02126292028

مشاوره و درخواست تعمیر در تهران و حومه

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

تعمیراتو24 – نماینده تعمیرات مجاز لوازم خانگی در تهران

یخچال فریزر با کیفیت خوب از ضروری ترین و مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه‌ای است. بدون داشتن یک یخچال فریزر خوب، زندگی عملا برای افراد امکان پذیر نیست. زمانی که برای خرید یخچال به بازار می روید، فروشنده برای معرفی بهترین یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار، چندین قلم جنس را به شما نشان می دهد. مشخصات فنی هر یخچال و شکل ظاهری آن در اولویت می باشد و حجم و اندازه آن نیز مهم است. در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین برند یخچال فریزر ایرانی بپردازیم و نکات مهمی در مورد انواع یخچال فریزرها که در هنگام خرید باید بدانید را توضیح می دهیم.

یخچال و فریزر چیست؟

امروز با کمبود فضای آشپزخانه ها و با وجود آپارتمان ها یخچال فریزر ها را روی هم و در یک دستگاه واحد ساخته اند، یعنی مثل گذشته یخچال از فریزر از هم جدا نیستند. به همین علت به آن ها یخچال فریزر گفته می شود. بعضی در کنار یکدیگر قرار دارند که با آنها یخچال فریزر دوقلو می گویند و برخی دیگر روی هم قرار گرفتند که به آنها یخچال‌ فریزر چسبیده می گویند.

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی چیست؟

اگر به دنبال بهترین برند یخچال فریزر ایرانی هستید باید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی که در بازار جز بهترین و پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار وجود دارند را بشناسید.

یکی از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی می توان به مارک هایی مانند: برفاب (Barfab)، یخچال امرسان (Emersun)، یخچال هیمالیا (Himalia)، یخچال اسنوا (Snowa)، یخچال  یخساران (Yakhsaran)، یخچال الکترواستیل (electrosteel) و… اشاره کرد.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

در ادامه قصد داریم تا بهترین برند های یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار را معرفی کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم:

۱) بهترین یخچال فریزر امرسان

بدون شک می توان گفت امروزه یکی از بهترین و پرطرفدار بهترین برند های لوازم خانگی ایرانی می باشد. این شرکت در سال ۱۳۶۳ یک جوان ایرانی تولید یخچال فریزر با کیفیت کار کرد. یخچال فریزرهای امرسان امروز جزء اولین انتخاب های هر شخصی است که قصد خرید دارد.

 • مدل BFN20D-M/TP بهترین یخچال و فریزر ایرانی امرسان

یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP یکی از مدل های بسیار پر طرفدار و پر فروش یخچال فریزر های امرسان است. این مدل یخچال فریزر که جزء مدل های بالا و پایین است که دارای سیستم بدون برفک( دیفراست) است؛ این ویژگی بیش از پیش کار شما را نیز راحت می کند. همچنین برای زمانی که یخچال را تمیز می کنید یا برق خانه می رود، سیستم انجماد سریع تعبیه شده به شما کمک می کند. مارک امرسان یکی از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی در بازار است.

 • مدل BFN20D-M/TP یخچال و فریزر امرسان

بهتر است بدانید که روی بدنه برند این مدل یخچال فریزر آب سرد کن و حفظه ای برای نگهداری از لبنیات نصب شده است. این مدل BFN20D-M/TP یخچال و فریزر امرسان وزن سبکی نسبت به قد بلند آن دارد که حمل و نقل برای شما را نیز راحت تر خواهد کرد.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

۲) بهترین یخچال فریزر اسنوا

در سال ۱۳۸۵ این برند در اصفهان شروع به کار کرد. این برند یکی از بهترین برند های لوازم برقی ایرانی است. ابتدا اسنوا با تولید اجاق گاز و  کولر آبی فعالیت خود را آغاز کرد، اما بعد از مدتی به دلیل توجه بی نظیر بی نظیر مردم از محصولات این برند، لوازم دیگری را نیز تولید کرد.

 • یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0261LW

امروز یخچال فریزرهای اسنوا از بهترین یخچال فریزر های ایرانی به شمار می‌آید و بهتر است بدانید این برند در خاورمیانه اولین برندی است که دست به تولید محصولاتی با کیفیتی زده است. همچنین می‌توان اسنوا را به عنوان بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی در بازار معرفی کرد. این مارک یخچال فریزهای مختلفی در رنگ بندی های متنوع وارد بازار می کند.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی
 • بهترین یخچال فریزر ایرانی اسنوا مدل S3-0271TI

یخچال فریزر اسنوا مدل S3-0271TI را می توان یکی از پر فروش ترین یخچال فریزر های بالا و پایین ایرانی معرفی کرد. اگر به دنبال یک یخچال فریزری با مصرف انرژی پایین و با کیفیت هستید انتخاب این یخچال فریزر، قطعا برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. این محصول را می توان یکی از بهترین یخچال ها در نگهداری از مواد غذایی دانست. قسمت یخچال آن دارای ۲ درب، ۳ طبقه و یک کشو می باشد و قسمت فریزر آن نیز دارای ۲ درب و ۲ طبقه است.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

۳) بهترین یخچال فریزر هیمالیا

یکی دیگر از بهترین برند یخچال فریزر که می توان به آن اشاره کرد دارند هیمالیا است. هیمالیا در حیطه تولید یخچال فریزر ایرانی به عنوان یک برند پرطرفدار و معتبر از دهه شصت تاکنون توانسته است رتبه خود را در بین بهترین یخچال فریزر های ایرانی بالا نگه دارد. این برند اولین مارک ایرانی و یک تکنولوژی هوشمند در زمان مسافرت برای یخچال فریزر ها پیاده سازی کرد. این ویژه باعث می شود در هنگام سفر هیچ استفاده از یخچال فریزر نشود و مصرف انرژی در حد پایینی قرار بگیرد.

 • بهترین یخچال فریزر ایرانی هیمالیا مدل HRFN60501

می توان مدل HRFN60501 یخچال فریزر هیمالیا را به عنوان بهترین یخچال فریزر ایرانی دانست. این یخچال قابلیت مقابله با بوی بد یخچال و باکتری را دارد. این مدل HRFN60501 یخچال فریزر هیمالیا از همه لحاظ یک یخچال فریزر ایرانی مناسبی است. بهتر است بدانید که به بیگ باکس در قسمت فریزر مجهز است. تکنولوژی VITA FRESH یک تکنولوژی بسیار خوبی است که بر روی این یخچال فریزر پیاده شده است که باعث می شود به مدت طولانی سبزیجات و میوه های شما تازه و سالم بماند.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

۴) بهترین یخچال فریزر یخساران

این برند یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده صنایع برودتی کشور است. در سال ۱۳۴۰ فعالیت خود را با تولید اولین آبسردکن ایرانی آغاز کرد و اولین قدم را برای این راه نهاد. امروز یخچال فریزر های این برند یکی از مارک های شناخته شده ایرانی است. این مارک را می‌توان یکی از بهترین برندهای یخچال فریزر ایرانی در بازار معرفی کرد.

 • یخچال و فریزر دوقلو یخساران، مدل U8001M-U8005M
 • بهترین یخچال فریزر دوقلو ایرانی یخساران، مدل مروارید

یخچال فریزر های دو قلو اگر توانایی نگهداری از فضای فیزیکی آن را داشته باشید؛ می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. مدل مروارید یخچال فریزر دوقلو یخساران یکی دیگر از بهترین یخچال فریزر های ایرانی می باشد که شما می توانید آن را خریداری کنید. این مدل فریزر یخچال فریزر دوقلو یخساران برای انجماد مواد غذایی از موتور کم مصرف استفاده می کند و موجب می شود تا در زمانی کوتاه مواد با کمترین مصرف انرژی منجمد شوند. یخچال فریزر دوقلو ایرانی یخساران مدل مروارید نیز، مجهز به آبسردکن و مجهز به شیشه های نشکن طبقات است.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

۵) بهترین یخچال فریزر الکترواستیل

برند الکترواستیل را می توان از بهترین برند یخچال فریزر ایرانی در بازار معرفی کرد. این برند در اواسط دهه ۴۰ کار خود را در زمینه تولید انواع آبسردکن یخچال فریزر های خانگی، یخچال های صنعتی و… شروع کرد. امروز با تولید بیش از ۱۰۰۰ نمونه محصولات در روز توانسته است، گام بزرگی در صنعت برودتی ایران بردارد.

 • یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES14
 • یخچال فریزر الکترواستیل مدل Electro Fresh ES34
 • بهترین یخچال فریزر ایرانی الکترواستیل مدل ES27
الکترواستیل یکی از گزینه های بسیار خوب در هنگام خریدن یخچال فریزر ایرانی به حساب می آید. یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES27 مجهز به سیستم نوفراست می باشد که از برفک زدن جلوگیری می کند. در اکثر یخچال فریزر ها بعد از مدتی استفاده، لاستیک دور درب یخچال کثیف می شود، اما در یخچال های فریزر الکترواستیل مدل ES27 از لاستیک های ضد باکتری استفاده شده است.

معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

ویژگی های یخچال فریزر ایرانی

پس از معرفی بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی خوب می‌خواهیم در این قسمت ویژگی های یخچال فریزر ایرانی خوب را برای شما شرح دهیم:

 1. یخچال فریزر ایرانی خوب محصولی است که بتوانند نیاز مشتری را تا ۹۰ درصد برطرف کند.
 2. باید مصرف انرژی پایین داشته باشد و قیمت آن بسیار مناسب تر از برندهای خارجی باشد.
 3. بهترین برند یخچال فریزر ایرانی باید وزن سبکی داشته باشد تا هنگام حمل و نقل با مشکل مواجه نشوید.
 4. نبایدحتما یخچال فریزر، جز بهترین برند یخچال فریزر ایرانی باشد تا بتوان آن را عنوان، یخچال فریزر خوب در نظر گرفت؛ کافیست ویژگی های مد نظر شما را داشته باشد.
معرفی بهترین برند یخچال فریز ایرانی

قیمت یخچال فریزر ایرانی

اکثر افراد هنگام خرید یخچال فریزر ایرانی انواع و قیمت آن نیز می پرسند. با بالا رفتن نرخ ارز، هر روز قیمت محصولات خارجی، رو به افزایش است. در همین راستا با برندهای ایرانی تلاش می کنند تا محصولات خود را با کیفیت بالایی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تولید کرده و وارد بازار کنند. با این وجود قیمت یک برند معمولی خارجی نسبت به قیمت یخچال فریزر خوب ایرانی قابل مقایسه نیست. همچنین بهترین یخچال فریزر ایرانی نسبت به مدل های خارجی ارزان تر می باشند و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت با کالای خارجی ندارند.

کلام  آخر

در مورد قیمت یخچال فریزر ایرانی باید بگوییم که معمولاً برندهای ایرانی مثل الکترواستیل امرسان، هیمالیا، اسنوا و… نسبت به یخچال فریزر های خارجی که تولید می‌شود قیمت مناسب تری دارند، اما در مورد قیمت یخچال فریزر های ایرانی باید بگوییم که معمولاً قیمت این محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارند. بنابراین نمی توان به صورت دقیق قیمت یخچال فریزر های ایرانی را بیان کرد.

 

ایستاگرام تعمیراتو ۲۴، راهنمای شما هستیم که اگر لوازم خانگیتان خراب شد، غم به دلتان راه ندهید.
‎تعمیرات تخصصی / تامین قطعات اورجینال و ارسال
می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست تکنسین جهت، بازدید و تعمیریخچال نمایید.

دسته بندی ها

پربازدیدترین ها

نظرات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مطالب مرتبط