02126292028

مشاوره و درخواست تعمیر در تهران و حومه

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تعمیر ماکروفر

تکنیسین های باتجربه

مجموعه تعمیراتو۲۴ دارای تکنسین های باتجربه و کاربلد در حوزه تعمیر لوازم خانگی می باشد. افراد این مجموعه هرساله با فراگیری آموزش های جدید و مرتبط با حوزه تعمیرات لوازم خانگی تجربیات خود را به روز رسانی می کنند.

قیمت منصفانه خدمات

خدماتی که از طرف کارشناسان این مجموعه ارائه می‌شود به صورت منصفانه قیمت‌گذاری می‌شود. محدوده قیمت برای خدمات به مشتریان قبل از کار ارائه می‌شود و پرداخت هزینه ها پس از انجام کار صورت می گیرد.

کیفیت بالای خدمات

خدماتی که از طرف مجموعه تعمیراتو۲۴ ارائه می شود، با توجه به تجربه و مسئولیت پذیری  تکنسین ها دارای کیفیت بالا می باشد. در صورت تعویض قطعه، قطعه اورجینال دستگاه از انبار قطعات شرکت تهیه می گردد.

سرعت انجام کار

سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا و رضایت مشتریان از الویت های کارشناسان مجموعه ما می باشد.

تکنسین های باتجربه ما با هماهنگی و پیگیری سریع در محل حاضر می شوند.
تعمیرات لوازم خانگی سریع و در کمترین زمان را با تیم تعمیراتو۲۴ تجربه کنید.

ضمانت ۶ ماهه

الویت ما رضایت مشتریان است، تعمیراتو۲۴ جهت ارائه پشتیبانی قوی و منظم بودن کارها تیمی از کارشناسان متخصص در هر زمینه تشکیل داده که در صورت وجود هر مشکل سریعا مشکل مربوطه پیگیری و اقدام به رفع آن شود. ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مشتریان همراه با گارانتی ۶ ماهه انجام می شود.

تعمیر ماکروفر با تعمیراتو۲۴

تیم کارشناسان باتجربه و فنی تعمیراتو۲۴، خدمات تعمیر ماکروفر در محل را ارائه می دهند. همانطور که می دانید جابه جایی و حمل وسایل سنگین آشپزخانه کار آسانی نیست، از این رو کارشناسان مجموعه با حضور در محل به صورت فوری و سریع اقدام به تعمیر ماکروفر شما می کنند.

برای تعمیر ماکروفر خود حتما با تیم تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین بر روی سایت ثبت نمایید. پس از مشاوره کارشناسان با مشتری، هماهنگی های لازم جهت حضور در محل انجام می شود و در اولین فرصت و با توجه به درخواست مشتری تکنسین در محل حضور می یابد.

با حضور در محل، کارشناس در ابتدا به شناسایی عیب و مشکل دستگاه می پردازد، برآورد هزینه انجام می شود و در صورت تعمیر ماکروفر و یا جایگزینی قطعات نو به جای قطعه معیوب، کار تعمیرات انجام می شود.

پس از انجام تعمیر ماکروفر ، تست کامل دستگاه انجام می شود و در آخر فاکتور رسمی و ضمانت به مشتری ارائه می شود.

سوالات متداول

تنها کافی است بر روی کلمه ثبت درخواست تعمیرات کلیک نمایید تا فرم درخواست برای شما باز شود. فرم مربوطه را پر نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

پس از ثبت ادرس، تکنسین مربوطه با مشتری تماس میگیرد و زمان انجام کار مشخص می شود. کارشناس در زمان هماهنگ شده در منزل مشتری حاضر می شود، در ابتدا ایراد دستگاه بررسی می شود،در صورتی که برای تعمیر نیاز به قطعه نباشد با هزینه توافقی (اجرت و ایاب ذهاب ) تعمیر صورت می گیرد. اگر کارشناس تشخیص دهد که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات وجود دارد، حدود هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات قبل از انجام کار به مشتری اعلام می گردد و در صورت توافق اقدام به انجام کار می شود.

بله، کلیه مراحل تعمیرات در محل انجام می شود و کارشناس و تکنسین مربوطه به آدرس مشتری می رود و تعمیرات صورت می گیرد و به هیچ عنوان نیازی به حمل دستگاه به خارج از محل نیست.

خدمات توسط تیم با تجربه تعمیراتو با کیفیت بالا صورت می گیرد و خدمات ارائه شده دارای ۶ ماه گارانتی و ضمانت می باشد. در صورت بروز مشکل هیچ هزینه ای از طرف مشتری پرداخت نمی شود.

نظرات کاربران

زینب خدا بخشی
زینب خدا بخشی۲۴ تیر ۱۴۰۰ - مشهد
ادامه مطلب
با سلام ظرفشویی بوش دارم ارور e09 میداد که با شرکت تماس گرفتم و تکنسین خیلی سریع اومدن و ایراد دستگاه رو تشخیص دادن و برطرف کردن ، سپاس گزار بابت خدمات خوبتون
مریم جلالی
مریم جلالی۱۶ تیر ۱۴۰۰ - کرج
ادامه مطلب
لباسشویی ال جی ۷ کیلویی دارم ارور CL میداد و اصلا کار نمی کرد، که بعد از تماس با شرکت و مشاوره ای کارشناس بهمون داد ،لباسشویی درست شد، واقعا ممنون از کادر خوبتون
علیرضا غلامی
علیرضا غلامی۱۲ تیر ۱۴۰۰ - مشهد
ادامه مطلب
ممنون از خدمتاتی که بابت لباسشویی ارائه دادید، حیفم اومد چیزی نگم سرویسکارتون بسیار با ادب حرفه و با معرفت بود بازم مرسی