جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
ارورهای ظرفشویی دوو
۲۷ بهمن ۱۴۰۱

لیست کامل ارور و خطا های ظرفشویی دوو

ارور و کدهای خطا ماشین ظرفشویی دوو چیزی نیستند که شما انتظارشان را داشته باشید؛ با این حال، این ارورها حاوی اطلاعات ارزشمندی در خصوص نقوص ماشین ظرفشویی شما هستند. به کمک این ارورها شما قادر خواهید بود برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود اقدام کنید. با ما همراه باشید تا علت تمامی ارور های E1 ، E2 ، E3 ، E4 ، E5 ، E6 ، E7 و … ماشین ظرفشویی دوو را برسی کنیم.

این دستگاه به دلیل آن که از برنامه های شستشوی متنوع و کاربردی برخوردار می باشد، نظر خریداران زیادی را جلب کرده است. آشنایی کامل با لیست خطا های ظرفشویی دوو، موجب کاهش خسارت‌های احتمالی خواهد شد. نحوه استفاده از این ظرفشویی ها بسیار راحت می باشد. اگر شما در تشخیص ارور های ظرفشویی دوو با مشکل مواجه شدید. می توانید با متخصصان تعمیرکار این مجموعه تماس حاصل کنید.

ارور و خطا های ظرفشویی دوو

ارور های ظرفشویی دوو ممکن است ساده و یا پیچیده باشد. ما قصد داریم، در این مقاله شما را با تمامی ارور ها و خطا های ظرفشویی دوو آشنا نماییم. همچنین تلاشمان را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین راهنمایی ها را جهت رفع خطا های ظرفشویی دوو، به شما عزیزان ارائه کنیم. آگاهی کامل از خطا های ظرفشویی دوو و اطلاع از مفاهیم و معانی هر کدام از این ها امر مهمی محسوب می شود. در نهایت از ایجاد مشکلات بزرگ تر و جدی تر و همچنین پرهزینه تر جلوگیری می‌کند. خطاها و یا ارور ها، وجود ایراد را در این ماشین ها گزارش می کنند. با مطالعه دفترچه راهنمای ظرفشویی دوو از کدهای خطای این دستگاه آگاه شوید.

علت و راه رفع تمامی ارور و کدهای خطا ماشین ظرفشویی دوو را در جدول زیر ببینید. در ادامه به صورت اختصاصی هر ارور را برسی کرده ایم.

کد خطا

معنی ارور

E1

–        درب ماشین ظرفشویی باز است.

–        درب دستگاه هنگام کار باز می شود.

E2

–        خطای ورودی آب

E3

–        مشکل در تخلیه آب

E4

–        خرابی سنسور دما

E5

–        نشتی و سریز شدن آب

E6

–        نشتی و سریز شدن آب

E7

–        بیش از حد داغ شدن آب

–        خرابی هیتر المنت

E9

–        نشان دهنده ایراد و تاچ دستگاه

ED

–        مشکل در برد اصلی ظرفشویی

بیشتر بخوانید: علت ارور های ماشین لباسشویی دوو

علت ارور E1 در ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E1 در ماشین ظرفشویی های دوو به معنی بسته نشدن درب است. اگر قبل از فشردن دکمه شروع، درب دستگاه را به خوبی نبندید و یا حین شستشو درب را باز کنید، با این خطا رو به رو خواهید شد.

لازم به ذکر است که خراب شدن قفل یا میکروسوئیچ درب نیز می تواند باعث نمایش این ارور شود. اگر نتوانستید مشکل دستگاه را حل کنید، با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران تماس بگیرید.

علت ارور E2 ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E2 در ماشین ظرفشویی دوو ، پر نشدن دستگاه با آب است. در صورتی که آب مورد نیاز برای شستشوی ظرفشویی به دلیل خرابی یا بسته بودن شیر ورودی، انسداد شلنگ تغذیه و یا فیلتر ورودی تامین نشود، شما با این ارور مواجه می شوید.

لازم به ذکر است که اگر فشار آب منزل تان بسیار پایین باشد (کمتر از ۲۰PSI)، شما با این ارور رو به رو خواهید شد. اگر تمامی موارد بالا را برسی کردید اما نتوانستید مشکل را برطرف کنید، با تکنسین تماس بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی در تهران - تعمیراتو24

علت ارور E3 ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E3 ماشین ظرفشویی دوو ، تخلیه نشدن آب است. اگر به دلیل هرگونه گرفتگی فیلتر، شلنگ تخیله و یا خرابی پمپ دستگاه نتواند آب کثیف را به بیرون بفرستد، شما با این ارور مواجه می شود.

پیشنهاد می کنیم که از باز بودن لوله های تخلیه آشپزخانه تان نیز مطمئن شوید. همچنین اگر پمپ تخلیه نیز دچار مشکل باشد، دستگاه قادر به تخلیه نخواهد بود.

در صورت حل نشدن مشکل، بهتر است سریعتر با تکنسین تماس بگیرید.

علت ارور E4 ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E4 ماشین ظرفشویی دوو ، معیوب شدن سنسور گرمایش است. اگر به دلیل خرابی سیم کشی سنسور به برد اصلی و یا خرابی خود برد، سنسور گرمایش نتواند کار خود را انجام دهد، شما با این ارور رو به رو می شوید.

ارور E4 مشکلی جدی است و باید تنها توسط تکنسین برسی شود.

علت ارور E5 ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E5 ماشین ظرفشویی دوو ، شناسایی نشتی و یا سریز آب در کف دستگاه است. این مشکل اروری جدی است؛ بنابراین برای جلوگیری از برق گرفتگی و آسیب های جدی تر به دستگاه، ظرفشویی را خاموش کرده و از برق بکشید.

شما می توانید پنل انتهایی دستگاه را برداشته و با یک پارچه آب سینی کف را خشک کنید؛ اگر مشکل ادامه داشت سریعا با تکنسین تماس (۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸) بگیرید.

علت ارور E6 ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E6 ماشین ظرفشویی دوو ، شناسایی مشکل نشتی و سریز اب است. سریعا دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق بکشید.

در صورتی که در ظرفشویی سوراخ یا ترک خوردگی وجود داشته باشد، این ارور نمایش داده می شود.

علت ارور ماشین ظرفشویی دوو

همچنین بخوانید: راه های جرم گیری ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E7 ماشین ظرفشویی دوو

علت ارور E7 ماشین ظرفشویی دوو ، بیش از حد بالا رفتن دمای آب درون ظرفشویی است. همچنین اگر رله هیر روی برد خراب شده و یا سنسور دما معیوب شود، شما با این ارور مواجه می شوید.

توجه داشته باشید که گاهی به دلیل اتصال اشتباه دستگاه به آب داغ منزل، این ارور رخ می دهد.

خطا های ظرفشویی دوو مدل ddw-m1411

خطا های ظرفشویی دوو دارای کدهای خاصی می باشند. شما با اطلاع از این کدها، موجب رفع عیوب دستگاه خواهید شد. ارور e1  در ماشین ظرفشویی دوو مدل  ddw-m1411 به معنی طولانی شدن زمان آبگیری می باشد. زمانی این کد خطا ایجاد می شود که شیر آب باز نباشد و یا لوله آب پیچ خورده باشد. در برخی مواقع این خطا به دلیل کم بودن فشار آب رخ خواهد داد. که شما برای رفع این خطا های ظرفشویی دوو باید ابتدا ورودی آب ماشین ظرفشویی را کنترل نمایید. یک شیلنگ آب ورودی در پشت دستگاه وجود داشته که باید این شلنگ را باز کنید. سپس فیلتر آن را چک کنید. اگر متوجه مسدودیت شدید، بهتر است کاملاً آن را برطرف کنید.

خطا های ظرفشویی دوو، می تواند کد خطا e3 را نشان دهد. در مواردی که دمای آب به مقدار معین نرسیده باشد. این خطا بر روی صفحه نمایشگر ایجاد خواهد شد. یکی از مهمترین علل احتمالی ایجاد این خطا، خرابی المنت حرارتی آب است. ماشین ظرفشویی دوو مدل ddw-m1411 به دلیل کارایی و کاربرد بسیار خوبی که دارد، جزو محصولات پرطرفدار است. افراد زیادی تمایل به خرید آن دارند. نحوه استفاده از این ماشین ظرفشویی بسیار راحت بوده است. در صورت ایجاد خطا و یا خرابی شما می توانید به رفع آن اقدام کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

ارور ظرفشویی دوو مدل ddw-m1412

ارور های ظرفشویی دوو به گونه‌ای بوده که برای تمامی مصرف‌ کنندگان قابلیت تشخیص دارد. ارور e8 جزء ارور های ظرفشویی دوو مدل ddw-m1412 می باشد.  علت بروز این ارور شکستگی شیر توزیع و یا مدار باز می باشد. شما باید برای رفع این ارور با تعمیرکار متخصص در ارتباط باشید و احتمال آسیب رسیدن به دستگاه را کاهش دهید. ارور e9 در ماشین ظرفشویی دوو لمسی مربوط به ایراد صفحه لمسی و تاچ پد می باشد. اگر بخار آب بر روی این کلید ها باقی مانده باشد، این خطا نمایش داده می شود. این خطا جنبه هشداری داشته است. اگر شما بیش از حد دکمه را فشار دهید، این ارور را مشاهده خواهید کرد.

شما می توانید با دریافت راهنمایی های لازم به راحتی اقدام به رفع ارور ها نمایید. تمامی این ظرفشویی ها از دفترچه راهنما برخوردار می باشند. شما با خواندن این دفترچه ها با صبر و حوصله می توانید به رفع عیوب آن بپردازید. ارور های ظرفشویی دوو گوناگون می باشند و در برخی از مواقع نیاز به تخصص بسیار زیادی دارند. امروزه بسیاری از ماشین های ظرفشویی دارای برد الکترونیکی هستند. بر روی این برد خطاهایی نمایش داده می شوند. شما می توانید به راحتی با کمک این کدهای خطا خرابی ماشین ظرفشویی خود را از بین ببرید. درنهایت در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف نمایید.

تعمیرات حرفه ای ظرفشویی دوو با بهترین تجهیزات

نمایندگی های مجازی در سراسر کشور وجود دارند. اقدام به تعمیر حرفه ای ظرفشویی دوو با بهترین تجهیزات کرده اند. شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن با افراد تعمیر کار متخصص ارتباط برقرار کنید. این افراد تشخیص خرابی دقیق ماشین ظرفشویی دوو، می‌توانند اقدام به تعمیر آن نمایند. افراد متخصص که در این نمایندگی ها وجود دارند، از دانش روز و تکنولوژی روز دنیا بهره مند هستند.

 تعمیر حرفه ای ظرفشویی دوو، تنها در مراکزی که دارای تخصص و تبحر بسیار زیادی باشند، انجام می شود. این افراد با تمامی مدل های ماشین ظرفشویی دوو آشنایی کامل دارند. علم کافی این افراد موجب جلب رضایت و اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان شده است. همان طور که خود می دانید، امروزه فشار اقتصادی بسیار زیاد می باشد. افراد ترجیح می دهند، ماشین ظرفشویی و را  برای تعمیر در اختیار افراد متخصص قرار دهند. نمایندگی های معتبر به طور تضمینی، می توانند خطا های ظرفشویی دوو را به صورت حرفه ای پیدا کنند.

ایستاگرام تعمیراتو ۲۴، راهنمای شما هستیم که اگر لوازم خانگیتان خراب شد، غم به دلتان راه ندهید.
‎تعمیرات تخصصی / تامین قطعات اورجینال و ارسال می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست تکنسین جهت، بازدید و تعمیر نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 16 =

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری