نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ تعمیراتو۲۴ در سراسر تهران و در محل به عیب یابی و رفع ایرادات دستگاه شما می‌پردازد. نمایندگی تعمیراتو۲۴، برای خدمات پس از فروش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران حاضر است و و یکی از معتبرترین نمایندگی‌ها برای نصب، سرویس، تعویض برد و دیگر تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران می باشد. tamirato24 دارای نمایندگی های متعددی در سراسر تهران می باشد و سرعت خدمات رسانی بالایی دارد. شما چه در شرق، غرب، جنوب و یا شمال تهران باشید، می توانید از خدمات با ضمانت ما استفاده کنید.

پس از تماس شما با پشتیبانی، تکنسین های ما در کمتر از دو ساعت در منزل شما حاضر شده و پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را آغاز می کنند. لازم به ذکر است که تکنسین های ما به صورت تخصصی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی های سامسونگ تعلیم دیده اند؛ به همین دلیل می توانند در سریع ترین زمان ممکن، مشکل دستگاه را برطرف کنند.

همچنین مجموعه ما تنها از قطعات اورجینال برای تعمیر استفاده می کند؛ بنابراین نیازی به نگرانی در مورد اصالت قطعات نخواهید داشت. برای استفاده از خدمات ظرفشویی و تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، مایکرویو، جاروبرقی و دیگر لوازم خانگی های سامسونگ، با شماره های ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید!

ما از شرق تا غرب تهران همراه شماییم
شعبه شرق تهران

نارمک، خیابان طاهری، خیابان ملایری، پلاک ۱۰

 

شعبه شمال تهران

ولیعصر، نرسیده به پارک وی، کوچه افق، پلاک ۴۰

 

شعبه جنوب تهران

شهر ری، خیابان دستواره، خیابان رضاییان، ساختمان صدرا

 

شعبه غرب تهران

خیابان کارون شمالی، پلاک ۳۸

 

 

تعمیر ظرفشویی سامسونگ شما بدون نیاز به تماس!

درخواست سرویسکار فوری

ضـمـــــانــت
اصـــالـــت کـــــــالا

با ما در ارتباط باشید

کدامیک از لوازم خانگی سامسونگ تان نیاز به نصب ، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

مزایای نمایندگی سامسونگ ما

تعمیرکار ظرفشویی بوش

تکنسین های با تجربه

قیمت تعمیر

قیمت های منصفانه

کیفیت تعمیر لوازم خانگی

کیفیت بالای خدمات

سرعت انجام تعمیر لوازم خانگی

سرعت انجام کار

ضمانت تعمیر لوازم خانگی

ضمانت ۶ ماهه

پیشرو در ارائه خدمات با کیفیت

موارد تعمیر شده:
۰
مشتریان راضی:
۰
درخواست کل:
۰

بهترین های سامسونگ

مدیریت بخش های مختلف (تیم پشتیبانی سامسونگ)

محسن میر اسماعیلی

مدیریت لوازم برودتی و سرمایشی

مسعود فخریان

مدیریت لوازم شوینده

حسین حسینی

مدیریت لوازم ماکروویو و جاروبرقی

بهزاد فخریان

مدیریت اجرایی و مدیریت سرویس

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که برای ماشین ظرفشویی خود با مشکلات یا خطاهایی روبه رو شدید، باید هرچه سریع تر با مرکز پشتیبان تعمیراتو ۲۴ تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و برطرف کنید. شما می‌توانید جهت تعمیر ماشین ظرفشویی خود مراحل زیر را انجام دهید:

 •  با  شماره تلفن نمایندگی تعمیر  ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران (۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸) تماس بگیرید و یا فرم آنلاین روی سایت را پر کنید.
 • با این شماره می توانید جهت آموزش های لازم برای مشخص شدن ایراد دستگاه با یکی از متخصصان نمایندگی شرکت در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی مشاوره تلفنی داشته باشید.
 • بنا به درخواست مشتری، یکی از تکنسین های متخصص ظرف مدت حداکثر دو ساعت به محل جهت برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می شود.
 • در نهایت پروسه تعمیرات سریع آغاز شده و خدمات با کیفیت و عای به همراه فاکتور اعطا می گردد.

توجه داشته باشید، کلیه هزینه‌ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه، محاسبه شده است و پس از کسر تخفیف های موردنظر اخذ خواهد شد. همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما و اطلاع از هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما در ارتباط باشید.

لیست قطعات

اجرت تکنسین

تعویض پمپ

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۵۰,۰۰۰

تعویض المنت

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

تعویض اکوا استواپ

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۵۰۰,۰۰۰

باز بستن منبع آب

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

باز بستن جت واش

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۶۰۰,۰۰۰

باز بستن برد

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

سرویس دوره ای

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۵۰,۰۰۰

تعویض فن موتور

از قیمت (تومان)

۲۵۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض لاستیک زیر درب

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۸۰۰,۰۰۰

ریگلارژ درب

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

رفع نشتی آب از سینک

از قیمت (تومان)

۱,۰۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۲,۰۰۰,۰۰۰

تعویض لاستیک های داخلی

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۴۰۰,۰۰۰

تعویض سنسور

از قیمت (تومان)

۲۰۰,۰۰۰

از قیمت (تومان)

۳۰۰,۰۰۰

نکات مهم نگهداری ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل

لیست کامل ارور و خطا های ظرفشویی سامسونگ ⚠️
لیست کامل ارور و خطا های ظرفشویی سامسونگ ⚠️
علت و راه رفع ارور HE ظرفشویی سامسونگ 🔧
علت و راه رفع ارور HE ظرفشویی سامسونگ 🔧
۹ علت ارور ۴E در ماشین ظرفشویی سامسونگ⚠️
۹ علت ارور ۴E در ماشین ظرفشویی سامسونگ⚠️
ترفند های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
ترفند های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
آموزش تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ در ۶گام
آموزش تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ در ۶گام

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

این روزها، تعمیرگاه های ماشین ظرفشویی سامسونگ زیادی را در سطح شهر تهران می بینید؛ بسیاری از این مراکز غیر مجاز هستند و بدون مجوز فعالیت می کنند. همچنین از آنجایی که سامسونگ نمایندگی اصلی در ایران ندارد، خود را نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می نامند تا اعتماد شما را جلب نمایند.

تعمیراتو۲۴، یکی از مطمئن ترین مراکز خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در سراسر تهران است. این مرکز به شمال، جنوب، شرق و غرب تهران خدمات رسانی سریع دارد و تمامی مشکلات دستگاه را پوشش می دهد.

با تماس با شماره های ما، می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما برخوردار شده و در صورت تمایل، درخواست تکنسین داشته باشید. اگر هم ترجیح می دهید پروسه تعمیر را خودتان پیش ببرید، برای خرید قطعه لوازم خانگی می توانید با ما تماس بگیرید تا محصولات را در هر جای ایران که باشید، برای شما ارسال کنیم!

متخصصان مجرب نمایندگی تعمیراتو۲۴، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را به صورت استاندارد در تهران انجام خواهند داد. در صورتی که از گارانتی تعمیرات دستگاه خود مطمئن نیستید، بهتر است از طریق شماره سریال دستگاه، پیگیری‌های لازم را انجام دهید و در صورت نداشتن گارانتی، می توانید از ضمانت خدمات یک ساله ما برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با نمایندگی پشتیبان ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیراتو۲۴:

 • ضمانت ۶ تا ۱۲ ماهه: بسته به مشکل دستگاه، تکنسین به شما ضمانت نامه کتبی را بین ۶ تا ۱۲ ماه تنظیم کرده و آن را امضا شده تحویل شما می دهد. طی این مدت اگر مشکل ظرفشویی بازگشت کرد، ما مسئولیت آن را بر عهده خواهیم گرفت.
 • ضمانت قیمت: ما تنها طبق جدول قیمت مصوب اتحادیه از شما هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در شهر تهران را دریافت می کنیم. اگر می دانید مشکل دستگاه از کجاست، کافیست نگاهی به جدول قیمت بیاندازید تا بفهمید تعمیر ظرفشویی سامسونگ تان چه مقدار هزینه بر می دارد.
 • خدمات رسانی سریع: از آنجایی که تعمیراتو۲۴ در سراسر تهران نمایندگی دارد، شما در هرجای تهران می توانید در سریع ترین زمان ممکن از خدمات ما بهره مند شوید! برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در غرب با شماره ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵، شرق با شماره ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱، شمال با ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸و جنوب با شماره  ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷ تماس بگیرید.
 • تعمیر تمامی مدل ماشین ظرفشویی های جدید و قدیمی سامسونگ : تکنسنین های ما به صورت حرفه ای برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و دیگر برندها آموزش دیده اند. بنابراین مدل دستگاه شما هر چه هم که باشد، در سریعترین زمان آن را تعمیر می کنند! شما همچنین برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، ال جی، دوو، پاکشوما و… خود نیز می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ

با وجود این که ماشین ظرفشویی‌های سامسونگ بسیار مقاوم هستند و به سادگی معیوب نمی‌شوند، خرابی وسایل برقی غیرقابل اجتناب است. در ادامه برخی از شایع‌‌ترین مشکلاتی که مشتریان ما برای آن‌ها درخواست سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران داشته اند را آورده ایم:

 • ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نمی‌شود.

مطمئن شوید که دستگاه به درستی به برق وصل شده است و پریز مشکلی ندارد. در صورتی که سیم برق و دوشاخه نیز مشکلی ندارد، این احتمال وجود دارد که برد ظرفشویی خراب شده است و باید تعویض گردد.

 • آب ماشین ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمی‌شود.

ماشین ظرفشویی سامسونگ‌تان تخلیه نمی‌کند؟ پس از اتمام شستشو آب کثیف در کف دستگاه باقی می‌ماند؟ اگر فیلتر را تمیز کرده اید و مسیر تخلیه را برسی نموده‌اید اما همچنان مشکل برقرار است، احتمالا پمپ تخلیه معیوب گشته است. پیشنهاد می‌کنیم تخلیه دستی ظرفشویی را انجام داده و با تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

 • ماشین ظرفشویی سروصدا دارد.

طبیعی است که ماشین ظرفشویی هنگام شستن مقدار صدا ایجاد کند، اما اگر صداهای غیرطبیعی و غیرمعمول می‌شنوید، احتمالا ظروف را به درستی نچیده اید.

اگر ظروف به درستی چیده شده‌اند، این احتمال وجود دارد که پمپ تخلیه و یا فن آن مشکل پیدا کرده و چیزی در آن گیر کرده است. در صورتی که مشکل تان ادامه داشت، با تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

 • ماشین ظرفشویی سامسونگ خشک نمی‌کند.

یکی دیگر از عللی که کاربران با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تعمیراتو۲۴ تماس می‌گیرند، خشک نشدن ظروف شان است. معمولا این مشکل به سادگی ریختن جلادهنده در ماشین ظرفشویی برطرف می‎‌گردد.

اگر هشدار جلادهنده ظرفشویی‌تان خاموش است، ممکن است المنت و یا سیستم گرمایشی ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده باشد. این مسئله مشکلی پیچیده است و باید توسط تکنسین برسی گردد.

 • ظرفشویی سامسونگ تمیز نمی‌شوید.

ظرفشویی‌های سامسونگ عملکرد بسیار خوبی دارند و اکثر کاربران خود را راضی نگه داشته‌اند؛ با این حال برخی علل ممکن است باعث تمیز نشدن ظروف شما بشود، از جمله:

 • کثیف بودن فیلترهای ماشین ظرفشویی
 • گیر بودن اسپری‌های آب پاش ظرفشویی
 • خرابی المنت حرارتی مربوط به آب
 • کم بودن فشار آب
 • استفاده نکردن از شوینده‌های مناسب و اصل
 • استفاده نکردن از نمک و مایع جلادهنده

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل

در طراحی ماشین ظرفشویی سامسونگ از امکانات و تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است که ممکن است با گذشت زمان و استفاده نادرست مصرف کنندگان این دستگاه دچار مشکل شود. برخی از این ایرادات مربوط به قطعات اصلی می باشد و نیاز به تعمیرات تخصصی خواهد داشت. اما بعضی از این مشکلات با استفاده از برخی راهکارها به آسانی قابل رفع می باشد و نیاز به دانش خاصی ندارد.

 مصرف کنندگان به کمک مطالب آموزش تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می‌توانند اشکالات و ایرادات جزئی دستگاه را به راحتی برطرف کنند، چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، می توانید از کارشناسان نمایندگی تعمیراتو۲۴ بپرسید تا مشکل دستگاهتان سریعا برطرف شود. نمایندگی تعمیراتو۲۴ برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، سامسونگ، بوش، دوو، پاکشوما، آاگ، بکو و سایر برندها حاضر است.

نظرات مشتریان ما

سخایی
سخاییدی۱۴۰۰
ادامه مطلب
سلام خواستم تشکر کنم از زحمات کارشناستون ، ظرفشویی سامسونگ داخل منزل درست کردن سپاس
لطفی پور
لطفی پورآدر۱۴۰۰
ادامه مطلب
از شهرستان مرند تماس گرفتم با مشاور های تعمیراتو۲۴ ، با یه راهنمایی دقیق ایراد ظرفشویی سامسونگ برطرف کردن ممنون از مجموعه خوبتون

سوالات پر تکرار مشتریان

شرکت شما فقط برای غرب تهران خدمات دارد؟

خیر ، مجموعه تعمیراتو۲۴ با داشتن شعب در شرق ،غرب و شمال تهران کل نواحی تهران را پوشش میدهد.

خدمات انجام شده شامل ضمانت هست ؟

بله تمامی خدمات انجام شده شامل ۶تا۱۲ ماه گارانتی شرکتی میباشد.

بعد از ثبت مشخصات چقدر زمان میبرد تا تکنسین تماس بگیرد؟

بعد از ثبت مشخصات تا یک ساعت زمان میبرد تا تکنسین با شما تماس بگیرد.

آیا قطعات اصلی و اورجینال هست؟

بله تمامی قطعات شرکتی و شامل ضمانت میباشد .

آیا بعد از انجام کار فاکتور ارائه میدید؟

بله فاکتور از طریق سامانه شرکت برای خط شما sms میشود.

آدرس

خبرنامه

برای دریافت اخبار جدید تعمیراتو۲۴ ،‌تخفیف ها و به روزرسانی های جدید مشترک خبرنامه ما شوید.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تعمیراتو۲۴ می باشد.