02126292028

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا چگونه است؟

تعمیراتو24 – نماینده تعمیرات مجاز لوازم خانگی در تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا چگونه است؟ لباسشویی های سامسونگ ممکن است با مشکلات متفاوتی نظیر نشتی، گرم نکردن آب، برق داشتن بدنه، روشن نشدن، نچرخیدن و … مواجه شوند. برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی درب از بالا سامسونگ خود، می توانید از این مقاله استفاده کنید. این متن توسط نمایندگی تعمیراتو۲۴، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تهیه شده است.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا چگونه است؟

در این مقاله به رایج ترین، خرابی های ماشین لباسشویی درب از بالا می‌پردازیم و تا حد امکان سعی می کنیم راه حل مشکلات را بیان کنیم. تعمیر برخی از مشکلات لباسشویی درب از بالای شما ممکن است راحت باشد و شما به راحتی از پس آن بربیایید. اما اگر در پروسه تعمیر به مشکل خوردید، می توانید روی کمک تعمیرگاه مجاز تعمیراتو۲۴ حساب باز کنید.

برای مشاوره رایگان و دریافت خدمات تعمیر سریع، با کیفیت و با ضمانت ۶ ماهه، کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی تعمیراتو24

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل روشن نشدن

برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، ابتدا باید اتصالات برق و دوشاخه پریز را بررسی کنید. همچنین ممکن است، مشکل از موتور دستگاه باشد. اگر موتور بیش از حد گرم شود، ماشین لباسشویی کار نخواهد کرد. اگر به تازگی ماشین لباسشویی روشن کرده اید؛ باید کمی صبر کنید تا موتور خنک شود، سپس دوباره آن را روشن کنید. بیش از حد گرم شدن، موتور ماشین لباسشویی نیاز به بررسی و تعمیر دارد. همچنین اگر از خرابی دوشاخه پریز و اتصالات برق اطمینان حاصل کردید، باید تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در محل حاضر شود.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل روشن نشدن

شاید علاقه مند باشید: دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ |لینک دانلود

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل عدم آبگیری

هنگام بروز این مشکل باید شیرهای ورودی آب را چک کنید؛ و مطمئن شوید که شیر های ورودی، ماشین لباسشویی باز باشد. همچنین ممکن است بروز این مشکل، به خاطر مسدود شدن شلنگ های ورودی آب باشد و راه آب گرفته شده باشد. از دلایل دیگری که باعث، افت فشار میشود، آپارتمان ها هستند. مخصوصا اگر در طبقه بالای ساختمان، زندگی میکنید. معمولا در ساختمان از پمپ استفاده نمیشود.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل عدم آبگیری
علت عدم آبگیری لباسشویی شامل:شیر تأمین آب خانگی،شیر برقی لباسشویی،سوئیچ فشار، تایمر یا برد الکترونیکی،فشار آب

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل تخلیه نشدن

اگر جسم خارجی مثل: دکمه لباس ، پوز لباس ،دستمال یا هر چیزی که مربوط به لباس ها است، وارد شیلنگ تخلیه شود باعث، مسدود شدن آب و عدم تخلیه آب لباسشویی خواهد شد؛ این مشکل باید سریعاً رفع انسداد شود. علاوه بر این، شما باید از قرار گرفتن، شیلنگ تخلیه در جای مخصوص خود، اطمینان حاصل کنید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل برق داشتن بدنه
علت عدم تخلیه آب شامل: خرابی پمپ تخلیه، پاره بودن شیلنگ تخلیه، مسدود بودن فیلتر تخلیه، خرابی شیر برقی یا تایمر

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل برق داشتن بدنه

اگر سیم های لباسشویی لخت باشند، باعث برق دار شدن بدنه میشود. همچنین خراب بودن، عایق لباسشویی یا کشش جریان المنت و یا اتصالی کردن یکی از قطعات مدار نیز می‌تواند باعث، بروز این مشکل باشد. هنگام بروز این مشکلات یا ایراد در اتصالات سیستم برق ماشین لباسشویی، سریعاً باید از متخصص در زمینه، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل برق داشتن بدنه
علت برق دار شدن بدنه لباسشویی شامل: خرابی هیتر و المنت، نشتی آب، خرابی موتور،سیم کشی معیوب،خرابی پریز برق و دوشاخه دستگاه

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل گرم نشدن آب

هیتر قسمت مهمی از ماشین لباسشویی میباشد؛ که وظیفه گرم کردن آب را انجام میدهد. علت گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی، مستقیماً به دلیل ایراد در هیتر خواهد بود. برای حل این مشکل باید هیتر را باز کنید و مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز، برای تعویض هیتر لباسشویی خود اقدام کنید. همچنین قطع شدن، سیم رابط در بین هیتر و تایمر می تواند، منجر به گرم نشدن آب لباسشویی شود. برای حل این مشکل باید سیم های رابط تعویض شود.

گذشته از این، ممکن است شما برنامه اشتباهی را انتخاب کرده باشید. لوازم خانگی های سامسونگ، تعداد زیادی برنامه شستشو با عملکرد مختلف را برای کاربر فراهم کرده اند؛ بنابراین اگر شما شستشو با دمای پایین را انتخاب کرده باشید، آب لباسشویی گرم نخواهد شد.

آخرین احتمال علت گرم نشدن آب لباسشویی درب از بالای شما، آسیب دیدن سنسور گرمایش آب است. این سنسور دما، از فعال و غیر فعال شدن به موقع هیتر المنت اطمینان حاصل می کند؛ بنابراین اگر خراب شود، هیتر المنت نمی تواند در زمان لازم شروع به گرم کردن آب کند. برای تعیین خرابی سنسور گرمایش لباسشویی، باید آن را از دستگاه خارج کرده و مقاومت آن را با یک مولتی متر آزمایش نمایید. اگر مقدار مقاومت در حالت عادی و در آب گرم شده به صورت قابل توجهی متفاوت باشد، سنسور گرمایش درست است. در غیر این صورت باید تعویض گردد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به دلیل گرم نشدن آب
علت گرم نشدن آب لباسشویی شامل: معیوب بودن ترموستات، خرابی هیدروستات، خرابی تایمر، اشکال در شیلنگ آب گرم، خرابی شیربرقی

تعمیر نچرخیدن لباسشویی سامسونگ درب از بالا

دلایل زیادی می تواند باعث نچرخیدن ماشین لباسشویی درب از بالای سامسونگ شما باشد. گاهی ممکن است به دلیل این باشد که حسگرها مشکلی را تشخیص داده اند و چرخش به صورت خودکار متوقف شده است. از روش های زیر برای مشخص کردن دلیل و تعمیر نچرخیدن ماشین لباسشویی درب از بالا سامسونگ استفاده کنید.

  1. متعادل نبودن بار: اگر لباسشویی شما به درستی نمی چرخد، ممکن است به دلیل نامتعادل بودن بار باشد که چرخش درام را سخت می کند. همچنین نا متعادل بودن بار در لباسشویی سامسونگ با خطا نیز همراه است. اگر عبارت “UR” یا “UB” نشان داده می شود، بار دستگاه متعادل نیست. زمانی که لباس های خیلی سبک با اقلام سنگین انداخته شوند و یا دستگاه کج باشد، این اتفاق رخ می دهد.
  2. انسداد فیلتر پمپ: در مدل های درب از جلوی سامسونگ، فیلتر لباسشویی در پایین قرار داده شده است. اما در لباسشویی های درب از بالا، زیر همزن مرکزی قرار دارد. شما باید هر چند ماه یک بار این فیلتر را جدا کرده و آن را به خوبی تمیز کنید. زمانی که این فیلتر مسدود شود، کارکرد لباسشویی شما مختل می شود و باعث بروز مشکلاتی در تخلیه و چرخش می گردد.
  3. دوره مکث یا خیساندن: ممکن است برنامه انتخابی شما دارای یک زمان خیساندن و مکث باشد؛ بدین ترتیب مدت کوتاهی لباسشویی شما از کار بازمی ایستد و نمی چرخد. کافیست کمی صبر کنید تا لباسشویی دوباره کار کند.

مقاله علت نچرخیدن ماشین لباسشویی چیست؟ نیز نکات ارزشمندی را در مورد مشکل شما خواهد گفت.

فیلتر تخلیه لباسشویی درب از بالا

تعمیر نشتی ماشین لباسشویی درب از بالا سامسونگ

نشتی لباسشویی، مشکلی نیست که کسی از آن خوشش بیاید! اکثر ما هنگام مشاهده نشتی در لباسشویی وحشت کرده و دست و پای خودمان را گم می کنیم. خب، قبل از هر کاری لباسشویی تان را از برق بکشید تا به شما بگوییم چه کار کنید. خوشبختانه این مشکل در لباسشویی های درب از بالا را معمولا می توانید خودتان برطرف کنید. اگر هم نتوانستید این کار را انجام بدهید، تکنسین های تعمیراتو۲۴ کنار شما هستند!

تعمیر نشتی ماشین لباسشویی درب از بالا سامسونگ :

  1. اولین قدم این است که منبع نشتی را پیدا کنید. ماشین لباسشویی را خالی کرده و آن را از دیوار دور کنید. سپس چرخه ورود آب به دستگاه را فعال نمایید.
  2. در هنگام پر شدن لباسشویی، در اطراف شیلنگ تغذیه لباسشویی به دنبال قطرات آب و نشتی باشید.
  3. شیر ورودی آب را ببندید و شیلنگ های آسیب دیده و ترک خورده را با شیلنگ های جدید تعویض کنید.
  4. اگر مشکل حل نشد با تکنسین های مجرب تعمیر لباسشویی های سامسونگ تماس بگیرید.
رفع نشتی لباسشویی سامسونگ

برای جلوگیری از نشتی ماشین لباسشویی های درب از بالای سامسونگ:

  • از اضافه بار لباس ها در لباسشویی خودداری کنید.
  • برای جلوگیری از کف بیش از حد، از شوینده های HE استفاده کنید. استفاده از مواد شوینده با کارایی پایین باعث نشت کف و آب از در، کشوی مواد شوینده و یا پشت ماشین لباسشویی می شود.
  • همچنین مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به درستی روی زمین تراز شده است.

خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

اگر مشکل لباسشویی درب از بالا سامسونگ تان حل نشده است، می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید و در صورت نیاز، برای تکنسین تعمیر درخواست دهید. پشتیبانان ما سریعا یک قرار بازدید مشخص می کنند و هزینه حدودی تعمیر را به شما اعلام می نمایند. برای کمک بیشتر، می توانید با ما چت کنید!

برای رفع ایرادات و تعمیر لباسشویی در کمترین زمان، تیم حرفه ای تعمیراتو ۲۴ شبانه روز آماده خدمت رسانی به شماست. متخصصان ماشین لباسشویی سامسونگ، خدماتی مثل: سرویس، نصب و تعمیر انواع مدل های لباسشویی در محل زندگی شما به صورت حرفه ای انجام می دهند. برای جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر و پرهزینه، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه خود اقدام نکنید. همچنین از سپردن ماشین لباسشویی تان به دست تعمیر کار غیرمتخصص خودداری کنید.

دسته بندی ها

پربازدیدترین ها

نظرات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مطالب مرتبط