جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
تعمیر لباسشویی هیتاچی
۲۷ دی ۱۴۰۲

تعمیر لباسشویی هیتاچی Hitachi در منزل

یکی از پرمصرف‌ ترین لوازم‌ خانگی که در اکثر مواقع برای راحتی کار از آن استفاده زیادی می‌شود، ماشین لباسشویی است. این دستگاه قابلیت دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت لباس‌های شما را شستشو دهد. شاید به‌ خوبی از این موضوع مطلع باشید که ماشین‌های لباسشویی هیتاچی توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای در منازل به خود اختصاص دهند. اما این دستگاه‌ها نیز بنا به دلایل متعدد و گوناگون دچار مشکل و آسیب خواهند شد که این موارد ممکن است به دلیل عدم استفاده درست از آن یا دیگر موارد مربوط رخ دهد.

در ادامه این مقاله از سایت تعمیراتو ۲۴ قصد داریم تا با ارائه نکاتی دررابطه‌با تعمیر لباسشویی هیتاچی شما را با مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه رخ دهد آشنا کنیم تا بتوانید در زمان بروز هر یک واکنش مناسبی داشته باشید. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 تعمیرات لباسشویی هیتاچی

دلایل مهم خرابی ماشین لباسشویی هیتاچی

طبق تجربه‌ای که اکثر تکنسین‌های ما در زمان تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی به آن رسیده‌اند این است که سرویس دوره‌ای دستگاه می‌تواند شما را از کارکرد آن راضی نگه دارد. علاوه بر این مورد باعث طولانی‌تر شدن عمر ماشین لباسشویی نیز خواهد شد. اما از جمله دلایل مهمی که بنا به آن به تعمیرات لباسشویی هیتاچی احتیاج دارید عبارت‌اند از:

• لرزش بیش از حد دستگاه

یکی از علل مهم لرزش ماشین لباسشویی هیتاچی، شود عدم تراز درست آن است. در زمان نصب و راه‌اندازی حتماً به این موضوع توجه کنید که ماشین لباسشویی را روی یک سطح کاملاً صاف و بدون هرگونه شیب قرار دهید.

اگر ماشین لباسشویی هیتاچی دارای لرزش باشد از جای اولیه خود حرکت کرده و این موضوع عدم کارکرد درست فنرها را به دنبال دارد.

خوب است بدانید که نمایندگی ما برای تعمیرات لباسشویی هیتاچی شما با ضمانت نامه ۶ ماهه حاضر هستند! کافیست فرم زیر را پر کنید و یا با ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸ تماس بگیرید.

درخواست سرویسکار فوری

• کارنکردن ماشین لباسشویی هیتاچی

اگر متوجه شدید که دستگاه قادر به کارکردن نیست در وهله اول به سراغ جریان برق بروید و اطمینان حاصل کنید که دچار قطعی نیست. در برخی مواقع نیز علت کارنکردن ماشین لباسشویی مربوط به دکمه خاموش/روشن آن است. در صورت خراب بودن این دکمه فرمان روشن‌ شدن به برد الکتریکی ارسال نخواهد شد.

• عدم تخلیه آب توسط ماشین لباسشویی هیتاچی

چنانچه روی پنل نمایشگر ماشین لباسشویی ارور C2 بالا آمد این موضوع نشان‌دهنده عدم تخلیه آب توسط دستگاه است. در چنین شرایطی باید به سراغ شلنگ تخلیه بروید و آن را به طور دقیق بررسی نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، می‌توانید با تکنسین‌های نمایندگی تعمیراتو ۲۴ تماس بگیرید!

تماس با تعمیراتو 24

•مسدودشدن فیلتر ماشین لباسشویی هیتاچی

چنانچه فیلتر دستگاه مسدود شده باشد این موضوع دلیل تخلیه‌ نشدن آب در ماشین لباسشویی شما خواهد بود؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که برای عملکرد بهتر و صحیح ماشین لباسشویی، حتماً در هر بازه زمانی منظم فیلتر را تمیز کرده و اگر احتیاج بود برای تعویض آن اقدامات لازم را انجام دهید.

فیلتر تخلیه لباسشویی نقش مهم و حائز اهمیتی در دستگاه به اجرا می‌گذارد و پرز مو و سایر کثیفی‌های دیگر را به خود جذب کرده و اجازه نمی‌دهد که به داخل پمپ وارد شوند. در حالت کلی فیلترها نقش محافظت از پمپ را اجرا کرده و در صورت عدم توجه و تعویض به‌ موقع مسدود شده و می‌تواند باعث به‌وجود آمدن مشکل در پمپ شود.

• غیرفعال‌ شدن کلیدهای ماشین لباسشویی

از دیگر دلایل نیاز به تعمیر، می‌توان به کار نکردن دکمه‌های لباسشویی اشاره کرد. البته توجه کنید زمانی که قفل کودک را برای دستگاه فعال کنید، تمام کلیدهای موجود از کار می‌افتند. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم که در اولین قدم به سراغ قفل کودک بروید و بررسی کنید که آیا فعال است یا خیر.

در صورت فعال نبودن آن می‌توان گفت که مشکل مربوط به برد الکترونیکی دستگاه است. در واقع برد تمام فرمان‌های لازم را به قسمت‌های مختلف ارسال می‌کند. پس اگر دچار مشکل شود ماشین لباسشویی از کار افتاده و دیگر قابلیت روشن‌شدن ندارد.

غیرفعال‌شدن کلیدهای ماشین لباسشویی

• خاموش‌شدن ناگهانی دستگاه

ممکن است در زمان کارکردن دستگاه به طور ناگهانی متوجه خاموش‌ شدن آن شوید و این موضوع باعث نگرانی شما شود که در چنین شرایطی باید به تعمیر لباسشویی هیتاچی بپردازید. اما بهتر است در قدم اول به سراغ برق دستگاه بروید و آن را چک کنید. اگر مشکل از این قسمت نبود ممکن است که برد الکترونیکی یا تایمر آسیب‌ دیده باشند. توجه کنید که بررسی این قطعات باید توسط تکنسین‌های ماهر و حرفه‌ای صورت بگیرد.

• علت بروز صدای غیرطبیعی و ناهنجار در دستگاه

اولین و مهم‌ترین دلیلی که می‌تواند باعث به‌وجود آمدن صدای غیر طبیعی در ماشین لباسشویی هیتاچی شود، عدم تراز آن است. در زمان نصب حتماً به این موضوع دقت کنید که پایه‌ها روی یک سطح کاملاً صاف و مناسب قرار بگیرند. علاوه بر این مورد آسیب رسیدن به کمک‌ فنرها و کاسه‌ نمد نیز از دیگر دلایل مهم در بروز صدای غیرطبیعی دستگاه به‌حساب می‌آید. حتماً به سراغ این قطعات بروید و آن‌ها را به طور دقیق چک کنید و اگر دچار خرابی شده بودند برای تعویض اقدامات لازم را انجام دهید.

خراب‌شدن تسمه نیز در این موضوع نقش مهمی به همراه دارد که در چنین شرایطی می‌توانید به سراغ تعویض تسمه بروید. فراموش نکنید حجم لباس‌هایی که قرار است در داخل ماشین لباسشویی هیتاچی قرار دهید با ظرفیت آن همخوانی لازم را داشته باشد و در صورت قراردادن بیش از حد لباس در داخل دستگاه با صدای غیرطبیعی و ناهنجار آن روبرو می‌شوید.

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تهران ، مشهد و کرج

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تهران، مشهد و کرج توسط تکنسین تعمیراتو۲۴

توجه داشته باشید که باید تعمیر لباسشویی هیتاچی را به افراد کاردان و بامهارت در این زمینه بسپارید و مهم‌ترین اصل در این زمینه نیز مراجعه به یک نمایندگی معتبر تعمیر لوازم‌خانگی (تعمیراتو ۲۴) است. تیم حرفه‌ای ما این قابلیت را دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکنسین معتبر خود را به محل اعزام کند تا مشکل به وجود آمده برای دستگاه را به طور دقیق و اصولی از بین ببرد.

در هر کجای تهران، مشهد و کرج که زندگی می‌کنید می‌توانید با برقراری تماس بهترین خدمات را از تیم ما دریافت نمایید. تکنسین‌های مشغول به فعالیت در تیم ما تمامی دوره‌های تخصصی مربوط به تعمیرات لوازم‌خانگی را پشت سر گذاشته و در هنگام حضور نیز می‌توانید به‌خوبی متوجه مهارت و تجربه آن‌ها شوید.

جشنواره زمستانه تعمیراتو 24

سخن پایانی

همان‌طور که ملاحظه کردید دررابطه‌ با تعمیرات لباسشویی هیتاچی موارد لازم را در اختیار شما قرار دادیم. پس در هر شرایطی اگر مشکلی برای دستگاه به وجود آمد در صورت نداشتن تخصص لازم در این زمینه به‌هیچ‌ عنوان قطعات و قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی را دست‌کاری نکنید. این کار ممکن است باعث آسیب رسیدن به دیگر قسمت‌های مختلف دستگاه شود که در نهایت باید برای تعمیر آن هزینه‌های بیشتری نیز پرداخت کنید.

پس اگر متوجه علائم غیرعادی سوی ماشین لباسشویی خود شدید، حتماً برای رفع آن با نمایندگی مجاز تعمیر لوازم‌خانگی تعمیراتو۲۴ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

مقالات مرتبط

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری