جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
۲۲ آبان ۱۴۰۲

معرفی بهترین برندهای یخچال فریز ایرانی

/کدام یخچال ایرانی بهتر است ؟ یخچال فریزر با کیفیت خوب از ضروری ترین و مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه‌ای است. بدون داشتن یک یخچال فریزر خوب، زندگی عملا برای افراد امکان پذیر نیست. زمانی که برای خرید یخچال به بازار می روید، فروشنده برای معرفی بهترین یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار، چندین قلم جنس را به شما نشان می دهد. مشخصات فنی هر یخچال و شکل ظاهری آن در اولویت می باشد و حجم و اندازه آن نیز مهم است. در این مقاله از سایت تعمیراتو ۲۴ قصد داریم به معرفی بهترین برند و مارک یخچال فریزر ایرانی بپردازیم و نکات مهمی در مورد انواع یخچال فریزرها که در هنگام خرید باید بدانید را توضیح می دهیم.

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی چیست؟

اگر به دنبال بهترین برند یخچال فریزر ایرانی هستید باید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی که در بازار جز بهترین و پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار وجود دارند را بشناسید.

یکی از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی می توان به مارک هایی مانند: برفاب (Barfab)، یخچال امرسان (Emersun)، یخچال هیمالیا (Himalia)، یخچال اسنوا (Snowa)، یخچال  یخساران (Yakhsaran)، یخچال الکترواستیل (electrosteel) و… اشاره کرد.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

در ادامه قصد داریم تا بهترین برند های یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار را معرفی کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم:

۱) بهترین یخچال فریزرهای امرسان

بدون شک می توان گفت امروزه یکی از بهترین و پرطرفدار بهترین برند های لوازم خانگی ایرانی می باشد. این شرکت در سال ۱۳۶۳ یک جوان ایرانی تولید یخچال فریزر با کیفیت کار کرد. یخچال فریزرهای امرسان امروز جزء اولین انتخاب های هر شخصی است که قصد خرید دارد.

 •  یخچال و فریزر ایرانی امرسان مدل BFN20D-M/TP

یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP یکی از مدل های بسیار پر طرفدار و پر فروش یخچال فریزر های امرسان است. این مدل یخچال فریزر که جزء مدل های بالا و پایین است که دارای سیستم بدون برفک( دیفراست) است؛ این ویژگی بیش از پیش کار شما را نیز راحت می کند. همچنین برای زمانی که یخچال را تمیز می کنید یا برق خانه می رود، سیستم انجماد سریع تعبیه شده به شما کمک می کند. مارک امرسان یکی از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی در بازار است.

 یخچال و فریزر ایرانی امرسان مدل BFN20D-M/TP

 •  یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

بهتر است بدانید که روی بدنه برند این مدل یخچال فریزر آب  سرد کن و حفظه ای برای نگهداری از لبنیات نصب شده است. این مدل BFN20D-M/TP یخچال و فریزر امرسان وزن سبکی نسبت به قد بلند آن دارد که حمل و نقل برای شما را نیز راحت تر خواهد کرد.

 یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

۲) بهترین یخچال فریزر اسنوا

در سال ۱۳۸۵ این برند در اصفهان شروع به کار کرد. این برند یکی از بهترین برند های لوازم برقی ایرانی است. ابتدا اسنوا با تولید اجاق گاز و  کولر آبی فعالیت خود را آغاز کرد، اما بعد از مدتی به دلیل توجه بی نظیر بی نظیر مردم از محصولات این برند، لوازم دیگری را نیز تولید کرد.

 • یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0261LW

امروز یخچال فریزرهای اسنوا از بهترین یخچال فریزر های ایرانی به شمار می‌آید و بهتر است بدانید این برند در خاورمیانه اولین برندی است که دست به تولید محصولاتی با کیفیتی زده است. همچنین می‌توان اسنوا را به عنوان بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی در بازار معرفی کرد. این مارک یخچال فریزهای مختلفی در رنگ بندی های متنوع وارد بازار می کند.

یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0261LW
 • بهترین یخچال فریزر ایرانی اسنوا مدل S3-0271TI

یخچال فریزر اسنوا مدل S3-0271TI را می توان یکی از پر فروش ترین یخچال فریزر های بالا و پایین ایرانی معرفی کرد. اگر به دنبال یک یخچال فریزری با مصرف انرژی پایین و با کیفیت هستید انتخاب این یخچال فریزر، قطعا برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. این محصول را می توان یکی از بهترین یخچال ها در نگهداری از مواد غذایی دانست. قسمت یخچال آن دارای ۲ درب، ۳ طبقه و یک کشو می باشد و قسمت فریزر آن نیز دارای ۲ درب و ۲ طبقه است.

بهترین یخچال فریزر ایرانی اسنوا مدل S3-0271TI

همچنین بخوانید: معرفی بهترین برند های ماشین لباس شویی ایرانی

۳) بهترین یخچال فریزر هیمالیا

یکی دیگر از بهترین برند یخچال فریزر که می توان به آن اشاره کرد دارند هیمالیا است. هیمالیا در حیطه تولید یخچال فریزر ایرانی به عنوان یک برند پرطرفدار و معتبر از دهه شصت تاکنون توانسته است رتبه خود را در بین بهترین یخچال فریزر های ایرانی بالا نگه دارد. این برند اولین مارک ایرانی و یک تکنولوژی هوشمند در زمان مسافرت برای یخچال فریزر ها پیاده سازی کرد. این ویژه باعث می شود در هنگام سفر هیچ استفاده از یخچال فریزر نشود و مصرف انرژی در حد پایینی قرار بگیرد.

 • یخچال فریزر ایرانی هیمالیا مدل HRFN60501

می توان مدل HRFN60501 یخچال فریزر هیمالیا را به عنوان بهترین یخچال فریزر ایرانی دانست. این یخچال قابلیت مقابله با بوی بد یخچال و باکتری را دارد. این مدل HRFN60501 یخچال فریزر هیمالیا از همه لحاظ یک یخچال فریزر ایرانی مناسبی است. بهتر است بدانید که به بیگ باکس در قسمت فریزر مجهز است. تکنولوژی VITA FRESH یک تکنولوژی بسیار خوبی است که بر روی این یخچال فریزر پیاده شده است که باعث می شود به مدت طولانی سبزیجات و میوه های شما تازه و سالم بماند.

یخچال هیمالیا مدل HRFN60501

۴) یخچال فریزر یخساران

این برند یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده صنایع برودتی کشور است. در سال ۱۳۴۰ فعالیت خود را با تولید اولین آبسردکن ایرانی آغاز کرد و اولین قدم را برای این راه نهاد. امروز یخچال فریزر های این برند یکی از مارک های شناخته شده ایرانی است. این مارک را می‌توان یکی از بهترین برندهای یخچال فریزر ایرانی در بازار معرفی کرد.

 • یخچال و فریزر دوقلو یخساران، مدل U8001M-U8005M
 • یخچال فریزر دوقلو ایرانی یخساران، مدل مروارید

یخچال فریزر های دو قلو اگر توانایی نگهداری از فضای فیزیکی آن را داشته باشید؛ می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. مدل مروارید یخچال فریزر دوقلو یخساران یکی دیگر از بهترین یخچال فریزر های ایرانی می باشد که شما می توانید آن را خریداری کنید. این مدل فریزر یخچال فریزر دوقلو یخساران برای انجماد مواد غذایی از موتور کم مصرف استفاده می کند و موجب می شود تا در زمانی کوتاه مواد با کمترین مصرف انرژی منجمد شوند. یخچال فریزر دوقلو ایرانی یخساران مدل مروارید نیز، مجهز به آبسردکن و مجهز به شیشه های نشکن طبقات است.

یخچال و فریزر دوقلو یخساران، مدل U8001M-U8005M

۵) بهترین یخچال فریزر الکترواستیل

برند الکترواستیل را می توان از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی در بازار معرفی کرد. این برند در اواسط دهه ۴۰ کار خود را در زمینه تولید انواع آبسردکن یخچال فریزر های خانگی، یخچال های صنعتی و… شروع کرد. امروز با تولید بیش از ۱۰۰۰ نمونه محصولات در روز توانسته است، گام بزرگی در صنعت برودتی ایران بردارد.

 • یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES14
 • یخچال فریزر الکترواستیل مدل Electro Fresh ES34
 • بهترین یخچال فریزر ایرانی الکترواستیل مدل ES27
الکترواستیل یکی از گزینه های بسیار خوب در هنگام خریدن یخچال فریزر ایرانی به حساب می آید. یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES27 مجهز به سیستم نوفراست می باشد که از برفک زدن جلوگیری می کند. در اکثر یخچال فریزر ها بعد از مدتی استفاده، لاستیک دور درب یخچال کثیف می شود، اما در یخچال های فریزر الکترواستیل مدل ES27 از لاستیک های ضد باکتری استفاده شده است.
برای تعمیرات یخچال در تهران، مشهد و کرج با ضمانت نامه ۶ ماهه، می‌توانید از نمایندگی تعمیراتو ۲۴ کمک بگیرید!!
مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیراتو24

ویژگی های یخچال فریزر ایرانی

پس از معرفی بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی خوب می‌خواهیم در این قسمت ویژگی های یخچال فریزر ایرانی خوب را برای شما شرح دهیم:

 1. یخچال فریزر ایرانی خوب محصولی است که بتوانند نیاز مشتری را تا ۹۰ درصد برطرف کند.
 2. باید مصرف انرژی پایین داشته باشد و قیمت آن بسیار مناسب تر از برندهای خارجی باشد.
 3. بهترین برند یخچال فریزر ایرانی باید وزن سبکی داشته باشد تا هنگام حمل و نقل با مشکل مواجه نشوید.
 4. نبایدحتما یخچال فریزر، جز بهترین برند یخچال فریزر ایرانی باشد تا بتوان آن را عنوان، یخچال فریزر خوب در نظر گرفت؛ کافیست ویژگی های مد نظر شما را داشته باشد.

برند یخچال فریزر ایرانی امرسان

کدام یخچال ایرانی بهتر است؟

یخچال‌ها با ابعاد مختلف یکی از کاربردی‌ترین لوازم آشپزخانه هستند که در اشکال و رنگ‌های گوناگون طراحی شده‌اند. هر کدام از این دستگاه‌ها دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهد تا بر اساس نیاز خود مناسب‌ترین مدل را خریداری کنید. در ادامه به بررسی چند مدل از بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی می‌پردازیم.

 ۱٫ یخچال‌فریزر پاکشوما ۱۹ فوت P190S

یخچال‌فریزر پاکشوما ۱۹ فوت ایرانی دارای ویژگی‌های اصلی است که در زیر لیست شده‌اند:

 • رتبه بهره‌وری انرژی A++
 • از نوع یخچال و فریزر سایدبای‌ساید چهار‌درب
 • دارای وزن ۹۷ کیلوگرم
 • مقاوم در برابر برفک
 • بدون یخ‌زدگی
 • دارای ظرفیت خنک‌کننده ۳۳۰

  ۲٫  یخچال فریزر ۱۴ فوت دیپوینت ایرانی

یخچال‌فریزر ۱۴ فوت برند دیپوینت ساخت ایرات دارای اطلاعات کلی به شرح زیر است:

 • نمودار مصرف برق A
 • از نوع یخچال و فریزر بالا و پایین
 • دارای وزن ۸۳ کیلوگرم
 • مقاومت بالا در برابر برفک، بدون سرمازدگی
 • دارای ظرفیت یخچال ۳۲۰

 ۳٫ یخچال فریزر سای بای ساید ۲۸ فوت ایکس ویژن ایرانی

یخچال‌فریزر سایدبای‌ساید ۲۸ فوت ایکس ویژن ساخت ایران از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی است که دارای دستورالعمل‌های عمومی زیر است:

 • دارای رتبه بهره‌وری انرژی A+
 • از نوع یخچال‌فریزر سایدبای‌ساید
 • دارای وزن ۹۵ کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک، بدون یخ‌زدگی
 • دارای ظرفیت خنک‌کننده ۲۹۶

تعمیر یخچال دوو خود را به تعمیراتو۲۴ بسپارید! خدمات سریع، با کیفیت و ضمانت دار در تهران، مشهد و کرج

 ۴٫  یخچال‌ فریزر دوقلو یخسازان مدل الماسی

یکی دیگر از بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی که طرف‌داران زیادی دارد یخچال دوقلو یخساران مدل الماس است. این یخچال از سیستم گردش هوای اجباری استفاده می‌کند، به همین دلیل مواد غذایی نگهداری شده در این یخچال برای مدت طولانی تازه می‌مانند. کف این یخچال از شیشه نشکن ساخته شده است که در برابر فشار و ضربه محکم است بنابراین می‌توانید با خیال راحت از کف یخچال استفاده کنید.

از ویژگی‌های یخچال‌فریزر یخساران دوقلو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مصرف انرژی را کاهش می‌دهد
 • مجهز به سیستم جریان هوای اجباری
 • انجماد سریع مواد غذایی
 • دارای پایه‌های قابل‌تنظیم
 • کمپرسور کم‌مصرف دارد
 • برد کنترل دیجیتال

 ۵٫ یخچال ‌فریزر دوقلو نیکسان مدل  nr592dn-nf592dn ic

ظرفیت یخچال‌فریزر دوقلو نیکسان به ترتیب ۳۷۳ و ۳۳۰ لیتر است که ظرفیت قابل‌توجهی است. برق مصرفی این نوع یخچال در گروه انرژی A قرار دارد. روی بدنه یخچال‌فریزر مانیتور دیجیتال تعبیه شده است که به‌راحتی می‌توانید تنظیمات تجهیزات را مشاهده کنید. از ویژگی‌های این مدل یخچال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قفل کودک
 • سیستم هشدار باز بودن درب
 • یخ‌ساز خودکار با آب شهری
 • خنک‌کننده آب
 • فیلتر آب
 • دارای سیستم مدیریت اضطراری در صورت خراب‌شدن

باتوجه‌به ویژگی‌ها و ویژگی‌های این دستگاه، یخچال‌فریزر دوقلو نیکسان مدل nr592dn-nf592dn ic می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد.

یخچال ‌فریزر دوقلو نیکسان مدل  nr592dn-nf592dn ic

 ۶٫ یخچال سیلور مدل srf105

یکی از محصولات محبوب برند سیلور مدل یخچال    srf105 است که طراحی خاص و زیبایی دارد و گزینه بسیار مناسبی برای آشپزخانه‌های کوچک است. ویژگی‌های یخچال srf105 سیلور عبارت‌اند از:

 • حجم کل این یخچال و فریزر حدود ۴۲۰ لیتر است که ۳۲۰ لیتر آن در یخچال و ۱۰۰ لیتر در فریزر است.
 • دارای آب‌سرد‌کن
 • تعداد طبقات در بخش سرمایش و انجماد سه و چهارطبقه است.
 • مجهز به سیستم ضد یخ و قفل کودک

 ۷٫ یخچال فریزر جی پلاس مدل GRF-J302

اگر به فکر خرید یخچال برای آشپزخانه کوچک خود هستید و به دلیل کمبود جا دچار مشکل هستید، این محصول برای شما مناسب است. در این مدل یخچال و فریزر به‌صورت عمودی در کنار هم قرار گرفته‌اند. ظرفیت کل این یخچال تقریباً ۳۱۵ لیتر است. می توانید از نمایشگر LED نصب شده در بالای یخچال برای تغییر تنظیمات استفاده کنید. در مجموع می توان این محصول را یکی از بهترین یخچال های سال ۲۰۲۲ دانست.

یخچال‌فریزر جی پلاس مدل GRF-J302 ساخت ایران دارای مزایا و معایبی است که در اینجا به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. مزایای این یخچال‌فریزر شامل مصرف انرژی کم، اشغال فضای کم، گزینه‌های متعدد جریان هوا، صفحه‌نمایش LED و قیمت مقرون‌به‌صرفه دستگاه است. تنها عیب این دستگاه قدیمی بودن طراحی آن است.

یخچال فریزر جی پلاس مدل GRF-J302

قیمت یخچال فریزر ایرانی

اکثر افراد هنگام خرید یخچال فریزر ایرانی انواع و قیمت آن نیز می پرسند. با بالا رفتن نرخ ارز، هر روز قیمت محصولات خارجی، رو به افزایش است. در همین راستا با برندهای ایرانی تلاش می کنند تا محصولات خود را با کیفیت بالایی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تولید کرده و وارد بازار کنند. با این وجود قیمت یک برند معمولی خارجی نسبت به قیمت یخچال فریزر خوب ایرانی قابل مقایسه نیست. همچنین بهترین یخچال فریزر ایرانی نسبت به مدل های خارجی ارزان تر می باشند و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت با کالای خارجی ندارند.

کلام  آخر

در مورد قیمت یخچال فریزر ایرانی باید بگوییم که معمولاً برندهای ایرانی مثل الکترواستیل امرسان، هیمالیا، اسنوا و… نسبت به یخچال فریزر های خارجی که تولید می‌شود قیمت مناسب تری دارند، اما در مورد قیمت یخچال فریزر های ایرانی باید بگوییم که معمولاً قیمت این محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارند. بنابراین نمی توان به صورت دقیق قیمت یخچال فریزر های ایرانی را بیان کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شانزده =

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری