02126292028

مشاوره و درخواست تعمیر در تهران و حومه

۷ علت ارور LE ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیراتو24 – نماینده تعمیرات مجاز لوازم خانگی در تهران

امروزه اکثر لوازم برقی دارای کدهای خطا یا ارورهایی در دستگاه هستند. این ارورها با ظاهرشدن در صفحه نمایشگر دستگاه، وجود یک اختلال یا خرابی در دستگاه را گزارش می‌دهند. بروز این ارورها به افراد کمک می‌کند تا بتوانند بدون اتلاف وقت و با توجه معانی آن ارور، دلیل مشکل را پیدا کنند. لباسشویی سامسونگ نیز مانند سایر لوازم برقی، کدهایی را به منزله وجود خطا در دستگاه دارند که هرکدام از این ارورها معنا و دلایلی مختلفی دارند. بروز برخی از ارورها به یک دلیل وابسته نیست و ممکن است چند دلیل مختلف داشته باشند که دانستن معانی آن‌ها مهم است. ما در این مقاله از سایت تعمیراتو۲۴، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، به علت ارور LE لباسشویی سامسونگ خواهیم پرداخت.

علت ارور LE لباس شویی سامسونگ

علت ارور LE در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

به طور خلاصه، علت ارور LE در ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند خرابی پمپ، سنسور، دیگ، هیدروستات، برد و یا جاپودری باشد. این ارور با مشکل نشتی مرتبط است و باید توسط تکنسین برطرف شود.

بروز هر اتفاقی به دلایلی بستگی دارد. بروز هر ارور در ماشین لباسشویی سامسونگ نیز به دلایل مختلفی بستگی دارد. دانستن علت بروز کد خطای le لباسشویی سامسونگ به افراد کمک می‌کند تا بتوانند اقدام به ازبین‌بردن اختلال به وجود آمده در دستگاه کنند و به دنبال آن، این ارور را از صفحه نمایشگر لباسشویی نیز پاک کنند. دلایل بروز ارور LE در لباسشویی سامسونگ عبارت است از:

 • گاهی اوقات ممکن است که در عملکرد پمپ آب لباسشویی سامسونگ اختلالاتی به وجود بیاید، در این حالت ارور  LE در لباسشویی سامسونگ به نمایش گذاشته می‌شود.
 • خراب‌شدن سنسور لباسشویی نیز یکی دیگر از دلایل ظاهرشدن این ارور یا کد خطا است.
 • یکی دیگر از مواردی که جزو علت ارور LE لباس شویی سامسونگ به شمار می‌رود، وجود اختلال در دیگ لباسشویی است.
 • خراب‌شدن هیدروستات دستگاه نیز می‌تواند منجر به ظاهرشدن این ارور در صفحه نمایشگر دستگاه شود.
 • اختلال در برد ماشین لباسشویی سامسونگ باعث بروز این ارور می‌شود.
 • چنانچه جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ خراب باشد این ارور ظاهر می‌شود.
 • خراب‌شدن لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ نیز توسط کد خطای LE گزارش می‌شود.

نکته

دلایل خرابی ماشین لباسشویی و علت ارور LE لباس شویی سامسونگ هرچه که باشد، لازم است تا قطعاتی که عملکرد صحیح ندارند، توسط افراد متخصص تعمیر شوند. چرا که تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار حساس بوده و نیازمند تخصص و تجربه کافی است. چنانچه تخصص کافی برای تعمیر این دستگاه و رفع ارور LE ندارید، می­توانید از کمک تکنسین‌های مجموعه تعمیراتو ۲۴ بهره‌مند شوید. کافی است همین حالا با شماره های تماس گرفته و درخواست اعزام اپراتور کنید.

تعمیرات لوازم خانگی در تهران- تعمیراتو24
نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

روش‌های رفع ارور LE  در لباسشویی سامسونگ

ازآنجاکه بروز ارور در صفحه نمایشگر لباسشویی سامسونگ وظیفه گزارش خرابی‌های موجود در دستگاه را برعهده دارد لازم است که پس از دانستن دلایل بروز آن، روش‌های ازبین‌بردن آن را نیز بدانید. درصورتی‌که اختلال به وجود آمده در دستگاه برطرف شود، این ارور نیز از بین خواهد رفت. ما در این مقاله از علت ارور LE  لباس شویی سامسونگ، روش‌هایی را برای ازبین‌بردن مشکل به وجود آمده در دستگاه را ذکر خواهیم کرد. این روش‌ها عبارت است از:

 • همان‌طور که گفتیم یکی از دلایل بروز این ارور، خرابی پمپ آب است. درصورتی‌که پمپ آب خراب باشد، باید آن را تعمیر یا تعویض کنید.
 • خراب‌شدن سنسور دستگاه بروز این ارور را به دنبال دارد. برای رفع کد خطا باید اقدام به تعویض سنسور کنید. درصورتی‌که نیاز بود قطعاتی از دستگاه تعویض شوند، حتماً از قطعات باکیفیت و اورجینال استفاده کنید تا لباسشویی دچار افت کیفیت نشود.
 • ·         ممکن است دیگ لباسشویی سامسونگ سوراخ شود و یا آنکه خرابی‌هایی گریبان‌گیرش شود. در این حالت باید دیگ لباسشویی را تعمیر و یا آنکه تعویض کنید.
 • همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم، خرابی هیدروستات نیز از جمله دلایل بروز این ارور است. برای تعمیر هیدروستات از یک متخصص کمک بگیرید.
 کد خطای le لباسشویی سامسونگ

علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی سامسونگ در حین کار

شایع ترین دلیل بروز ارور LE

یکی از شایع‌ترین دلایل بروز کد خطای le لباسشویی سامسونگ، خرابی لاستیک دور درب لباسشویی است. درصورتی‌که لاستیک دور درب لباسشویی آسیب ببیند، آب‌بندی دستگاه به‌درستی انجام نمی‌شود و در نتیجه آب داخل دستگاه به بیرون نشت پیدا می‌کند. برای‌آنکه از رخ‌دادن چنین اتفاقاتی جلوگیری به عمل‌آورید باید لباس‌ها را بادقت داخل لباسشویی بگذارید. توجه کنید که قسمت‌های تیز لباس، مانند زیپ‌ها و دکمه‌ها به‌هیچ‌عنوان به قسمت لاستیک درب لباسشویی سامسونگ برخورد نکنند. زیرا در غیر این صورت ممکن است که لاستیک دور درب لباسشویی دچار پارگی شود و به‌تبع آن ارور LE ظاهر شود و آب به خارج از دستگاه نشت پیدا کند.

برای خرید و نصب لاستیک ماشین لباسشویی اورجینال سامسونگ، با کارشناسان تعمیراتو۲۴ در تماس باشید.

نظر متخصصین تعمیراتو۲۴ درمورد ارور LE لباسشویی سامسونگ

گاهی اوقات ممکن است که ماشین‌های لباسشویی دچار مشکلات و یا اختلالاتی بشوند. امروزه این اختلالات با ظاهرشدن ارورهایی در صفحه نمایشگر دستگاه، گزارش می‌شوند. این ارورها به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند به‌راحتی به اختلالات پیش‌آمده در دستگاه پی ببرند و قدم‌هایی را در جهت رفع مشکل بردارند.

ارور LE  یکی از ارورهایی لباسشویی سامسونگ است. این ارور به دلایل مختلفی ظاهر می‌شود. یکی از این دلایل مربوط به خرابی و یا سوراخ‌شدن دیگ لباسشویی است. در این حالت برای رفع مشکل به وجود آمده و پاک‌کردن ارور از صفحه نمایشگر دستگاه، باید اقدام به تعمیر و یا تعویض دستگاه کنید. همچنین خرابی قطعاتی از دستگاه مانند هیدروستات، سنسور و پمپ آب نیز می‌تواند منجر به بروز ارور LE در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ شود

. از شایع‌ترین دلایلی که منجر به بروز LE می‌شود خرابی لاستیک دور درب لباسشویی است. این مشکل ممکن است به دلیل پارگی لاستیک دور درب یخچال باشد. درصورتی‌که قسمت‌های تیز لباس، مانند زیپ‌ها و دکمه‌ها به لاستیک دور درب برخورد کند، این قسمت دچار پارگی می‌شود و در نتیجه آن آب داخل لباسشویی به بیرون نشت پیدا می‌کند. درصورتی‌که لازم بود یکی از قطعات دستگاه را عوض کنید بهتر است از قطعات اورجینال و باکیفیت استفاده کنید.

رفع ارور LE لباسشویی سامسونگ

کلام پایانی

در این مقاله از سایت تعمیراتو۲۴ به بررسی کامل علت ارور LE لباس شویی سامسونگ پرداختیم و نکاتی را دراین‌خصوص شرح دادیم. می‌توان گفت که همواره خرابی قطعاتی چون: هیدروستات، پمپ و سنسور دستگاه لباسشویی می‌توانند اصلی‌ترین علت نمایش این کد خطا باشند. در چنین شرایطی لازم است تا این قطعات به طور کامل تعمیر و یا تعویض شوند. ازآنجایی‌که تعمیر ماشین لباسشویی امری بسیار تخصصی است، لازم است همواره برای تعمیر این دستگاه بسیار کارآمد از افراد متخصص کمک بگیرید. در چنین شرایطی میتوانید از علم، تخصص و تجربه متخصصین مجموعه ما بهره بگیرید.

شاید مشکل شما هم باشد: علت ارور dE در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

دسته بندی ها

پربازدیدترین ها

نظرات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =

مطالب مرتبط