جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
تعمیرات لوازم خانگی
۲۵ آبان ۱۴۰۰

تعمیرات لوازم خانگی که نیازی به تماس با متخصص ندارید

قبل از اینکه برای تعمیرات لوازم خانگی با تعمیرکار تماس بگیرید، این تعمیرات فوق العاده ساده را که در تعمیراتو ۲۴ می توانید خودتان انجام دهید، بررسی کنید.

راه حل های ساده برای مشکلات رایج تعمیر لوازم خانگی

همه راه حل های ساده برای مشکلات رایج تعمیرات لوازم خانگی را بیاموزید.


درب فر شیشه ای ابری

تمیز کردن بین صفحات شیشه ای درب فر غیرممکن به نظر می رسد، اما تنها کاری که واقعاً باید انجام دهید این است که در را جدا کنید. این واقعا ساده است.


واشر آهسته پرکن

ماشین لباسشویی که همیشه طول می کشد تا پر شود، ممکن است صفحه ورودی آن با رسوبات معدنی و ذرات ریز زباله مسدود شده باشد. راه حل ساده است، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را خودتان انجام دهید.


تشخیص کدهای خطای دستگاه

وقتی صفحه نمایش دستگاهتان با اعداد عجیب و غریب چشمک می زند، دفترچه راهنمای آن را بردارید. ممکن است به تشخیص مشکل کمک کند. با نحوه تشخیص کدهای عیب تعمیرات لوازم خانگی برتر آشنا شوید.


نشتی یخچال

راه حل های ساده برای چهار مشکل رایج یخچال:

  • خرابی یخ ساز
  • نشت آب روی زمین
  • خرابی خنک کننده
  • سر و صدای زیاد

به احتمال زیاد می توانید مشکل را خودتان حل کنید، مقداری پول پس انداز کنید و از هزینه و ناراحتی یک قرار ملاقات اجتناب کنید. آموزش تعمیر یخچال سامسونگ


ماشین ظرفشویی بدبو

بوهای بد ماشین ظرفشویی را با تمیز کردن ضایعات مواد غذایی از وان و استفاده از ماشین ظرفشویی در یک چرخه متوقف کنید. نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی بدبو را بیاموزید یا این مراحل ساده را برای تعمیرات و نگهداری ماشین ظرفشویی دنبال کنید.


مشعل برقی خراب

شما می توانید اکثر مشکلات مشعل های برد الکتریکی را خودتان حل کنید و از تماس با تعمیرکار جلوگیری کنید. تعویض یک مشعل یا سوکت مشعل بد سریع و آسان است. نکات تعمیر اجاق برقی را بخوانید.


ماشین لباسشویی بدبو

با اجرای یک چرخه با یک قرص مخصوص کپک‌کش و با باز گذاشتن درب برای خشک شدن لباسشویی، بوی بد لباسشویی را متوقف کنید. آموزش رفع بوی بد ماشین لباسشویی


یخچال سرد نمی ماند

ما نحوه تعویض واشر درب یخچال را در سه مرحله به شما نشان خواهیم داد. یک واشر جدید به کارآمدتر یخچال شما کمک می کند که در هزینه شما صرفه جویی می کند. بنابراین با تعویض واشر فرسوده به مرور زمان هزینه های خود را پرداخت خواهد کرد.

 


مشکلات اجاق گاز و برق و خشک کن

راه حل های گام به گام برای فری که گرم نمی شود و خشک کن لباسی که گرم نمی شود. بیشتر برطرف کردن ایرادات کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و در هزینه یک تماس خدمات صرفه‌جویی می‌کند. ما راه حل هایی را برای اجاق های برقی و گازی و خشک کن ها نشان می دهیم. در اینجا با نحوه تعمیر لباسشویی سامسونگ آشنا شوید.

تعمیرات لوازم خانگی
ماشین لباسشویی آب نمیکشد

ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند؟ اگر واشر تخلیه نشود، یا چیزی در شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی یا پمپ گیر کرده است یا پمپ خراب است. هر دو راه حل ساده هستند اگر حتی ابزارهای کمی دارید. تعمیر لباسشویی

آب سردکن شکسته

می توانید این تعمیر را خودتان با ابزارهای دستی معمولی در حدود یک ساعت انجام دهید. در اینجا با چند نمونه از تعمیرات لوازم خانگی آشنا شوید.

تعمیرات لوازم خانگی
مشعل گاز روشن نمی شود

اگر مشعل در محدوده گاز شما روشن نمی شود، احتمالاً می توانید با یکی از راه حل هایی که در اینجا نشان می دهیم مشکل را برطرف کنید. قبل از انجام تعمیرات پیچیده تر، راه حل های ساده را بررسی کنید. مطمئن شوید که محدوده گاز به برق وصل است و برق می گیرد. وقتی در را باز می کنید چراغ فر باید روشن شود. همچنین بررسی کنید که دریچه گاز باز باشد، ممکن است به طور تصادفی خاموش شده باشد.


لوازم خانگی فولادی ضد زنگ خراشیده

با استفاده از کاغذ سنباده ریز و ترکیب مالشی، خراش های زشت را در وسایل براق فولاد ضد زنگ خود پاک کنید. آموزش سمباده زدن وسایل استیل ضد زنگ.

تعمیرات لوازم خانگی
معکوس کردن درب یخچال

دستگیره‌های درب را می‌توان با برداشتن چند پیچ ​​تقریباً روی هر درب یخچالی به‌ راحتی معکوس کرد، اما قطعات و ترتیب مونتاژ را دنبال کنید.


نحوه تنظیم دمای فر

اگر زمان پخت فر شما خاموش است، دمای فر را مجدداً تنظیم کنید تا با دماسنج دقیق فر مطابقت داشته باشد. این روش در دفترچه راهنمای فر شما آمده است. تعمیر ماکروفر در محل


مشکلات خشک کن لباس

اکثر مشکلات خشک کن را می توان در عرض یک ساعت با چند ابزار اولیه و یک تستر تداوم یا مولتی متر برطرف کرد و شما می توانید با این دستورالعمل های ساده کار را خودتان انجام دهید. چرا ماشین لباسشویی ال جی خشک نمی کند؟

تعمیرات لوازم خانگی
چینی خرد شده

براده‌ها و تراشه‌های کوچک روی وسایل و لوازم گران‌ قیمت چینی ناراحت‌کننده هستند، اما قابل تعمیر هستند. با چند ضربه دقیق لعاب لمسی و کمی سنباده زدن و صاف کردن می توانید این لکه های زشت را از بین ببرید.

تعمیرات لوازم خانگی
یخ ساز از کار افتاد

اگر یخ ساز شما از کار افتاد، نیازی به تماس با خدمات تعمیرات لوازم خانگی بالا نیست. ابتدا مقداری عیب یابی یخ ساز را انجام دهید. چرا یخساز ساید سامسونگ یخ نمی سازد؟

 

 

‎در ایستاگرام تعمیراتو ۲۴، راهنمای شما هستیم که اگر لوازم خانگیتان خراب شد غم به دلتان راه ندهید.
‎تعمیرات تخصصی / تامین قطعات و ارسال

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری