جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
خطا و ارورهای محصولات خانگی بوش
۲۷ آذر ۱۴۰۱

ارورهای لوازم خانگی بوش

یکی از ویژگی هایی که در لوازم خانگی های مدرن نهفته شده است، کدهای خطا می باشد. به کمک کدهای خطا یا همان ارورها، شما می توانید بفهمید مشکل دستگاه تان چیست و برای رفع آن اقدام کنید. اگر از لوازم خانگی های بوش استفاده می کنید، این مقاله مخصوص شماست؛ ما تمامی خطا و ارورهای محصولات خانگی (ماشین ظرفشویی ، لباسشویی و یخچال ) بوش را جمع آوری کردیم و راه های رفع آن را شرح داده ایم.

خطا و ارورهای محصولات خانگی بوش

ما در تعمیراتو۲۴، به طور اختصاصی لوازم خانگی های بوش را تعمیر می کنیم و کاملا با ارورهای دستگاه های این برند کاملا آشنا می باشیم. بیشتر مشتریان ما با مشاهده کدهای خطای زیر با نمایندگی ما تماس می گیرند و درخواست راهنمایی دارند؛ به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم به طور اختصاصی لیستی از خطا و ارورهای محصولات خانگی بوش را برای شما جمع آوری کنیم.

خطا و ارورهای محصولات خانگی بوش

خطا و ارورهای ماشین لباسشویی های بوش

در جدول زیر می توانید رایج ترین خطا و ارورهای ماشین لباسشویی های بوش را ببینید. اگر ارور مورد نظرتان را پیدا نکردید، می توانید در مقاله ” ارورهای ماشین لباسشویی بوش” به دنبال آن بگردید.

ارور ماشین لباسشوییمعنی ارور
ارور E16 / F16 لباسشویی بوشقفل درب به خوبی بسته نشده است. علت: بسته نشدن کامل درب، فعال بودن قفل کودک، بیش از حد پر بودن لباسشویی و خرابی قفل درب.
ارور E17 / F17 لباسشویی بوشماشین لباسشویی نمی تواند با آب پر شود. علت: باز نبودن شیر ورودی آب، کم بودن فشار آب، پیچ خوردن شلنگ ورودی و یا خرابی شیر ورودی آب
ارور E18 / F18 لباسشویی بوشماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی کند. علت: مشکلات پمپ تخلیه،
ارورهای E19، F19، E20 و F20 لباسشویی بوشهمه این ارورها به دلیل ایرادات سیستم گرمایشی است. علت: ایراد مدارهای حرارتی، خرابی المنت حرارتی و یا ترموستات (نیاز به برسی تکنسین)
ارور E21 / F21 لباسشویی بوشبه این معنی است که موتور ماشین بوش شما مشکل دارد و کار نمی کند. علت: خرابی موتور و اجزای آن (نیاز به برسی فوری تکنسین بوش)
ارور E23 / F23 لباسشویی بوش*هشدار: این ارور به معنی روی دادن فاجعه ست و به شما اطلاع می دهد که سیستم Aquastop فعال شده است؛ سیستمی که برای جلوگیری از نشتی می باشد. سریعا لباسشویی را از برق جدا کنید و شیر آب را ببندید تا از خطر برق گرفتگی دور بمانید. سپس در سریع ترین زمان با تکنسین های بوش تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید.
ارور E25 / F25 لباسشویی بوشاین ارور به معنای معیوب شدن سنسور تشخیص دهنده کثیفی است. (نیاز به برسی و تعمیر تکنسین)
ارور E26 / F26 لباسشویی بوشخرابی سنسور فشار دستگاه را نشان می دهد. هر گونه خرابی در این سنسور باعث توقف کارایی دستگاه می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران را به دست تکنسین های ما بسپارید تا از خدمات سریع، با کیفیت و مقرون به صرفه به همراه ضمانت ۶ ماهه ما برخوردار شوید.

خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی های بوش

در ادامه برسی خطا و ارورهای محصولات خانگی بوش ، به ارورهای ماشین ظرفشویی بوش می پردازیم. با شناخت ارورهای زیر، می توانید درکی از مشکل ماشین ظرفشویی تان داشته باشید و تصمیم بگیرید آیا می توانید خودتان به تنهایی مشکل را حل کنید یا نیاز به کمک حرفه ای دارید.

اگر از مدل ظرفشویی های sms بوش استفاده می کنید، مقاله ” ارورهای ظرفشویی بوش مدل ” به طور تخصصی برای این مدل دستگاه ها نوشته شده است.

خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی های بوش
ارور ماشین ظرفشوییمعنی ارور
ارور E1 ظرفشویی بوشمعمولا در اثر اختلال سنسور و سایر ایرادات الکترونیکی ظرفشویی با این ارور رو به رو می‌شوید. همچنین نشتی دستگاه و نوسانات برق نیز می‌تواند در این ارور دخیل باشد.
 ارور E2 ظرفشویی بوشبه طور معمول، مشکل در اتصالات و یا خرابی ترمیستور (سنسور تنظیم دما) ماشین ظرفشویی، دلیل بروز ارور e2 ظرفشویی بوش است.
ارور E9 ظرفشویی بوشمشکل در المنت حرارتی ظرفشویی معمولا شما را با ارور e9 رو به رو می‌کند که نیاز به رسیدگی تکنسین دارد.
ارور E12 ظرفشویی بوشبه معنی تجمع رسوب در هیت پمپ ظرفشویی است. علت: این مشکل معمولا در مناطقی که آب سختی دارند سرخ می دهد. باید به طور منظم رسوب زدایی انجام دهید.
ارور E14 ظرفشویی بوشنشان دهنده خطا در اندازه گیری جریان آب و یا مشکل در جریان آب به ظرفشویی است. (نیاز به برسی تکنسین)
ارور E15 ظرفشویی بوش نشان دهنده وجود نشتی در دستگاه و یا کف بیش از حد می باشد. باید آب را تخلیه کرده و هرگونه نشتی را برطرف کنید.
ارور E16 ظرفشویی بوشنشان دهنده وارد نشدن آب کافی به ظرفشویی علت: به احتمال زیاد خرابی شیر ورودی و یا کم بودن فشار آب
ارور E17 ظرفشویی بوشبرخلاف ارور بالا، این خطا نشان دهنده وجود بیش از حد آب در دستگاه است. علت: خرابی شیر ورودی، خرابی سنسور آب و یا شناور
ارور E18 ظرفشویی بوشنشان دهنده کم بودن آب داخل ظرفشویی است. علت: خرابی شیر ورودی آب و یا کم بودن فشار آب
ارور E22 ظرفشویی بوشنشان دهنده مسدود شدن فیلتر ماشین ظرفشویی است. فیلتر باید مرتبا تمیز شود.  
ارور E23 ظرفشویی بوشنشان دهنده مشکل در پمپ تخلیه ظرفشویی است. علت: خرابی، مسدود شدن و یا گرفتگی پمپ تخلیه
ارور E24 ظرفشویی بوش           نشان دهنده مشکل در تخلیه دستگاه به دلیل مسدود شدن فیلتر است. علت: پیچ خوردگی یا آسیب شلنگ ورودی، شل شدن درب پمپ و اتصال ناصحیح شلنگ تخلیه
ارور E25 ظرفشویی بوشنشان دهنده مشکل در تخلیه آب است. علت: گیر کردن پمپ تخلیه، مسدود شدن فیلتر تخلیه و خرابی پروانه پمپ
 ارور h ظرفشویی بوشزمانی که آب دستگاه به اندازه مورد نیاز گرم نشود، این ارور را دریافت می‌کنید. مشکل در المنت حرارتی و یا فشار آب در این خطا دخیل است.
روشن شدن چراغ شیر آب ظرفشویی بوشمعمولا اختلال در سیستم‌ ورود آب به دستگاه و گردش نکردن آب، باعث روشن شدن چراغ های ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.

با ارورهای دیگر رو به رو هستید؟ پیشنهاد می کنیم در سریع ترین زمان با کارشناسان ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران تماس بگیرید.

خطا و ارورهای یخچال فریزر های بوش

یخچال های مدرن بوش، دارای سیستم عیب یابی خودکار هستند و مشکل دستگاه را به صورت کد خطا نشان می دهند. دفعه بعدی که با خطا و ارورهای یخچال فریزر های بوش رو به رو شدید، آن را یادداشت کرده و از جدول زیر استفاده کنید.

ارور یخچال فریزر های بوشمعنی ارور
ارور E01 یخچال بوشنشان دهنده معیوب بودن سنسور دمای محفظه یخچال و یا اتصال کوتاه است.
ارور E02 یخچال بوشنشان دهنده معیوب بودن سنسور دمای محفظه فریزر و یا وجود اتصال کوتاه است.
ارور E03 یخچال بوشسنسور کنترل دمای کشو معیوب است.
ارور E04 یخچال بوشنشان دهنده نقص در سنسور دمای کندانسور فریزر است.
ارور E06 یخچال بوشنشان دهنده معیوب بودن سنسور اوپراتور است. پس از نمایش این ارور عیب یابی خودکار صورت می گیرد و در صورت از کار افتادن سنسور اوپراتور مجددا نمایش داده می شود.
ارور E07 یخچال بوشنشان دهنده خرابی سنسور اوپراتور فریزر است. (نیاز به برسی و تعمیر تکنسین)
ارور E10 یخچال بوشنشان دهنده خربی ماژول برد اصلی کنترل یخچال است.
ارور E11 یخچال بوشنشان دهنده خرابی ماژول برد اصلی کنترل یخچال است.
ارور E15 یخچال بوشنشان دهنده خرابی یا وجود اتصال کوتاه در سنسور دمای محیط است.
ارور E20 یخچال بوشنشان دهنده خطا در ارتباط بین ماژول برق و نمایشگر دستگاه است.
ارور E21 یخچال بوشنشان دهنده خطا در ارتباط بین برد یخساز و آب سردکن با صفحه نمایش است.
 ارور al یخچال بوشزمانی که دمای کابین یخچال بیش از حد گرم شود، این ارور را دریافت می کنید.
DOOROPENزمانی که درب بیش از ۳۰ ثانیه باز می ماند.
LOWPOWERیخچال برق کافی دریافت نمی کند.

برای تعمیر یخچال بوش در تهران، مشهد و کرج می توانید روی کمک تکنسین های حرفه ای ما حساب باز کنید. تمامی قطعات استفاده شده طی تعمیر با گارانتی ۱ ساله ارائه می شود و تمامی خدمات تعمیر دارای ضمانت ۶ ماهه می باشد. برای مشاوره رایگان و درخواست تکنسین، با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری