علیرضا غلامی۱۲ تیر ۱۴۰۰ - مشهد
Read More
ممنون از خدمتاتی که بابت لباسشویی ارائه دادید، حیفم اومد چیزی نگم سرویسکارتون بسیار با ادب حرفه و با معرفت بود بازم مرسی