جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی و معرفی ۳ محصول عالی و مطمئن
۱ اسفند ۱۴۰۰

روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی و معرفی ۳ محصول عالی و مطمئن

روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی نگران تان کرده است؟ حق دارید! چون هیچ چیز ترسناک تر از کوه ظرف های نشسته نیست. بالا رفتن از اورست آسان تر از شستن کوه ظرف های نشسته است. قطعا خانم جوزفین کاکرن اولین زنی نبود که با این اندیشه ها سر و کله می زد. اما با اختراع ماشین ظرفشویی به دست خانم کاکرن این اندیشه ها دیگر ذهن هیچ زنی را خسته نکرد. بله! ماشین ظرفشویی معجزه ای در آشپزخانه است. همه ما و به خصوص خانم ها باید به ظرفشویی به چشم بنای یادبود خانم جوزفین کاکرن احترام بگذاریم. به همین دلیل باید هم روشن شدن چراغ نمک نگران تان کند. اما راستی چرا چراغ نمک این معجزه یا بنای یادبود خانم جوزفین کاکرن خاموش نمی شود؟ برای اینکه دوباره تصویر ترسناک کوه ظرف ها به ذهنتان برنگردد، معنای آن را برای تان شرح می دهم.

 

روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی چه معنایی دارد؟

روشن شدن چراغ نمک، یک هشدار است. دستگاه به شما می گوید که بی نمک شده است. برای آنکه دستگاه تان به خوبی کار کند، به نمک نیاز دارد. نمک ظرفشویی برای شکستن سختی آب به کار می رود.

روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی و سه محصول عالی و مطمئن

کدام نمک ظرفشویی را بخریم : اصل یا تقلبی؟

برای اینکه روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی، دائمی نشود، بهتر است کمی مکث کنیم و محتاطانه تر انتخاب کنیم. به هر حال با هر اشتباهی آن کوه ظرف های نشسته بر می گردد. اگر در محفظه نمک، نوع تقلبی آن را بریزید، دستگاه ظرفشویی شما خواهی نخواهی آسیب می بیند. ظرف های گران قیمت شما خش می افتند یا چنان کدر می شوند که دیگر روی تان نشود جلوی مهمان بگذارید. نمک ظرفشویی تقلبی به جای شکستن سختی آب، سختی آن را زیادتر می کند.

 

تشخیص نمک ظرفشویی تقلبی ممکن است؟

برای جلوگیری از روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی باید به یک آگاهی ضروری مسلح شوید. آگاهی از تفاوت های نمک ظرفشویی اصل از تقلبی سلاح بزرگ شماست! عوامل زیادی در تشخیص نمک تقلبی از نمک ظرفشویی اصل به شما کمک خواهند کرد. از جمله شفافیت دانه های نمک، اندازه دانه های نمک و نوع بسته بندی و شهرت برند. یک برند مشهور مثل نمک ماشین ظرفشویی فینیش کوانتوم، با یک محصول بد به اعتبار خود لطمه نمی زند. در واقع اعتبار یک برند نزد مصرف کنندگان، سرمایه حقیقی آن برند است. یک محصول عالی و مطمئن دیگر، نمک ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم است. علاوه بر این دو، یک محصول عالی و مطمئن سومی نیز هست. نمک ماشین ظرفشویی پریل گلد. برای این محصولات هیچ آبی، سخت نیست.

 

شیوه ریختن نمک ظرفشویی اصل در محفظه ظرفشویی

ریختن این محصولات اصل در ماشین ظرفشویی ساده ترین کار ممکن است. این کار از روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی جلوگیری می کند. هر دستگاهی یک مخزن نمک دارد. معمولا بر روی درب مخزن کلمه سالت نوشته شده است. قیف مخصوص را روی دریچه گذاشته و مخزن را پر کنید. پس از این کار درب مخزن را سر جای خود گذاشته و چراغ نمک را وارسی نمایید. چراغ باید خاموش شده باشد. یادتان باشد که درب مخزن را محکم کنید. درب شل باعث نشت نمک به بیرون شده و خدای ناکرده به سوراخ شدگی دیگ، زنگ زدگی کابین استیل و خرابی فیلترهای ظرفشویی تان می شود. در ضمن اگر دستگاه را تازه خریده اید و می خواهید آن را برای اولین بار روشن کنید یک نکته را رعایت کنید. باید دو لیوان از نمک های ظرفشویی فینیش کوانتوم، فیری پلوتونیوم یا پریل گلد را با یک لیتر آب اضافه کرده و درون محفظه نمک بریزید. برای بارهای بعدی نمک را بدون آب درون مخزن بریزید.

کدام نمک ظرفشویی را بخریم؟

 

روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی و اندازه استاندارد نمک

اندازه و مقدار نمک مخزن یک استاندارد دارد. باید یک بند انگشت از درب مخزن فاصله داشته باشد. برای اینکه نمک های ظرفشویی فینیش کوانتوم، فیری پلاتینیوم و پریل گلد، همیشه به شما ظرف هایی تمیز، برق و بی خش بدهند، بهتر است آنها را در جای خشک و دور از تابش خورشید نگه دارید.

 

کشسانی آب و نمک های ظرفشویی فینیش، فیری و پریل

هر چه سختی آب شهرتان بیشتر باشد، نیاز شما به نمک ظرفشویی فینیش کوانتوم، فیری پلاتینیوم و پریل گلد بیشتر است. هنگامی که سرسختی آب را با این سه محصول عالی و مطمئن شکست دادید، نوبت کشش سطحی آب می رسد. آب با این خاصیت کشسانی، میل دارد که به صورت قطره قطره در آید. در نتیجه باز این احتمال هست که لکه هایی بر چهره زیبای ظرف های تان بنشیند. در اینجا نیز سه مایع جلا دهنده به کمک نمک ظرفشویی می آیند. با شکستن خاصیت کشسانی آب، آن را بر سطح ظرف ها پهن می کنند. به این ترتیب ظرف هایی براق، درخشان و تمیز به شما تقدیم می کنند.

 

مایع های جلا دهنده فینیش، فیری و پریل سه تفنگدار جلا دهنده

مایع جلا دهنده فینیش، مایع جلا دهنده فیری یا مایع جلا دهنده پریل در جلوگیری از روشن شدن چراغ نمک و جلا دهنده ظرفشویی تاثیر زیادی می گذارند. این سه محصول همچون سه تفنگدار در دقیقه های پایانی شستشو وارد می شوند. این سه محصول عالی و مطمئن، کشش سطحی آب را می شکنند. لکه هایی که بر اثر بخار بر تن ظرف ها می مانند، با این سه مایع عالی و مطمئن، کاملا پاک می شوند. آبکشی نیز به آسانی انجام شده و ظرف ها به سرعت خشک می شوند. البته خاطرتان باشد که مقدار مایع جلا دهنده دقیقا طبق دستور العمل هر محصول استفاده شود. با این کار، شما ظرف هایی شسته و براق و تمیز خواهید داشت.

مایع جلا دهنده تقلبی و پوست شما

 

مایع جلا دهنده تقلبی و پوست شما

در اینجا نیز حتما مطمئن شوید که محصول شما عالی و اصل باشد. محصول های ارزان قیمت و تقلبی بیماری زا هستند. سازمان EPA آمریکا به محصولات تقلبی جلا دهنده درجات F و D داده است. می دانید معنای این دو حرف انگلیسی چیست؟ گر چه گفتن این حرف های وحشتناک سخت است اما سلامتی شما مهم تر است. پس به شما می گویم که معنای این دو حرف چیست :

یعنی این جلا دهنده های ارزان قیمت و تقلبی حاوی مواد خطرناک زیر هستند :

۱-سدیم تری پلی فسفات که ماده ای سمی است. برای پوست هم به شدت مضر است. محیط زیست هم از آن به شدت آسیب می بیند.

۲- ماده ضد رسوب که ماده ای سرطان زاست و تاثیر مخربی بر پوست دارد.

۳- ماده ترولوسن سدیم، دی هیدرات که بینائی را ضعیف کرده و سلامت پوست را به خطر می اندازد.

۴- اکسی بنزون که نابارور شدن فقط یکی از خطرات آن است. 

ایستاگرام تعمیراتو ۲۴، راهنمای شما هستیم که اگر لوازم خانگیتان خراب شد، غم به دلتان راه ندهید.
‎تعمیرات تخصصی / تامین قطعات اورجینال و ارسال می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست تکنسین جهت، بازدید و تعمیر نمایید.

 

 

2 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید ببخشید چرا مایع جلا فینیش وقتی تستش میکنی میمونه آب چربی نداره ولی مایع جلا پریل وقتی تستش میکنی مثل روغن چرب است آیا نداشتن مایع چربی در فینیس عامل غیر اصلی بودن اون است تاریخ مصرفش هم یک سال مونده

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نه =

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری