02126292028

مشاوره و درخواست تعمیر در تهران و حومه

تعمیر جاروبرقی فوری| ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸

برند دستگاه جاروبرقی خود را انتخاب کنید

ویژگی های ما

تکنیسین های باتجربه

مجموعه تعمیراتو۲۴ دارای تکنسین های باتجربه و کاربلد در حوزه تعمیر لوازم خانگی می باشد. افراد این مجموعه هرساله با فراگیری آموزش های جدید و مرتبط با حوزه تعمیرات لوازم خانگی تجربیات خود را به روز رسانی می کنند.

قیمت منصفانه خدمات

خدماتی که از طرف کارشناسان این مجموعه ارائه می‌شود به صورت منصفانه قیمت‌گذاری می‌شود. محدوده قیمت برای خدمات به مشتریان قبل از کار ارائه می‌شود و پرداخت هزینه ها پس از انجام کار صورت می گیرد.

کیفیت بالای خدمات

خدماتی که از طرف مجموعه تعمیراتو۲۴ ارائه می شود، با توجه به تجربه و مسئولیت پذیری  تکنسین ها دارای کیفیت بالا می باشد. در صورت تعویض قطعه، قطعه اورجینال دستگاه از انبار قطعات شرکت تهیه می گردد.

سرعت انجام کار

سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا و رضایت مشتریان از الویت های کارشناسان مجموعه ما می باشد.

تکنسین های باتجربه ما با هماهنگی و پیگیری سریع در محل حاضر می شوند.
تعمیرات لوازم خانگی سریع و در کمترین زمان را با تیم تعمیراتو۲۴ تجربه کنید.

ضمانت ۶ ماهه

الویت ما رضایت مشتریان است، تعمیراتو۲۴ جهت ارائه پشتیبانی قوی و منظم بودن کارها تیمی از کارشناسان متخصص در هر زمینه تشکیل داده که در صورت وجود هر مشکل سریعا مشکل مربوطه پیگیری و اقدام به رفع آن شود. ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مشتریان همراه با گارانتی ۶ ماهه انجام می شود.

تعمیر جاروبرقی با تعمیراتو۲۴

تیم کارشناسان باتجربه و فنی تعمیراتو۲۴، خدمات تعمیر جاروبرقی را ارائه می دهند. شما می توانید پس از تماس و هماهنگی با تیم کارشناسان، جهت انتقال جاروبرقی اقدام نمایید.

برای تعمیر جاروبرقی خود حتما با تیم تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین بر روی سایت ثبت نمایید. پس از مشاوره کارشناسان با مشتری، هماهنگی های لازم جهت انتقال دستگاه صورت می گیرد و در اولین فرصت و با توجه به درخواست مشتری پروسه تعمیرات انجام می شود.

کارشناس در ابتدا به شناسایی عیب و مشکل دستگاه می پردازد، برآورد هزینه انجام می شود و در صورت تعمیر جاروبرقی و یا جایگزینی قطعات نو به جای قطعه معیوب، کار تعمیرات انجام می شود.

پس از انجام تعمیر جاروبرقی ، تست کامل دستگاه انجام می شود و در آخر فاکتور رسمی و ضمانت به مشتری ارائه می شود.

سوالات متداول

تنها کافی است بر روی کلمه ثبت درخواست تعمیرات کلیک نمایید تا فرم درخواست برای شما باز شود. فرم مربوطه را پر نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

پس از ثبت ادرس، تکنسین مربوطه با مشتری تماس میگیرد و زمان انجام کار مشخص می شود. کارشناس در زمان هماهنگ شده در منزل مشتری حاضر می شود، در ابتدا ایراد دستگاه بررسی می شود،در صورتی که برای تعمیر نیاز به قطعه نباشد با هزینه توافقی (اجرت و ایاب ذهاب ) تعمیر صورت می گیرد. اگر کارشناس تشخیص دهد که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات وجود دارد، حدود هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات قبل از انجام کار به مشتری اعلام می گردد و در صورت توافق اقدام به انجام کار می شود.

بله، کلیه مراحل تعمیرات در محل انجام می شود و کارشناس و تکنسین مربوطه به آدرس مشتری می رود و تعمیرات صورت می گیرد و به هیچ عنوان نیازی به حمل دستگاه به خارج از محل نیست.

خدمات توسط تیم با تجربه تعمیراتو با کیفیت بالا صورت می گیرد و خدمات ارائه شده دارای ۶ ماه گارانتی و ضمانت می باشد. در صورت بروز مشکل هیچ هزینه ای از طرف مشتری پرداخت نمی شود.

نظرات کاربران

زینب خدا بخشی
زینب خدا بخشی۲۴ تیر ۱۴۰۰ - مشهد
Read More
با سلام ظرفشویی بوش دارم ارور e09 میداد که با شرکت تماس گرفتم و تکنسین خیلی سریع اومدن و ایراد دستگاه رو تشخیص دادن و برطرف کردن ، سپاس گزار بابت خدمات خوبتون
مریم جلالی
مریم جلالی۱۶ تیر ۱۴۰۰ - کرج
Read More
لباسشویی ال جی ۷ کیلویی دارم ارور CL میداد و اصلا کار نمی کرد، که بعد از تماس با شرکت و مشاوره ای کارشناس بهمون داد ،لباسشویی درست شد، واقعا ممنون از کادر خوبتون
علیرضا غلامی
علیرضا غلامی۱۲ تیر ۱۴۰۰ - مشهد
Read More
ممنون از خدمتاتی که بابت لباسشویی ارائه دادید، حیفم اومد چیزی نگم سرویسکارتون بسیار با ادب حرفه و با معرفت بود بازم مرسی