جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
گارانتی تعمیرات لوازم خانگی چیست؟
۵ اسفند ۱۴۰۰

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی چیست؟

امروزه با شرایط نامناسب اقتصادی کشورمان و بالا رفتن قیمت دلار طبیعی است که قیمت لوازم خانگی با افزایش شدیدی روبرو شود. از این رو هر فرد برای جلوگیری از خطراتی همچون سوختن وسایل، اقدام به گارانتی تعمیرات لوازم خانگی می کند. این امر سبب می شود تا فرد دچار زیان مالی سنگین نشود.

در واقع گارانتی تعمیرات لوازم خانگی برخی از وسایل را شامل می شود که این اقلام جزو اقلام اصلی هر خانه ای هستند و دارای قیمت بسیار زیادی می باشند. برخی اوقات این گارانتی در حین خرید محصول به مشتری داده می شود. برخی اوقات نیز در صورت اتمام گارانتی بنا بر درخواست مشتری تمدید می شود.

گارانتی لوازم خانگی در واقع شبیه به همان بیمه کردن لوازم است که موارد بیشتری را پوشش می دهد و ارزان تر است. در نظر داشته باشید این فعالیت باعث می شود تا خسارت به شما کمتر شود. همچنین مدت زمان آن بر طبق درخواست شما می باشد.

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی برای کدام محصولات است؟

در واقع لوازم خانگی شامل وسایل بسیار زیادی می شوند. همین مسئله باعث می شود تا برخی از شرکت های بیمه کننده تمامی این وسایل را بیمه کنند. نیاز است که بدانید گارانتی تعمیرات لوازم خانگی اغلب برخی از قطعه های محصولات شما را پوشش می دهد. حتما باید با وسایلی که شامل گارانتی تعمیرات لوازم خانگی می شوند آشنا باشید تا اطلاعات تکمیلی را از این بابت داشته باشید.

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی

یکی از وسایل اصلی هر خانه که قیمت بسیار بالایی را دارد، یخچال و فریزر می باشد. اغلب این محصولات به دلیل قطعه های فراوان دارای هزینه گارانتی بیشتری هستند. اما در نظر داشته باشید شرکت های معتبر تمامی قطعات آن ها را مورد پوشش گارانتی های انجام شده قرار می دهند.

مطلب مرتبط: آیا بعد از تعمیرات یخچال فریزر، ضمانتی داده می شود؟

وسیله دیگر که در دسته لوازم خانگی قرار دارد تلویزیون ها هستند که پنل آن ها اغلب گارانتی نمی شود. چرا که پنل بخش اصلی و اساسی تلویزیون بوده و شرکت های کمتری اقدام به گارانتی تعمیرات پنل تلویزیون می کنند.

اجاق گاز نیز یکی دیگر از این وسایل است که دارای قطعه های زیادی بوده و ارزش بالایی را شامل می شود. همچنین ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی نیز جزو این لوازم خانگی هستند و اهمیت بالایی را دارند از این رو نیازمند گارانتی هستند.

آیا ما نیازمند گارانتی لوازم خانگی هستیم؟

به طور کلی شرایط کشور ایران در سال های اخیر در زمینه اقتصادی بسیار نامناسب می باشد. همین امر موجب شده تا بسیاری از لوازم خانگی به قیمت های نجومی برسند و نیازمند گارانتی تعمیرات لوازم خانگی باشند. در شرایطی که قدرت خرید مردم کشورمان پایین آمده شرکت های گارانتی کننده به کمک مردم شتافته اند.

یکی از راه های ارائه شده توسط این شرکت ها بیمه یا همان گارانتی کردن لوازم خانگی است. این مسئله باعث می شود تا شما دیگر هیچ نگرانی از بابت خراب شدن وسایل خود نداشته باشید. از این رو نیاز است تا قبل از به وجود آمدن هر گونه مشکل اقدام به گارانتی کردن لوازم خانگی خود کنید.

برای مثال اگر یک یخچال را خریداری کنید و سپس بعد از دو سال گارانتی آن تمام شود پوشش دستگاه بسیار مفید است. چرا که این مسئله باعث می شود تا شما ملزم به خریداری یخچال جدید در بازار گران قیمت نباشید.

از این رو هر خانواده ای نیازمند گارانتی تعمیرات لوازم خانگی می باشد. چرا که استفاده از گارانتی باعث می شود تا دیگر در شرایط سخت و پیچیده زندگی نگرانی های مختلف نداشته باشید. شما می توانید از طریق شرکت های مختلف اقدام به تهیه گارانتی تعمیرات لوازم خانگی خود کنید.

گارانتی لباسشویی و یخچال

شرکت های گارانتی لوازم خانگی

با به وجود آمدن شرایط نامناسب اقتصادی کشور یکی از مسائلی که رخ داده است احداث شرکت های گارانتی تعمیرات لوازم خانگی است. این شرکت ها در سال های اخیر افزایش بیش از حدی را داشته اند. این موضوع باعث شده تا شرکت های نامعتبر نیز وارد این بازار شوند. از این رو نیاز است تا حتما قبل از گارانتی لوازم خانگی خود شرکت مورد نظر را بررسی کنید.

در نظر داشته باشید که شرکت های معتبر همواره دارای کارشناسان فوق حرفه ای هستند. این افراد می توانند به راحتی ایراد لوازم مورد نظر شما را مشخص سازند. شرکت های معتبر همچنین اکثریت بخش های لوازم خانگی را بیمه می کنند. این شرکت ها در صورت معیوب بودن دستگاه ها وقفه زیادی را ایجاد نمی کنند و به سرعت به تعمیر لوازم می پردازند.

همچنین برخی از شرکت های تعمیرات لوازم خانگی که وسایل خانگی را گارانتی نیز می کنند. برخی اوقات در قرارداد های خود مردم را فریب می دهند. این شرکت ها در قرارداد ها اشاره ای به بخش های مختلف لوازم ندارند. در هنگام معیوب شدن دستگاه نیز ایراد آن را بر طرف نمی کنند. از این رو به قرارداد های نوشته شده نیز حتما توجه کنید.

تهیه گارانتی تعمیرات لوازم خانگی از شرکت معتبر

همان طور که متوجه شدید گارانتی تعمیرات لوازم خانگی باعث می شود تا شما از ضرر های مالی سنگین دور باشید. بدین جهت نیاز است تا همواره با شرکت های شناخته شده و معتبر آشنایی پیدا کنید و گارانتی محصولات خود را به آن ها بسپارید.

یکی از این شرکت ها که در سال  های اخیر نیز توانسته است موفقیت های عظیمی را کسب کند شرکت ما می باشد. شرکت ما در سال های اخیر با هدف به دست آوردن رضایت مردم در زمینه گارانتی لوازم خانگی فعالیت داشته است. همچنین شرکت ما تا سال های طولانی لوازم خانگی مردم را گارانتی کرده و قصد دارد تا تخفیف های زیادی را به مردم ارائه دهد.

ایستاگرام تعمیراتو ۲۴، راهنمای شما هستیم که اگر لوازم خانگیتان خراب شد، غم به دلتان راه ندهید.
‎تعمیرات تخصصی / تامین قطعات اورجینال و ارسال می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست تکنسین جهت، بازدید و تعمیر نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 2 =

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری