جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی
۳۰ تیر ۱۴۰۱

راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی های ال جی به گونه ای ساخته شده اند که دوام بالایی داشته باشند و عملکردهای متنوعی را به کاربر ارائه دهند؛ اما با این وجود، ممکن است مشکلاتی هم داشته باشند. ما فهرستی از مشکلات متداول و راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی را گردآوری کردیم تا همچنان بتوانید بهترین استفاده را از دستگاه خود داشته باشید. این مقاله توسط تیم نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تهیه شده است!

راهنمای عیب یابی انواع ماشین لباسشویی های ۵، ۶، ۷ ، ۹ کیلوگرمی ال جی

هدف کمپانی ال جی، این است که شما از خرید خود راضی باشید و تجربه خوبی با محصولات آن ها داشته باشید؛ به همین دلیل است که همواره فناوری های جدیدی را در لباسشویی های خود به کار می گیرد و ویژگی های جدیدی به آن ها اضافه می کند.

خراب شدن ماشین لباسشویی، چیزی نیست که شما بخواهید برایتان اتفاق بیافتد، آن هم وقتی لباس های زیادی برای شستن دارید! به همین دلیل است که لباسشویی های ال جی، با ویژگی های هوشمندی طراحی شده اند تا به شما کمک کنند مشکلات دستگاه را تشخیص داده، عیب یابی کنید و در صورت توان، آن ها را برطرف کنید.

راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

 

راهنمای فارسی تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی LG

با راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی LG ، رفع مشکلات دستگاه کار سختی نیست و معمولا شما حتی با سطح دانش و تجربه ی ابتدایی، می توانید مشکل اصلی دستگاه خود را بفهمید.

ماشین لباسشویی های ال جی، معمولا به دلیل مشکلات ساده ای مثل عدم تعادل، سرریز شدن آب، فشار کم آب، گرفتگی شلنگ و فیلتر تخلیه، روشن نمی شوند و یا نشتی دارند.

امروز در ادامه این مقاله، مشکلات رایج لباسشویی های ال جی و روش های عیب یابی ان را برای شما شرح خواهیم داد. فراموش نکنید که قرار نیست شما تمام تعمیرات لباسشویی تان را انجام بدهید و تنها می توانید مشکلات جزئی را برطرف کنید. در صورت جدی بودن مشکل لباسشویی، با یک تکنسین ماهر لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با ضمانت ۶ ماهه در تهران، با شماره های نمایندگی ال جی تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید!

 

تماس با تعمیراتو 24

 

عیب یابی و علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی LG

در زمان هایی که لباسشویی ال جی تان روشن نمی شود، باید منبع تغذیه دستگاه را برسی کنید. بیایید با هم به برخی علت های روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی LG ، نگاهی بیاندازیم:

 • سیم برق: اگر ماشین لباسشویی ال جی تان روشن نمی شود، ابتدا سیم برق را برسی کنید. اگر سیم برق به درستی متصل نباشد و یا شل باشد، برق به خوبی به دستگاه نمی رسد.
 • مشکل داشتن فیوز برق: فیوز یا کنتور برق منزل خود را برسی کنید تا مطمئن شوید برق منزل تان مشکلی ندارد. اگر متوجه هرگونه مشکلی شدید، از یک برقکار حرفه ای درخواست کمک کنید.
 • باز بودن درب: اگر درب لباسشویی باز باشد و یا قفل آن کار نکند، دستگاه کار نخواهد کرد. بنابراین، مطمئن شوید که چیزی بین درب گیر نکرده که مانع بسته شدن آن بشود.
 • کنترل پنل: اگر صفحه نمایش لباسشویی تان کد خطا نشان می دهد و دستگاه برق دارد، باید کنترل پنل را ریست کنید. در پایین تر، روش ریست کردن کنترل پنل لباسشویی های الجی را به طور کامل شرح دادیم.
عیب یابی و علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی LG

 

ریست کنترل پنل ماشین لباسشویی های ال جی

ریست کردن لباسشویی، می تواند مشکلات زیادی از جمله کدهای خطا، روشن نشدن دستگاه و … را برطرف کند. برای ریست کنترل پنل ماشین لباسشویی های ال جی LG، ابتدا رویه کنترل پنل را بردارید. سپس دکمه ریست (Reset) را با یک سنجاق فشار دهید تا ریست شود.

به یاد داشته باشید که ماشین های الجی آنقدری هوشمند هستند که در زمان هایی که از آن استفاده نمی کنید، برای صرفه جویی در مصرف انرژی، خود را خاموش می کنند. در چنین شرایطی اگر لباسشویی تان روشن نمی شود، می توانید دکمه پاور را چند ثانیه نگه دارید تا دوباره شروع به کار کند.

اگر همچنان در ریست کردن لباسشویی ال جی خود مشکل دارید، در مقاله زیر به طور کاملا جزئی و اختصاصی، روش های ریست لباسشویی های الجی را شرح داده ایم. خواندن این مقاله را به شدت توصیه می کنیم:

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی

ریست کنترل پنل ماشین لباسشویی های ال جی

 

علت نچرخیدن ماشین لباسشویی های ال جی LG

لباسشویی های ال‌جی ممکن است با مشکلات مختلفی رو به رو شوند که نچرخیدن درام هم یکی از آن ها است.

 پاره شدن تسمه یا معیوب شدن موتور، هر دو به نسبت دلایل رایج نچرخیدن درام هستند؛ مشکل اول به راحتی رفع می شود اما دومی، نیاز به رسیدگی حرفه ای دارد. با این وجود در برخی موارد، لباسشویی شما ممکن است به علت یک مورد جزئی، مشکل بزرگی را تجربه کند؛ برای مثال، در صورتی که برق به مقدار کافی به دستگاه نرسد، ممکن است عملکرد چرخش دستگاه مختل شود.

در پایین، برخی از دیگر دلایلی که می تواند بر نچرخیدن لباسشویی ال جی شما تاثیر بگذارد، آورده شده است:

دیگر دلایل نچرخیدن لباسشویی ال جی

 • مشکل سوییچ درب: وقتی ماشین لباسشویی ال جی تان به خوبی نمی چرخد، باید برسی کنید که سوئیچ درب سالم است و یا برق به میزان کافی وجود دارد. پیچ های جلوی درب دستگاه را بردارید تا بتوانید در را جدا کرده و قاب آن را باز کنید. با استفاده از ابزار مولتی متر، هر یک از سوئیچ های درب را آزمایش کنید. اگر تداومی وجود نداشت، باید قطعات عوض شوند.
 • شل شدن یا پارگی تسمه: در اولین گام، باید تسمه موتور را از نظر آسیب دیدگی و یا شل شدن برسی کنید. اگر تسمه ها شل شده اند، آن ها را سفت کنید و اگر علائم آسیبی مثل ترک یا پارگی را دیدید، باید فورا آن را عوض کنید.
 • خرابی قفل درب: اگر درب به درستی بسته نشود، در شروع چرخه شستشو و یا چرخیدن درام، اختلال به وجود می آید. اگر قفل درب مشکل داشت، که معمولا بر روی صفحه نمایش به صورت ارور نشان داده می شود، دیگر از دستگاه استفاده نکنید. برسی کنید تا مطمئن شوید که قفل به درستی کار می کند و در غیر این صورت، آن را با یک قطعه جدید جایگزین کنید.
دلایل نچرخیدن لباسشویی ال جی

ارورهای رایج لباسشویی های ال جی را، از جمله ارور بسته نشدن درب را می توانید در مقاله زیر بخوانید:

بررسی ارور های ماشین لباس شویی ال جی

 • تراز نبودن لباسشویی: همه ما می دانیم که همسطح نبودن لباسشویی، چقدر می تواند آسیب زا باشد. در صورت تراز نبودن دستگاه در هنگام چرخش، درام ممکن است نچرخد و یا آسیب ببیند و به بیرون لباسشویی فشار وارد کند. این امر می تواند منجر به نشتی و خرابی کامل لباسشویی شود. تنظیم کردن تعادل لباسشویی، کار سختی نیست؛ تنها باید ارتفاع پایه را تنظیم کنید، از صاف و محکم بودن زمین زیر لباسشویی مطمئن شوید و از یک تراز، برای اطمینان بیشتر استفاده کنید.
 • شکستن بلبرینگ وان
 • استاتور معیوب
 • مشکل بلبرینگ درام
 • معیوب بودن برد کنترل: برد کنترل معیوب، می تواند طیف گسترده ای از مشکلات را ایجاد کند؛ از نچرخیدن دستگاه گرفته تا روشن نشدن آن. برای تعیین سلامت برد، ابتدا باید از اتصال لباسشویی به برق مطمئن شوید. در مرحله بعدی، برد را از نظر هرگونه آسیب برسی کنید. از علائم قابل مشاهده آسیب، می توان به شل شدن سیم ها یا فرسوده شدن قطعات، اشاره کرد.

فراموش نکنید که تعمیر برد کنترل، به تجربه و دانش فنی نیاز دارد؛ در صورتی که تجربه لازمه را ندارید، برای آسیب نرساندن به خودتان و دستگاه، از افراد حرفه ای کمک بخواهید.

می توانید برای دریافت خدمات سریع، حرفه ای و مقرون به صرفه، با تکنسین های ما تماس بگیرید و یا فرم پر کنید!

 

بدون نیاز به تماس، از خدمات تخفیف دار نمایندگی ال‌جی استفاده کنید!

درخواست سرویسکار فوری

 

خوب شسته نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی های LG

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی لباس ها را از لباسشویی در آوردید، بوی خوبی نداشند و به طور موثری تمیز نشدند. در چنین موقعی نیازی به نگرانی ندارید، چرا که راه حل این مشکل سخت نیست.

بیایید به برخی از دلایل عدم شستشوی موثر در لباسشویی های ال جی، نگاهی بیاندازیم:

 • به مقدار لازم از مواد شوینده استفاده کنید: اگر متوجه شدید که مقداری از مواد شوینده روی لباس باقی مانده است، احتمالا بیشتر از مقدار لازم از مواد شوینده استفاده می کنید. توصیه می کنیم دستور العمل های روی بسته های مواد شوینده لباسشویی را به دقت بخوانید و دقیقا طبق آن ها عمل کنید. همچنین اگر لباس های شما زیاد کثیف نیستند، باید مقدار شوینده را کاهش دهید.
 • از مواد شوینده HE استفاده کنید: اگر از ماشین لباسشویی های با راندمان بالا استفاده می کنید، باید به دنبال شوینده ای باشید که دارای تاییدیه HE باشد؛ چرا که این مدل شوینده ها، کف اضافی تولید نمی کنند که در لباسشویی شما ته نشین شود.
 • شوینده را در جای اشتباهی می ریزید: اگر شوینده و نرم کننده ها را در مخزن اشتباهی بریزید، به کلی روند شستشو را مختل خواهید کرد. در عکس زیر، محل صحیح ریختن مواد شوینده در لباسشویی های ال جی، نشان داده شده است.

مایع لباسشویی را در کدام قسمت ماشین لباسشویی بریزیم؟

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی با گوشی

لباسشویی های ال جی، به جدیدترین فناوری ها و نوآوری ها مجهز شده اند. در برخی مدل های جدید لباسشویی های ال جی، شما می توانید با کمک تلفن همراه تان، دستگاه را عیب یابی کنید.

تکتولوژی ” Smart Diagnosis”، به تشخیص و حل برخی از مشکلاتی که ممکن است با آن ها رو به رو شوید، کمک می کند. این ویژگی عیب یابی خودکار، تنها با نصب برنامه ” LG SmartThinQ” در دسترس است.

با استفاده از این ویژگی، می توانید بسیاری از مشکلات لباسشویی تان را بدون تماس با متخصص، تشخیص دهید. فناوری ” Smart Diagnosis”، هرگونه داده را از دستگاه را تجزیه و تحلیل می کند و فورا مراحل عیب یابی برای رفع مشکل را ارائه می دهد.

این تکنولوژی، در حال حاضر فقط بر روی ماشین های مدرن ال جی در دسترس است. اگر از مدل های قدیمی تر ال جی استفاده می کنید، می توانید با نمایندگی های ال جی تماس بگیرید.

اگر قصد دارید این اپ را بر روی موبایل اندرویدی خود نصب کنید، می توانید بر روی لینک زیر، آن را از گوگل پلی دانلود کنید.

LG SmartThinQ

تنظیم تایمر ماشین لباسشویی ال جی

تایمر، یکی از قطعات مهم لباسشویی است و برای کنترل تمامی عملکردهای دستگاه استفاده می شود. این قطعه، با موتور تایمر، هیدرواستات و میکروسوئیچ، ارتباط نزدیکی دارد و عملکرد آن ها، بر روی تایمر هم تاثیر می گذارد.

در صورتی که تایمر معیوب شود، گردش، تخلیه و کنترل سطح آب، به مشکل بر خواهد خورد. موارد زیر، می توانند باعث خرابی عملکرد تایمر شوند:

 • سوئیچ درب: همانطور که اشاره شد، عملکرد تایمر به قطعات زیادی وابسته است که سوئیچ درب هم یکی از آن ها است. تایمر وقتی شروع به کار می کند که درب لباسشویی، برق را به آن برساند. ابتدا از سالم بودن سوئیچ درب اطمینان حاصل کنید و در صورت خرابی، باید آن را تعویض کنید.
 • خرابی موتور تایمر: در صورت مشکل پیدا کردن موتور تایمر، به طور کلی در عملکرد تایمر اختلال به وجود خواهد آمد.
 • معیوب شدن هیدرو استات: هیدرو استات، ارتباط تنگاتنگی با عملکرد تایمر دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل، کارکرد تایمر با اختلال مواجه خواهد شد. در صورتی که لباسشویی شما پر از آب می شود اما تایمر آن هیچ حرکتی نمی کند، نشان دهنده وجود مشکل در هیدرو استات است.

تنظیم و رفع مشکلات تایمر، معمولا کار ساده ای نیست و پیشنهاد می کنیم که از افراد حرفه ای کمک بگیرید. با این حال، برای تست تایمر ماشین ال جی تان می توانید از روش زیر استفاده کنید:

 • ماشین لباسشویی تان را از برق جدا کنید.
 • تایمر را پیدا کرده و آن را خارج کنید. برای دسترسی به آن، باید کنترل پنل و پنل پشتی را بردارید.
 • مولتی متر خود را پس از وصل کردن به تایمر، روی Rx1 تنظیم کنید؛ در این حالت باید عدد صفر یا نزدیک به صفر را ببینید.
 • در صورتی که این تست نتیجه دیگری به شما داد، باید تایمر لباسشویی ال جی تان را عوض کنید.

تنظیم تایمر ماشین لباسشویی ال جی
راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

نحوه باز کردن ماشین لباسشویی ال جی

مکانیسم دستگاه های ال جی به گونه ای است که پس از اتمام چرخه شستشو، به مدت ۲ دقیقه در بسته می ماند. اما بنا به دلایل زیادی، ممکن است لباسشویی ال جی شما قفل شود و به کل باز نشود. دلایل زیر می توانند بر باز نشدن درب لباسشویی شما تاثیر بگذارند:

 • مسدود شدن درب به دلایل ایمنی
 • گیر کردن دسته یا شکستن قفل
 • نا تمام ماندن برنامه
 • تخلیه نشدن آب دستگاه
 • قطع شدن برق
 • روشن بودن قفل کودک

نحوه باز کردن اضطراری ماشین لباسشویی ال جی ، به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا یکی از گزینه های ” Spin” یا ” Rinse” را فعال کنید. اگر پس از اتمام نتیجه ای حاصل نشد، شلنگ تخلیه را از نظر هرگونه گرفتگی برسی کنید و آن را تمیز کنید.
 • درپوش فیلتر تخلیه را بردارید، شلنگ تخلیه را که در سمت چپ در پوش قرار دارد را پیدا کنید؛ سپس یک ظرف یا لگن عمیق را زیر شلنگ قرار دهید. سری آن را برداشته و آب را تخلیه کنید.
 • یک نخ محکم را بردارید و از کنار قفل، دور تا دور در بکشید. با فشار، قفل در صدای کلیک مانندی می دهد و باز می شود.

اگر همچنان نتوانستید قفل درب لباسشویی ال جی تان را باز کنید، با مرکز خدمات تعمیرات ال جی تعمیراتو۲۴ تماس بگیرید. تکنسین های ماهر ما، علت را شناسایی کرده و به سرعت مشکل را برطرف می کند.

آموزش تعمیر صداهای شدید ماشین لباسشویی ال جی

همه ماشین های لباسشویی، صداهایی را ایجاد می کنند، اما تغییر ناگهانی در صدا و افزایش آن ها، نشانه ای از وجود مشکل است. در پایین، نکاتی را برای کشف این صداهای غیر معمول و آموزش تعمیر آن ها در ماشین لباسشویی ال جی را شرح می دهیم.

 • چک کردن درام:  همیشه قبل از شروع شستشو، درام را چک کنید. سکه ها، گیره مو، سنجاق و دیگر اجسام جامد، می توانند باعث صداهای عجیب و آسیب دائمی به دستگاه شما شوند؛ بنابراین قبل از کار با دستگاه، مطمئن شوید جسمی در درام گیر نکرده است.
 • پمپ تخلیه: اگر چه خود موتور لباسشویی صدا ایجاد می کند، اما پمپ آن هرگز نباید صداهایی عجیبی بدهد. صداهای عجیب، بلند و شدید پمپ، تنها نشانه نیاز به تعمیر نیست، بلکه می تواند خطرناک  هم باشد. ابتدا پمپ را از نظر هرگونه زباله برسی کنید و مطمئن شوید که فیلتر آن مسدود نشده است. اگر پمپ هیچ مشکلی نداشت، موارد زیر را هم برسی کنید.
 • نصب اشتباه: اگر به تازگی لباسشویی ال جی خود را تهیه کردید، ممکن است نصب اشتباه، سبب صداهای عجیب دستگاه شده باشد. برای مثال، در نیاوردن پیچ های حمل و نقل، می تواند صدا و لرزش های شدیدی را تولید کند.

برخی از قطعات دیگر هم هستند که می توانند باعث ایجاد صدا در ماشین شوند:

آموزش تعمیر صداهای شدید ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر تخلیه نکردن ماشین لباسشویی های ال جی LG

اگر نتوانستید شستشوی لباس های خود را به علت تخلیه نشدن آب کثیف تمام کنید، نیاز نیست نگران باشید. درست است که این مشکل آزار دهنده و وقت گیر است، اما با انجام این چند نکته، دیگر با این مشکل رو به رو نخواهید شد!

 • برسی پمپ تخلیه: در اولین مرحله، باید پمپ تخلیه را برسی کنید. اگر پمپ تخلیه مسدود شود، آب نمی تواند از ماشین لباسشویی شما خارج شود و نشتی پیدا می کند. مقداری آب گرم داخل وان بریزید و اجازه دهید ماشین لباسشویی به مدت ۱۰ دقیقه یا بیشتر کار کند تا ببینید آیا آب تخلیه می شود یا خیر. تمام گرفتگی ها و انسدادهای پمپ تخلیه را تمیز کنید؛ مواردی مثل صابون، مو، پرز لباس و … می توانند مسیر تخلیه را مسدود کنند. در صورتی که مشکل از خود پمپ تخلیه باشد، باید تعمیر و یا با یک قطعه جدید تعویض شود.
 • گرفتگی شلنگ تخلیه: برای این که ماشین لباسشویی ال جی شما به خوبی کار کند، باید شلنگ ها و اتصالات را به طور مرتب تمیز کنید تا مطمئن شوید آب از آن ها عبور می کند.
 • معیوب بودن سوئیچ درب: سوئیچ درب، قطعه ای است که بسته بودن یا باز بودن درب ماشین لباسشویی را تشخیص می دهد. اگر ماشین به علت سیگنال های نادرست سوئیچ، تشخیص دهد که درب باز است، از تخلیه آب جلوگیری می کند. با استفاده از مولتی متر، می توانید سلامت سوئیچ درب را بسنجید. در صورت نیاز، سوئیچ درب باید تعویض شود.
 • تمیز کردن فیلتر ها: فیلتر های تخلیه، برای جلوگیری از راه یافتن اجسامی مثل سکه، سنجاق، پرز و … به مسیر تخلیه و پمپ تخلیه، تعبیه می شوند. در صورت پر شدن یا خرابی فیلترها، شستشوی شما موثر نخواهد بود و دستگاه تخلیه نخواهد کرد. روش تمیز کردن فیلتر تخلیه لباسشویی های ال جی، به طور کامل در مقاله زیر توضیح داده شده است:

آموزش تمیز کردن فیلتر تخلیه لبایسشویی

روش عیب یابی و تعمیر لرزش بیش از حد لباسشویی های ال جی

افراد بسیاری هستند که با لرزش بیش از حد لباسشویی شان دست و پنجه نرم می کنند. اگر بیش از حد مجاز بار وارد ماشین کنید، لباس های زیپ دار یا دکمه دار را بشویید و …، مشکل شما بدتر هم خواهد شد.

شایع ترین دلایل مشکل لرزش ماشین لباسشویی های ال جی در پایین آورده شده است:

 • تراز نبودن لباسشویی: لباسشویی را روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید. همچنین پایه های دستگاه را جوری تنظیم کنید که در یک سطح قرار بگیرند. برای اطمینان بیشتر، می توانید از تراز استفاده کنید.
 • مشکل داشتن کمک فنرها: اگر کمک فنرها مشکل داشته باشند، لباسشویی در حین کار می لرزد و جابجا می شود. مطمئن شوید که کمک فنرها در جای صحیح خود قرار دارند و اگر آسیب دیده اند، آن ها را تعویض کنید.
 • شکستگی میله های تعلیق: میله های تغلیقی که وظیفه ثابت نگه داشتن لباسشویی را دارند، ممکن است به مرور زمان فرسوده شوند و بشکنند. شکستن این قطعات می تواند باعث ایجاد لرزش فراوان شود، اما خوشبختانه تعویض آن ها کار سختی نیست.  تنها کاری که باید انجام دهید، این است که آن ها را پیدا کرده، از دستگاه خارج کنید و با یک قطعه جدید، تعویض کنید.

سایر مواردی که می توانند باعث لرزش لباسشویی ال جی شما شوند، عبارتند از مشکل داشتن فنرهای تعادل، فنرهای تعلیق، حلقه و لنت اسنابر، حلقه تعادل و پیچ های حمل و نقل.

 

2 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر، ماشین لباسشویی من یک ماهی میشه که اصلا درست تمیز نمیکنه لباس هارو، یه سرچی کردم توی یک رپورتاژ نوشته بود به مشکل از دیگ ماشین لباسشوییه، نوشته بود به خاطر تخلیه نشدن آب داخل ماشین هست.
  خواستم بدونم چطور میشه تعمیرش کرد؟ اصلا میشه؟

  1. سلام ، برای رفع ایراد مربوط ابتدا برنامه و مواد شونده مناسب را انتخاب کنید . ایراد های فنی نیز می توانند شامل گرم نکردن اب توسط لباسشویی ، مشکل تخلیه و برگشت اب ، و املاح گرفتن دیگ باشند.
   برای درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران می توانید از شماره های نمایندگی تعمیراتو۲۴ استفاده کنید. (۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مقالات مرتبط

تعمیراتو 24

نماینده مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مشهد و کرج

ایمیل ما
تماس با ما
دفتر مرکزی

خیابون کارون شمالی پ 38

شمال تهران: ولیعصر نرسیده ب پارک وی کوچه افق پلاک 40

شرق تهران

نارمک خیابان طاهری خیابان ملایری پلاک 10

درخواست سرویسکار فوری